Προς το περιεχόμενο

War Pigs - δικό σας...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω παντως κρινοντας απο αυτα που ειδα, πιστευω οτι ειναι μια εξαιρετικη καλλιτεχνις με ευρυτητα γνωσεων, συγκροτημενο χαρακτηρα, και ιδιαιτερα καταρτισμενη στο οργανο της (Με την καλη εννοια).

 

Πλακα πλακα, την ειδα προ καιρου στο τιουμπ και λεει.

"If we don't succeed, we run the risk of failure."

- George W. Bush

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι θέλει πολλά κοχόνες να βγάζεις αυτό το ηχητικό αποτέλεσμα ως τρίο. Η κοπέλα έχει ορίτζιναλ μπλουζοφωνή, παίζει άγρια κιθάρα κι έχει μπασίστα που εμφανώς είναι το πιο κουλ άτομο στον πλανήτη.

 

Από τις φορές γενικώς που τα ωραία μπούτια είναι επουσιώδη.

 

 

 

 

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι θέλει πολλά κοχόνες να βγάζεις αυτό το ηχητικό αποτέλεσμα ως τρίο. Η κοπέλα έχει ορίτζιναλ μπλουζοφωνή, παίζει άγρια κιθάρα κι έχει μπασίστα που εμφανώς είναι το πιο κουλ άτομο στον πλανήτη.

 

Από τις φορές γενικώς που τα ωραία μπούτια είναι επουσιώδη.

 

 

 

 

 

Τώρα μάλιστα! :)

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως κρινοντας απο αυτα που ειδα, πιστευω οτι ειναι μια εξαιρετικη καλλιτεχνις με ευρυτητα γνωσεων, συγκροτημενο χαρακτηρα, και ιδιαιτερα καταρτισμενη στο οργανο της (Με την καλη εννοια).

 

Πλακα πλακα, την ειδα προ καιρου στο τιουμπ και λεει.

Το μόνο που έχω να πω είναι ότι θέλει πολλά κοχόνες να βγάζεις αυτό το ηχητικό αποτέλεσμα ως τρίο. Η κοπέλα έχει ορίτζιναλ μπλουζοφωνή, παίζει άγρια κιθάρα κι έχει μπασίστα που εμφανώς είναι το πιο κουλ άτομο στον πλανήτη.

 

Από τις φορές γενικώς που τα ωραία μπούτια είναι επουσιώδη.

 

Ετσι ετσι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου