Προς το περιεχόμενο

3 παλια κοματια σε βιντεο.


Johnny.T

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραίος, ρε φίλε!

 

μου άρεσε, περισσότερο, το 2ο άζμα σου, σερφ και άγιος ο Θεός, άμα λάχει ναούμ..  ;D ;D

 

Πάντως, πιστεύω, ότι σε κάποια φάση, με κάποια από τις μπάντες σου, θα πρέπει να δουλέψετε και να παίξετε όλο αυτό το υλικό live.

Είναι κρίμα είτε να μένει στο συρτάρι είτε να το ακούμε 5-10 νοματαίοι, μόνο, εδώ, στο νόιζ.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως, πιστεύω, ότι σε κάποια φάση, με κάποια από τις μπάντες σου, θα πρέπει να δουλέψετε και να παίξετε όλο αυτό το υλικό live.

Είναι κρίμα είτε να μένει στο συρτάρι είτε να το ακούμε 5-10 νοματαίοι της κλίκας μας,στο νόιζ.

+1  ;) ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα τα πρώτα 2 με φάνηκαν ψιλοαδιάφορα-αδούλευτα κλπ κλπ

  Το τρίτο όμως μαμάει και δέρνει και αξίζει να το δουλέψεις και να το ολοκληρώσεις.

Καθότι της κλίκας σε βάνω 10'' ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα χω πει και παλιότερα σε pm έχεις γούστο καλό στον ήχο, επειδή ταιριάζει όλο αυτό πολύ με τη δική μου αισθητική δεν περιγράφω άλλο, μόνο μπράβο κι από μένα.

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίος, ρε φίλε!

 

μου άρεσε, περισσότερο, το 2ο άζμα σου, σερφ και άγιος ο Θεός, άμα λάχει ναούμ..  ;D ;D

 

Πάντως, πιστεύω, ότι σε κάποια φάση, με κάποια από τις μπάντες σου, θα πρέπει να δουλέψετε και να παίξετε όλο αυτό το υλικό live.

Είναι κρίμα είτε να μένει στο συρτάρι είτε να το ακούμε 5-10 νοματαίοι, μόνο, εδώ, στο νόιζ.

 

:)

Τζονι σε ευχαριστω πρεπει να κανω 10 μπαντες με διαφορετικο στυλ για να παιχτουν ολα ή μια που να παιζει ολα και δεν θα ειναι οτι καλυτερο.Ξερω γω.Θα δω απλά ακομα δεν ειναι κταλληλες οι συνθηκες .

Εμένα τα πρώτα 2 με φάνηκαν ψιλοαδιάφορα-αδούλευτα κλπ κλπ

  Το τρίτο όμως μαμάει και δέρνει και αξίζει να το δουλέψεις και να το ολοκληρώσεις.

Καθότι της κλίκας σε βάνω 10'' ;D ;D ;D

Εσυ εισαι ξινος και  δεν σε θελω στην κλικα αχχαχαχαχαχαχα.Ε οχι αδουλυετα .Μουσικα ειναι αρτια .Παραγωγικα ναι ειναι αδουλευτα και χυμα.Το σολακι στο 2 ειναι μαμω στο ειδος .Δινει σπιβτα χωρις να αλαζει μπι πι εμ λεμε .

Στα χω πει και παλιότερα σε pm έχεις γούστο καλό στον ήχο, επειδή ταιριάζει όλο αυτό πολύ με τη δική μου αισθητική δεν περιγράφω άλλο, μόνο μπράβο κι από μένα.

Αργυρη σε ευχαριστω ,αν καταλαβα σου αρεσουν τα βάθια τα τρεμολα τα λιγο καψαλισμενα ριφ.και εμενα πολυ Οι φεντερ ενισχυτες αλλα πιο πολυ αυτη η κιθαρα που ετοιμαζεις και σκεφτεσαι να μου χαρισεις .Φιλε σε ευχαριστω απο τωρα,Δεν το περιμενα αλλα αφου επιμενεις δεν μπορω να αρνηθω .Νασαι καλα.αχχααχαχχαχαχαχ

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρεπει να κανω 10 μπαντες με διαφορετικο στυλ για να παιχτουν ολα ή μια που να παιζει ολα και δεν θα ειναι οτι καλυτερο.

Γιώργο διαφωνώ κάργα.

 

Θα είναι ότι καλύτερο και ξέρεις γιατί?

 

Γιατί ότι φτιάχνεις όπως και αυτά, είναι "χτισμένο" πάνω σε μια πολύ συγκεκριμένη άποψη.

Δεν είναι δύσκολο να έχεις μια μπάντα με άποψη, και αυτό είναι που μετράει περισσότερο.

 

Πιο πολύ μου άρεσε το An Almost Lonely Minute To Eternity, αλλά όλα έχουν το κατιτίς τους ρε φίλε.

 

Keep on!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Συγχαρητήρια νεαρέ μου!  ;D

Όλα είναι ωραία, όμως το τριπαρισμένο lonely minute (όπως και οι περισσότεροι σχολίασαν) stands out... 8) Πολλοί επώνυμοι θα ήθελαν να το έχουν σε δουλειές που έχουν κυκλοφορήσει, εντάξει, ίσως λίγο καλύτερα απο άποψη ήχου/παραγωγής, αλλά ισχύει...

Ο φιούζιον το λέει σωστά - κατά τη γνώμη μου, μην κολλάς να τα παίξεις με μία μπάντα, αρκεί να γουστάρουν και οι υπόλοιποι, αυτό είναι critical...με τους wire, όσες φορές δοκιμάσαμε να βάλουμε μέσα στο ρεπερτόριο φαινομενικά άσχετα κομμάτια, κατά κανόνα η αντίδραση του κοινού υπήρξε θετική, το λιγότερο που μπορώ να πω...μη μασάς, "καλοθελητές" υπάρχουν πάντα και παντού, όμως -όπως είπα, πρέπει να είστε όλοι μέσα σ'αυτό, γκρούπ, μπάντα...όρμα!!  ;D ;D

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργο διαφωνώ κάργα.

 

Θα είναι ότι καλύτερο και ξέρεις γιατί?

 

Γιατί ότι φτιάχνεις όπως και αυτά, είναι "χτισμένο" πάνω σε μια πολύ συγκεκριμένη άποψη.

Δεν είναι δύσκολο να έχεις μια μπάντα με άποψη, και αυτό είναι που μετράει περισσότερο.

 

Πιο πολύ μου άρεσε το An Almost Lonely Minute To Eternity, αλλά όλα έχουν το κατιτίς τους ρε φίλε.

 

Keep on!

Στρατο σε ευχαριστω ,δεν ξερω γενικα ειμαι μπερδεμενος ακομα και τωρα στα 37 κοντα το τι θελω να παιξω με ενα σχημα.Το κακο ειναι οτι μετα απο ενα σημειο βαριεμαι πολυ αυτα που φτιαχνω .Ξερω γω ειλικρινα μακαρι να ειχα ενα υφος να το επαιζα καλα και να ημουν εκει.

Συγχαρητήρια νεαρέ μου!  ;D

Όλα είναι ωραία, όμως το τριπαρισμένο lonely minute (όπως και οι περισσότεροι σχολίασαν) stands out... 8) Πολλοί επώνυμοι θα ήθελαν να το έχουν σε δουλειές που έχουν κυκλοφορήσει, εντάξει, ίσως λίγο καλύτερα απο άποψη ήχου/παραγωγής, αλλά ισχύει...

Ο φιούζιον το λέει σωστά - κατά τη γνώμη μου, μην κολλάς να τα παίξεις με μία μπάντα, αρκεί να γουστάρουν και οι υπόλοιποι, αυτό είναι critical...με τους wire, όσες φορές δοκιμάσαμε να βάλουμε μέσα στο ρεπερτόριο φαινομενικά άσχετα κομμάτια, κατά κανόνα η αντίδραση του κοινού υπήρξε θετική, το λιγότερο που μπορώ να πω...μη μασάς, "καλοθελητές" υπάρχουν πάντα και παντού, όμως -όπως είπα, πρέπει να είστε όλοι μέσα σ'αυτό, γκρούπ, μπάντα...όρμα!!  ;D ;D

Ηλια σε ευχαριστω.Η παραγωγη ειναι οντως προχειρη το ξερω .Σχημα εχω αυτην την περιοδο και παιζουμε και αρχιζουμε και παιζουμε και δικα μας.Απλα το σχημα που εχω στο μυαλο μου ,η μαλον η μπαντα που ακουω μεσα μου ισως δεν ειναι αυτο.Οπως ειπα και πριν ειλικρινα δεν ξερω.Το σιγουρο ειναι οτι θελω να παιξω δικα μου πραγματα οσο καλα μετρια κακα και να ειναι αυτα.

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τζονι σε ευχαριστω πρεπει να κανω 10 μπαντες με διαφορετικο στυλ για να παιχτουν ολα ή μια που να παιζει ολα και δεν θα ειναι οτι καλυτερο.Ξερω γω.Θα δω απλά ακομα δεν ειναι κταλληλες οι συνθηκες .Εσυ εισαι ξινος και  δεν σε θελω στην κλικα αχχαχαχαχαχαχα.Ε οχι αδουλυετα .Μουσικα ειναι αρτια .Παραγωγικα ναι ειναι αδουλευτα και χυμα.Το σολακι στο 2 ειναι μαμω στο ειδος .Δινει σπιβτα χωρις να αλαζει μπι πι εμ λεμε .Αργυρη σε ευχαριστω ,αν καταλαβα σου αρεσουν τα βάθια τα τρεμολα τα λιγο καψαλισμενα ριφ.και εμενα πολυ Οι φεντερ ενισχυτες αλλα πιο πολυ αυτη η κιθαρα που ετοιμαζεις και σκεφτεσαι να μου χαρισεις .Φιλε σε ευχαριστω απο τωρα,Δεν το περιμενα αλλα αφου επιμενεις δεν μπορω να αρνηθω .Νασαι καλα.αχχααχαχχαχαχαχ

 

Χαχ χα χα ευχαριστώ για το κοπλιμέντο.Άσε να τη χαρώ πρώτα-πρώτα εγώ, από το '12 την ετοιμάζω...

''It's dark and we're wearing sunglasses''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

                      [move] Γιώργο μην είσαι μαλάκαs, κυνήγα το... [/move]

 

 

                                    [move] τα 'παμε... [/move]

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου