Προς το περιεχόμενο

3 παλια κοματια σε βιντεο.


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αργυρη Πλακα κανω αλλα αν καποτε την βαρεθεις ,μην διστασεις θα περιμενω χεχεχεχεχε

Παναγιωτη Τουινομαστερ το παλευω και το ξες .Τωρα τι θα γινει με αυτους που εχω μπλεξει .Αστα να πανε.Παντως εχω να γραψω κατι καινουργιο πολυ καιρο και η λαλακια ειναι οτι τωρα εχω και εξοπλισμο και τα χω ριξει στο βροντο.

Σημερα θα κατεβω Γκαραζ για να κανω μια ιδεουλα .Τελειωσε το κατσιμο.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

 

                       [move] Γιώργο μην είσαι μαλάκαs, κυνήγα το... [/move]

 

 

                                    [move] τα 'παμε... [/move]

 

 

Ώπα. Κι άλλος από την κλίκα. 

 

ο χρόνος αρκετός 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώπα. Κι άλλος από την κλίκα. 

 

 

πρέπει, επιτέλους, να γραφτεί ένα άζμα για την κλίκα,για να μπουν τα πράγματα στη θέση τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γιώργη άσε τα παλιά κομμάτι (ωραιότατα- ιδιαίτερα το τρίτο) και επίσπευδε με το νέο  ;)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργη άσε τα παλιά κομμάτι (ωραιότατα- ιδιαίτερα το τρίτο) και επίσπευδε με το νέο  ;)

Μπάσο ποιός θα παίζει στο νέο; ::) Μέλος της κλίκας; ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μπάσο ποιός θα παίζει στο νέο; ::) Μέλος της κλίκας; ;D

 

Φίλος μιλάμε για υπερπαραγωγή  ;D ;D ;D ;D  Έπαιξε ο συνήθης ύποπτος, μετά από την συνήθη στιχομυθία με τον Παράγκα: Γράψε ένα μπάσο, αλλά δεν υπάρχει κομμάτι  ;D

 

Όμως IMHO τα λεφτά (θα) είναι η κιθάρες του Φιούζιου. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος μιλάμε για υπερπαραγωγή  ;D ;D ;D ;D  Έπαιξε ο συνήθης ύποπτος, μετά από την συνήθη στιχομυθία με τον Παράγκα: Γράψε ένα μπάσο, αλλά δεν υπάρχει κομμάτι  ;D

 

Όμως IMHO τα λεφτά (θα) είναι η κιθάρες του Φιούζιου.   

Γες Γες.Θα κλασει μεντες ολη η κλικα με το μαγειρεμα που εχει πεσει.Εγω εκανα ηδη μια προσπαθεια αλλα ο μεγαλος εγκεφαλος ειπε αν δεν πιω ενα μπουκαλι τσιπουρο να μην ξαναπροσπαθησω.Εγω ειμαι σε μια φαση που εχω πλακωθει στο τρεξιμο και εχω κοψει τα ξυδια αλλα για χαρη της τεχνης θα το πιω και αυτο το πικρο ποτηρι ή μαλον μπουκαλι.χαχααχαχαχαχα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Γες Γες.Θα κλασει μεντες ολη η κλικα με το μαγειρεμα που εχει πεσει.Εγω εκανα ηδη μια προσπαθεια αλλα ο μεγαλος εγκεφαλος ειπε αν δεν πιω ενα μπουκαλι τσιπουρο να μην ξαναπροσπαθησω.Εγω ειμαι σε μια φαση που εχω πλακωθει στο τρεξιμο και εχω κοψει τα ξυδια αλλα για χαρη της τεχνης θα το πιω και αυτο το πικρο ποτηρι ή μαλον μπουκαλι.χαχααχαχαχαχα

 

Παράγκα στείλε στον άνθρωπα τα... τεχνικά κλιμάκια (τσίπουρα) να κάμει τη δουλειά  ;D ;D ;D

 

Γιώργη... Nike (just do it)  ;D

 

Ας το πει κάποιος γιατί θέλουμε να το ακούσουμε- διαφορετικά θα το κάνουμε fusion- με τον Φιούζιο  ;D ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου