Προς το περιεχόμενο

PASTICCIO TAO: Δεν είναι μπάντα, είναι ιδέα.


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέστορα, έχεις ένα point για το τραγουδιστικό του Jungle Boogie αλλά ο ...εμπνευστής είχε άλλη άποψη.

 

Σπύρο, να δω τι θα πεις αν το επόμενο είναι το Smoke on the Water!  ;D

 

Γιώργο (gvour), όταν λες "σέξυ", φαντάζομαι ότι μιλάς για τη δική μου παρουσία!  ;D

 

Γιώργο (ο άλλος), εμείς τα είπαμε. :)

 

Τέρυ, δεν ξέρω γιατί υπέθεσες ότι δεν το σκηνοθέτησα εγώ. Μάλλον επειδή υπάρχει βίντεο, ε;  ;D

 

Κύριοι, ευχαριστούμε πολύ, each and everyone of you! :)

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο και εύηχο το πάντρεμα των 2 αζμάτωνε.

 

:) :) :)

 

 

A, και ο τυμπανιστής δεν είναι κρυψίνους, είναι κρυψικράνιος! Για κάποιο λόγο, ο φωτιστής τον υποχρέωσε να φορέσει καπέλο. Είχε κάτι προβλήματα με ανακλάσεις λέει και παπαριές! ;D

 

;D ;D ;D

 

 

Σπύρο, να δω τι θα πεις αν το επόμενο είναι το Smoke on the Water!  ;D

 

 

 

Ποιός Σπύρος...Θα κατέβει ο Σάμυς από τα βουνά και θα σε κυνηγάει με τα κονσερβοκούτια, λαίμαι..  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο και εύηχο το πάντρεμα των 2 αζμάτωνε.

 

Ποιός Σπύρος...Θα κατέβει ο Σάμυς από τα βουνά και θα σε κυνηγάει με τα κονσερβοκούτια, λαίμαι..  ;D ;D ;D

Άλφον) Ευχαριστούμε πολύ!

 

Βήτον) Ας κατέβει ο Σάμυ. Eίμαι έτοιμος να αντιμετωπίσω την κομμουνιστικήν απειλήν!

Και για να του τη σπάσω ακόμα περισσότερο θα ψήσω τους άλλους να συνδυάσουμε το Smoke on the Water με το Sympathy for the Devil! ;D  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Βήτον) Ας κατέβει ο Σάμυ. Eίμαι έτοιμος να αντιμετωπίσω την κομμουνιστικήν απειλήν!

Και για να του τη σπάσω ακόμα περισσότερο θα ψήσω τους άλλους να συνδυάσουμε το Smoke on the Water με το Sympathy for the Devil! ;D  

 

Έρχομαι ευχαρίστως λαιμαί για μια φιλική συμμετοχή  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος, δεν μπορείς να με απολύσεις γιατί ΠΑΡΑΙΤΟΥΜΑΙ! Ένα χρόνο με έχεις απλήρωτο και ούτε ένα ένσημο δεν μου έχεις κολλήσει (τα μέτρησα!). You'll hear from my lawyer! (Λάκη, ακούς; ) ;D

 

Τέρυ είσαι ευπρόσδεκτος αλλά να ξέρεις ότι με τη φόρα που έχει πάρει ο άλλος θα μείνεις κι εσύ χωρίς δουλειά. Μη μασάς όμως, θα της δείξουμε εμείς της ...Φαρλάκαινας τι σημαίνει εργατιά!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου