Προς το περιεχόμενο

Ξεφόρτωμα ηλεκτρικών κιθάρων



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φιλτατε....σε βλεπω σε καμια 10αρια χρονια με το πουρο να σιγοκαιει στο παρακειμενο τασακι αναδυοντας την μεστη του μυρωδια στον γεματο εμπειρια χωρο...Το σινκλ μολτ να αναδευει λαγνα στο κρυσταλινο ποτηρι μορφη κινηματογραφικη γυναικας...και εσυ στον καναπε να γρατζουνας την Αρια ριφακι παλιο σα το βαρελι του σινκλ μολτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εκει που πα να γίνεις ρομαντικός, γίνεσαι και εργονομικός και μου το χαλάς. :P

Τεσπα....πουπουλο είναι η Aria ...κουφια γαρ.  ;D

 

Το επιφανέστερο μέλος του forum μας- γνωστός για την αγάπη του στις... σκάφες «Γίβσον», ανέσυρε από την αποστρατεία «Φένδερ Στρατοκάστερ», λόγω κιλών/μέσης  ;)

 

Εργονομία και dried bread  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

....και dried bread  ;D

Αγόρι μου, είμαι στη γεροντογράμμωση....έχω κόψει τους υδατάνθρακες  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αγόρι μου, είμαι στη γεροντογράμμωση....έχω κόψει τους υδατάνθρακες  ;D ;D ;D

 

ΟΚ λοιπόν...

 

Επειδή ανέκαθεν ήσουν μοδάτο/στυλάτο αγόρι και καθώς experience comes with age, θα συμφωνήσω με τον Βαγγέλη.

 

Η low carbs Aria θα πηγαίνει καλύτερα με ένα tailor made κοστούμι από τον Γιαννέτο  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

 

Η low carbs Aria θα πηγαίνει καλύτερα με ένα tailor made κοστούμι από τον Γιαννέτο  8)

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πας όπου θες στην Κοζάνη και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στον Κρόκο και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στην Πτολεμαϊδα και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στο Τσοτίλι και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στη Αιανή και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πάς όπου θες στην Σιάτιστα και πίνεις ένα τσιπουράκι.Πας όπου θες στο Βελβεντό και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πάς όπου θες στα Σέρβια και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στη Νεράιδα και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στη Βλάστη και πίνεις ένα τσιπουράκι.

Αν ακόμα δεν αποφάσισες ξαναπάς και ξανακάνεις τη γύρα και πίνεις από δύο τσίπουρα.

 

 

 

Το ξέρω δεν βοήθησα.

Ότι αποφασίσεις .......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πας όπου θες στην Κοζάνη και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στον Κρόκο και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στην Πτολεμαϊδα και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στο Τσοτίλι και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στη Αιανή και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πάς όπου θες στην Σιάτιστα και πίνεις ένα τσιπουράκι.Πας όπου θες στο Βελβεντό και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πάς όπου θες στα Σέρβια και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στη Νεράιδα και πίνεις ένα τσιπουράκι. Πας όπου θες στη Βλάστη και πίνεις ένα τσιπουράκι.

Αν ακόμα δεν αποφάσισες ξαναπάς και ξανακάνεις τη γύρα και πίνεις από δύο τσίπουρα.

 

 

 

Το ξέρω δεν βοήθησα.

Ότι αποφασίσεις .......

Στην Κοζάνη και στα πέριξ , πάω μόνο για κάνα δικαστηριον πλέον.

Μετανάστεψα εσωτερικώς  στη Ζαλονικη είναι πιο κοσμοπολίτικην  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω μια πιο ψύχραιμη ματιά-αποστασιοποιημενη.

Αποστασιοποιημενη γνωμη απο κιθαριστες δεν θα παρεις. Ειναι αδυνατον. Ακου λοιπον μια πραγματικα αποστασιοποιημενη γνωμη, αυτη ενος πληκτρα.

 

θέλω να τις πετάξω από το μπαλκόνι.  ;D ;D
Σωστη σκεψη μεν, αλλα υπαρχει καλυτερη λυση. Τις πουλας ολες και αγοραζεις ενα Hammond και ενα Leslie.

 

Tα πλεονεκτηματα:

• Επιτελους θα αποκτησεις ενα σοβαρο μουσικο οργανο (Hammond)

• Επιτελους θα αποκτησεις εναν σοβαρο ενισχυτη (Leslie)

• Δεν θα εχεις ποτε προβλημα με το βαρος τους (εκτος κι αν σου ερθει στα 40 σου να το παιξεις Keith Emerson... ;D)

• Ο ηχος ενος Hammond μεσα απο ενα Leslie ειναι αξεπεραστος, και συντομα θα ανακαλυψεις οτι ηταν ο ηχος που εψαχνες τοσα χρονια.

• Τα Hammond/Leslie εχουν παντα μεγαλη και σιγουρη μεταπωλητικη αξια.

• Τελος, ακομα κι αν δεν μαθεις ποτε να παιζεις πληκτρα, no problemo. Τα Hammond/Leslie περνανε ανετα τις εξετασεις και σαν επιπλα, και κρινοντας απ'την φωτο που ανεβασες, ταιριαζουν απολυτα στον χωρο σου. 8)

 

image.png

 

Μη με ευχαριστεις τωρα. Απλα οταν τα αγορασεις, θα με καλεσεις σπιτι σου να τα δω και να κερασεις κι εναν καφε. glasses9.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@ Waterfall-K Μην σκάς, έρχεται και η σειρά σου. ;D

 

Κάτι Akai miniak θα πάρουν το δρόμο του DX-7, απλά είπα να αρχίσω με τις κιθάρες.  ;D ;D

 

Μετά θα ρθουν πεταλάκια , ενισχυτές.....drums....μικρόφωνα....oh my god ΜΙΚΡΟΦΩΝΑ.

Έχω 9 μικρόφωνα , και ΟΥΤΕ καν τραγουδάω....άλλο για το Kick drum, άλλο για τη φυσαρμόνικα, άλλο για.....damn it.... ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου