Προς το περιεχόμενο

διακοπες σε ευρωπη και αμερικη..ποτε??προτασεις?


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

¶σχετο αλλά γνωστός μου που δουλευέι στην αμερικανική πρεσβεία μου είπε ότι πλέον για εκδρομή στο America τα πράγματα έχουν γίνει από δύσκολα έως ακατόρθωτα! :cry: Ισχύει;

 

Τι να ισχύει?

 

Εγώ το Nοέμβρη κατέβηκα Αθήνα για να πάρω βίζα για Αμερική για 1 μήνα και μου δώσανε για 8 χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κάντε μια χάρη στον εαυτό σας και πηγαίντε στη Βαρκελώνη κάποτε...

 

Προσοχή, σας μιλάει ένας κολλημένος εγκάθετος αυτοδύναμος Καταλανός (τρομάρα σου ψάρακα!), αλλά θα περάσετε καλά.

 

Εξυπακούεται βέβαια πως, ακόμα κι αν δεν τυγχάνετε ποδοσφαιρόφιλοι, οφείλετε να έχετε τσεκάρει το αγωνιστικό πρόγραμμα της Barca για να κοινωνήσετε κι εσείς με τον ναό γεμάτο...

 

Έτσι είναι αυτά. Στη Μέκκα και τα Ιεροσόλυμα δεν πας ούτε για ψώνια ούτε για clubbing...Πας για προσευχή...(βλ.λ. Camp Nou) :wink:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Βαρκελωνη παντως εγγυημενα θα φατε το καλυτερο φαγητο της ζωης σας...δεν παιζονται οι ανθρωποι!!! :lol:

 

Α,και οι τιμες ειναι ακριβως μισες απο την Αθηνα....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σχετο αλλά γνωστός μου που δουλευέι στην αμερικανική πρεσβεία μου είπε ότι πλέον για εκδρομή στο America τα πράγματα έχουν γίνει από δύσκολα έως ακατόρθωτα! :cry: Ισχύει;

 

Τι να ισχύει?

 

Εγώ το Nοέμβρη κατέβηκα Αθήνα για να πάρω βίζα για Αμερική για 1 μήνα και μου δώσανε για 8 χρόνια...

 

ισχυει οτι ισχυε παντα..

 

αν εισαι απενταρος δεν παιρνεις βιζα που να χτυπας τον αποτετοιο σου κατω,αν εχεις μια αξιοπρεπη φορολογικη δηλωση & μονιμη απασχοληση στην Ελλαδα ή προσκληση απο αμερικανικο πανεπιστημιο,η ευκαταστατο Αμερικανο που μπορει να εγγυηθει για εσενα παιρνεις αμεσως βιζα (μονο μη τους αρχισεις κατα τη διαρκεια της συνεντευξης στις αριστεροπαπαρολογιες & στα "φονιαδες των λαων αμερικανοι"....).... :lol: )

 

Εμενα παντως μου αρεσει αυτο γιατι οι φοροφυγαδες παιρνουν τα τετοια τους οταν θελουν να βγαλουν βιζα για ΗΠΑ.... :lol:

 

ουσιαστικα προσπαθουν να προστατευθουν απο την παρανομη μεταναστευση... (σιγα βεβαια μη το καταφερουν με τα συνορα του Μεξικου ορθανοιχτα....)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(μονο μη τους αρχισεις κατα τη διαρκεια της συνεντευξης στις αριστεροπαπαρολογιες & στα "φονιαδες των λαων αμερικανοι"....).... :lol: )

 

Εμενα παντως μου αρεσει αυτο γιατι οι φοροφυγαδες παιρνουν τα τετοια τους οταν θελουν να βγαλουν βιζα για ΗΠΑ.... :lol:

 

 

ερωτηση απο την συνεντευξη: " εισαι τρομοκρατης?"

'Εχεις συμετασχει σε τρομοκρατικη ενεργεια τα τελευται χ χρονια? " και κατι τετοια παρομοια... :lol: :lol: :lol:

 

πιο πολυ μοιαζει με υπευθυνη δηλωση παρα με συνεντευξη απ' οπου θα γινουν καποιες εκτιμησεις για τις προθεσεις σου ή γενικα για τοπ ψυχολογικο σου προφιλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά και μένα κάτι τέτοια μου είπε. Ότι δηλαδή θα πρέπει να έχω υψηλό μισθό και σχετικά μόνιμη δουλειά, ή ότι κάποιος από Αμερική θα πρέπει να εγγυηθεί (και θα πρέπει να είναι συγγενής α ή β βαθμού) γιατί φοβούνται για λαθρομετανάστες και υποψήφιους τρομοκράτες!!!! :roll: Και φυσικά κάπου εκεί χάθηκα κι εν συνεχεία ψιλοαπογοητεύτικα!!! :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πάντως απ'ότι κατάλαβα παίζει μεγάλο ρόλο και το επίπεδο των σπουδών γιατί το όλο ύφος τους άλλαξε απέναντι μου μόλις τους είπα ότι έχω MA και όταν απάντησα θετικά στο αν θα με ενδιέφερε μια υποτιθέμενη καριέρα στις ΗΠΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου