Προς το περιεχόμενο

cigaret13 - Obsessions. ένα instrumental


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα καινούριο, το έγραψα εχθές το βράδυ και το "μίξαρα :-[" σήμερα πρωί. Όλα τα σχόλια δεκτά   αν και θα προτιμούσα τα θετικά, γιατί ίσως στείλω αυτόν που ξέρει που μένετε σε σας που θα κάνετε αρνητικά και θα δείτε τι θα πάθετε.... ::) ;)                      https://soundcloud.com/cigaret13/obsessions

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

    Mεχρι το δευτερο λεπτο πηγαινε μια χαρα αν εκλεινε εκει ηταν οκ ,μετα αποφασισες να κολησεις και ενα αλλο κομματι και πηγε αλλου.Νομιζω στο εχουν ξαναπει Φωτη οτι καποια πραγματα που κανεις ειναι σαν συραφι ιδεων και οχι κατι αυτουσιο με αρχη μεση και τελος.Νομιζω το ιδιο ισχυει και εδω.Εκτος αν θες να δωσεις ενα πιο progressive στοιχειο που δεν πολυ πετυχαινει.Γιατι δεν γραφεις και κανα διλεπτο θεμα ,η επιμονη να βγει η διαρκεια που πιστευω εχεις στο μυαλο σου ,μαλον χειροτερα λειτουργει παρα καλυτερα.Κουλαρε θα τα γραψεις ολα ρε συ και τα σολα και τα μολα αλλα καντα λιγο πιο συμαζεμενα και μερακληδικα.Αυτην ειναι η γνωμη μου.Τωρα δεν ξερω ποιον θα στειλεις αλλα να ξες οτι και γω ειμαι γερο παιδι αχχαχαχαχαχα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα δεν ξερω ποιον θα στειλεις αλλα να ξες οτι και γω ειμαι γερο παιδι αχχαχαχαχαχα.

Δεν εχεις φοβο εσυ ρε παλικαρι,εισαι φιλαρακι. ;D ;D

Στελιος!

 

Φωτη,θα συμφωνησω με το Γιωργη ακουγεται σα δυο διαφορετικα κομματια.

Ωραια μεν-πιο πολυ μ'αρεσε το δευτερο-αλλα καπως αποκομμενα.

Μπορει με μια καλη γεφυρα να "ερχοταν" πιο καλα η,οπως ειπε ο Γιωργος,να ανεπτυσσες

το καθενα χωριστα κι ας ειχαν μικροτερη χρονικη διαρκεια.

 

Καποιες φορες νομιζω πρεπει να αφηνεις το κομματι για ενα διαστημα και να επανερχεσαι μετα αφου "καθαρισει" καπως το μυαλο και το βλεπεις απο αποσταση.

Απ'την αλλη σε καταλαβαινω,ειναι φορες που θες να φυγει απο πανω σου και βιαζεσαι να το τελειωσεις.

Και στην τελικη,η ουσια ειναι να ικανοποιει εσενα πρωτα το αποτελεσμα.

Ετσι η αλλιως γραφεις με δικο σου τροπο και του λογου μου μ'αρεσει αυτο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτα απ'όλα ευχαριστώ παιδιά που το ακούσατε και σχολιάσατε  :)

Φωτη καποια πραγματα που κανεις ειναι σαν συραφι ιδεων και οχι κατι αυτουσιο με αρχη μεση και τελος
Γιώργο (Johnny.T) αυτό ακριβώς (συρραφή ιδεών) είναι τα περισσότερα κομμάτια μου, τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο....είμαι progressive τύπος που λέει και ο Gvour! Τώρα, στις ενώσεις των μερών "λίγο" πάσχω αλλά είπαμε είμαι progressive τύπος.... ;D 
Καποιες φορες νομιζω πρεπει να αφηνεις το κομματι για ενα διαστημα και να επανερχεσαι μετα αφου "καθαρισει" καπως το μυαλο και το βλεπεις απο αποσταση.
  Γιώργο (gvour) όταν κάθομαι να γράψω ένα κομμάτι το γράφω, σωστό αυτό που λες αλλά δεν έχω την υπομονή.... ::)
Και στην τελικη,η ουσια ειναι να ικανοποιει εσενα πρωτα το αποτελεσμα.
;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη εμένα μου άρεσε!

 

Υπάρχει βέβαια η εμφανής διαφορά ανάμεσα στα δύο μέρη του κομματιού αλλά άμα έτσι σου βγήκε.

Μου άρεσε και του λόγου μου περισσότερο το δεύτερο μέρος όπως επίσης και το σόλο πριν από αυτό. ;)

 

Μπράβο Φώτη! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο (gvour) όταν κάθομαι να γράψω ένα κομμάτι το γράφω, σωστό αυτό που λες αλλά δεν έχω την υπομονή.... ::) ;)

 

Σε καταλαβαινω ως ομοιοπαθης και γι'αυτο το λεω,μαζι σου ειμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαινω ως ομοιοπαθης και γι'αυτο το λεω,μαζι σου ειμαι.

 

Απολύεσαι και ξέρω και που μένεις δια να σου επιδώσω το απολυτήριον λαίμαι  ;D ;D ;D

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απολύεσαι και ξέρω και που μένεις δια να σου επιδώσω το απολυτήριον λαίμαι  ;D ;D ;D

Πριτς!!Δε δεχομαι χαρτι απολυσεως,θα τα πουμε στη μουσικη επιθεωρηση αφεντικο. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη εμένα μου άρεσε!

Μπράβο Φώτη! :)

  Δημήτρη πρέπει να ομολογήσω ότι έχεις θαυμάσιο γούστο στην μουσική.......ή φοβάσαι τον "Στέλιο".....Thanks! :)                          Σάμυ, ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, σημαίνουν για μένα πολλά..... ;)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

                          Σάμυ, ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια, σημαίνουν για μένα πολλά..... ;)

 

Ας μη το κάμνουμε θέμα, δεν έχω ακούσει καν το άσθμα σου λαίμαι  ;D ;D ;D

    Τιμή μου και καμάρι μου που ήπια καλά λόγια, συνήθως είμαι πικρός σα τα μύγδαλα  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου