Προς το περιεχόμενο

Μια ευκαιρία για νέους μουσικούς μέσα από το Noiz


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Για την "πρωτότυπη σύνθεση" σου απάντησε ήδη ο ytsestef...

 

Το ότι πρέπει να είναι ακυκλοφόρητα? Τι εννοείτε εδώ? Δεν πρέπει να έχουν κυκλοφορήσει σε δισκογραφία' date=' να έχουν κυκλοφορήσει σε άλλη συλλογή (είτε επαγγελματική είτε ερασιτεχνική) ή γενικά να μην τα έχει ακούσει κανένας?

[/quote']

 

Σ' αυτή σου την ερώτηση απαντάς ο ίδιος στο πρώτο της σκέλος...

(το να μην το έχει ακούσει κανένας άλλωστε δεν γίνεται καθότι θα το 'χει ακούσει ήδη ένας εν τη γέννεση του...αυτός που το έγραψε... :D )

 

Να θυμίσω ότι δεν πρόκειται για διαγωνισμό, (δεν θα κριθεί κανένας)... απλά μια προσπάθεια να προβληθεί η δουλειά σας είναι...οπότε μην ανυσηχείς για κανόνες και κριτήρια...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παντως το καλο ειναι να γινονται πραγματα οπως με το περιοδικο ευχομαι τα καλυτερα και εννοιται οτι ειμαι μεσα μεχρι την παρασκευη... 8) 8) 8)

ead, Follow or Get out of the way !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι προτιμήσεις μου είναι pmelidis' date='pastitsius,freemindgr,WAV,intravenus,Abraxas που έχουν πολύ ωραία και ολοκληρωμένα κομμάτια.(θα κοιτάξω μήπως έχω ξεχάσει κάποιον :oops: )[/quote']

 

:oops: :oops: :oops:

 

θα προσθεσω τον Non_guilty που ειχε στειλει σε κάποια φάση μια κομματάρα με κιθάρες, τρομπέτες και σκράτσ. με στεναχώρησε βέβαια μετά με τη διασκευή μανο νέγκρα αλλά εκείνο ήταν κομματάρα.

 

και τον blue βεβαια, με τη ρομαντική ατμόσφαιρα... :wink:

 

αααα! χώρια που τα δικά μου είναι αρκετά κακογραμμένα ούτως η άλλως, για τα δώσει σημασία κάποιος, υπάρχουν "παλίοι" και πιό άκτιβ μέλη που έχουν προτεραίοτητα, πιστεύω.

 

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αααα! χώρια που τα δικά μου είναι αρκετά κακογραμμένα ούτως η άλλως' date=' για υπάρχουν "παλίοι" και πιό άκτιβ μέλη που έχουν προτεραίοτητα, πιστεύω.

:D[/quote']

Προτεραιοτητα εχουμε μονο στον δρομο...Και τι που δεν εισαι "ακτιβ"μελος?

 

 

:wink: Χωσου μεγαλε... :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Περιμένουμε τις συμετοχές και το υλικό μέχρι τις 7 η ώρα σήμερα...

οι καθυστερημένοι ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ... 8)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Guru

Το περιοδικό θα κυκλοφορήσει 20 με 25 Ιανουαρίου...

 

Τελικά το όνομά του θα είναι: Διαπασών (το jam απερίφθει καθότι είχε κυκλοφορήσει στο παρελθόν κάποιο με το ίδιο όνομα...)

 

Γίνεται ένας πανικός και τρέξιμο (όποιος έχει συμετάσχει σε παρόμοιες διαδικασίες σίγουρα καταλαβαίνει...αλλαγές της τελευταίας στιγμής και διάφορα ευτράπελα που πρέπει να αντιμετωπιστούν...) και καλώς εχόντων των πραγμάτων αύριο θα ανακοινώσω από δω και τα ονόματα των μελών μας που η δουλειά τους θα κοσμεί το συνοδευτικό cd του περιοδικού...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Οι φίλοι μας που θα συμετέχουν στο συνοδευτικό cd του πρώτου τεύχους είναι:ο Jam και o Fleamail ..

 

Ευχαριστούμε από καρδιάς, όλους όσους μας εμπιστεύτηκαν το πολύτιμο υλικό τους...

θέλω να θυμίσω ότι δεν επρόκειτο για διαγωνισμό και η μη επιλογή τους δεν σημαίνει σε καμμία περίπτωση ότι το υλικό τους καλλιτεχνικά είναι "κατώτερο" από αυτό που επιλέχθηκε...

 

Η πρόθεσή μας είναι η προσπάθεια να συνεχιστεί σε βάθος χρόνου και κατά συνέπεια οι συμετοχές που ήδη έχουν κατατεθεί παραμένουν ενεργές (εφόσον το επιθυμούν οι ενδιαφερόμενοι) και για τους επόμενους μήνες...

 

Παράλληλα θα ανακοινώνεται κάθε μήνα ένα χρονικό περιθώριο μέσα στο οποίο μπορούν να κατατεθούν καινούργιες...(Σημ. τα μέλη που ήδη το έχουν κάνει, διατηρούν το δικαίωμα να στείλουν νέο υλικό ή ακόμα και το ίδιο "βελτιωμένο" κατά την κρίση τους πχ σαν παραγωγή...)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου