Προς το περιεχόμενο

διακοπες σε ευρωπη και αμερικη..ποτε??προτασεις?


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ έχω πάει μόνο Βαρκελώνη (πέρισυ) και μου άφησε άριστες εντυπώσεις! Απίστευτη πόλη (μόνο και μόνο σκεφτείτε ότι έμεινα μια εβδομάδα και γύρισα με 5 giga φωτογραφίες 8O 8O 8O ). Όποιος δεν έχει πάει, να πάει! ΤΩΡΑ!

 

Επίσης, ετοιμάζομαι κατά Μάρτη - Απρίλη να πάω για ένα 10ήμερο Νέα Υόρκη, οπότε θα παρακαλούσα όσους έχουν πάει, αν μπορούν, να μου πουν κανένα μέρος να επισκεφτώ (που να έχει σχέση με μουσική, liveάδικο ασ πούμε ή καταστήματα οργάνων κλπ. ή τέλος πάντων κάτι που να αξίζει και που δεν θα το δείς αν δεν ξέρεις).

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επίσης, ετοιμάζομαι κατά Μάρτη - Απρίλη να πάω για ένα 10ήμερο Νέα Υόρκη, οπότε θα παρακαλούσα όσους έχουν πάει, αν μπορούν, να μου πουν κανένα μέρος να επισκεφτώ (που να έχει σχέση με μουσική, liveάδικο ασ πούμε ή καταστήματα οργάνων κλπ. ή τέλος πάντων κάτι που να αξίζει και που δεν θα το δείς αν δεν ξέρεις).

 

εχω ζησει 4 χρονια στην Νεα Υορκη..

Μη φοβασαι απο την πρωτη μερα θα αισθανεσαι ΑΝΕΤΟΣ & Νεο Υορκεζος :lol: δεν υπαρχει ευκολοτερη πολη στον κοσμο & τα καλα δεν ειναι κρυμμενα,ξεκινα παντως απο μια βολτα στους 42 δρομους για μουσικα οργανα (κι αν γυρισεις πισω στην Ελλαδα σφυρα μου.. :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα παρακαλούσα όσους έχουν πάει' date=' αν μπορούν, να μου πουν κανένα μέρος να επισκεφτώ (που να έχει σχέση με μουσική, liveάδικο ασ πούμε ή καταστήματα οργάνων κλπ. ή τέλος πάντων κάτι που να αξίζει και που δεν θα το δείς αν δεν ξέρεις).[/quote']

 

Δεν έχει άμεση σχέση με μουσική αλλά νομίζω σε ένα νησάκι εκεί απ'έξω έχουν ένα μεγάλο άγαλμα που πολύς κόσμος πάει και το βλέπει :lol: :lol: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτη πόλη (μόνο και μόνο σκεφτείτε ότι έμεινα μια εβδομάδα και γύρισα με 5 giga φωτογραφίες 8O 8O 8O ).

 

 

Τι έκανες στη Βαρκελώνη βρε!!! Βαρούσες κόντρα με τους Κινέζους??? :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτη πόλη (μόνο και μόνο σκεφτείτε ότι έμεινα μια εβδομάδα και γύρισα με 5 giga φωτογραφίες 8O 8O 8O ).

 

 

Τι έκανες στη Βαρκελώνη βρε!!! Βαρούσες κόντρα με τους Κινέζους??? :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: Αν και μπέρδεψες Κινέζους-Γιαπωνέζους :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά: οι μεν είναι ψηλοί ξανθοί γαλανομάτες ενώ οι δε κοντοί ξανθοί γαλανομάτες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά: οι μεν είναι ψηλοί ξανθοί γαλανομάτες ενώ οι δε κοντοί ξανθοί γαλανομάτες :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Καλά, αυτό γνωστό, αλλά ποιοί είναι ποιοί; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου