Προς το περιεχόμενο

Μια ευκαιρία για νέους μουσικούς μέσα από το Noiz


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

μαζί με τα χρόνια μου πολλά σε όλους, μην ξεχάσω να αναφέρω ότι

στο cd του δεύτερου τεύχους του Διαπασών που κυκλοφορεί, συμετέχει το μέλος μας ΒRΑΙΝ (κατά κόσμον Τάκης Γραμμένος)...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 1 μήνα αργότερα...
  • Guru

με το πλήθος των περιοδικών που κυκλοφορούν χρειάζεται μερικές φορές επιμονή στο περίπτερο για να το ψάξει ο περιπτεράς που ίσως δεν έχει αντιληφθεί ότι το έχει, καθότι είναι νέο "φρούτο γι αυτόν... 8)

(το παράπονο σου είναι συχνό από αρκετούς φίλους αλλά το περιοδικό από την πλευρά του δεν μπορεί να κάνει και πολλά για αυτό, δυστυχώς...αν βέβαια σε βεβαιώσει ο περιπτεράς ότι δεν του το φέρνουν από την διανομή, με ένα απλό τηλεφώνημα στο περιοδικό το πρόβλημα λύνεται εύκολα από τον επόμενο μήνα, απλά αναφέροντας την διεύθυνση του περιπτέρου... )

 

μπορείτε να στέλνετε υλικό (ένα cd με τουλάχιστον 2 τραγούδια) οποιαδήποτε στιγμή μέσα στον μήνα, στην διεύθυνση του περιοδικού:

 

Velvet Διαφημιστική Α.Ε

Μηθύμνης 27 Β'

Αθήνα 11257

 

Τα τηλέφωνα είναι 210 8655390 και 210 8655088

fax: 210 8655240

 

μπορείτε αν θέλετε να επικοινωνήσετε και μαζί μου στο

[email protected]

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια χαρα παιδια . Ωραια η φαση με το Διαπασων για νεους δημιοουργους .Στειλαμε κι εμεις το cd μας για συμμετοχη με ονομα ''καπιοι'' . Κινουμαστε στο χωρο του hip hop με ελληνικο στιχο Ειμαι ο Αλκης επισκεπτης του noiz εδω και καιρο και θα τα λεμε.

 

*npap ευχαριστω για τη βοηθεια οπως επισης και τον brain

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

τελικα το περιοδικο σταματησε?ξερει κανεις?ειχα μιλησει πριν λιγο καιρο με τον Npap και μου ειπε οτι δεν πανε καλα τα πραγματα λογω καποιων εσωτερικων δυσκολιων,τελικα θα κυκλοφορησει το καινουργιο τευχος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Φίλε gpiad, η συνεργασία με εμάς έχει σταματήσει πάντως. Δυστυχώς δεν περνάει από το χέρι μας να κάνουμε κάτι. Δεν γνωρίζω για το μέλλον του περιοδικού καθώς η ιδικτησία/διεύθυνση άλλαξε.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗΛΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ CD ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΑΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΜΕ ΤΗΝ JAZZROCK RECORDS..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ,ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΛΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟΝ..ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΣΥΜΠΤΩΜΑ,ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΡΟΚ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΔΕΙΓΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΜΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΤΟ www.symptoma.gr..

 

ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΙΔΙΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου