Προς το περιεχόμενο

Ηush 'n Rush - Grooveyard Records NY U.S.A.


freerock1974

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

αφού σας δώσω και γω για πολλοστή φορά τα συγχαρητήριά μου, να σου εξομολογηθώ ότι όσο όλο αυτό το ταλέντο παρέμενε "εγκλωβισμένο" (δική μου -αλλά όχι μόνο- εκτίμηση), με αφορμή (και) αυτό είχα ένα "κόμπο" στο λαιμό αναμασώντας συμβουλές και ευχολόγια όταν διάφορα παιδιά με "αντικειμενικά" ωραίες δουλειές ζητούσαν τη γνώμη μου...

 

δεν σου κρύβω λοιπόν ότι κάποια που ήταν ήδη από την other side της πραγματικότητας, τα "προσγείωνα" βάζοντας τους να ακούσουν δουλειά σου... χαίρομαι διπλά λοιπόν και παρότι φυσικά εξακολουθώ να σου εύχομαι τα καλύτερα από δω και πέρα (πράγμα που εξαρτάται από δεκάδες παραμέτρους παράλληλες με την καλλιτεχνική σου αξία), εγώ ήδη είμαι "ξαλαφρωμένος" γιατί σου δόθηκε η ΕΥΚΑΙΡΙΑ (που ως αρχή είναι και το ήμισυ του παντός που θα ακολουθήσει)...

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 78
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ευχαριστω/ουμε θερμα npap!

 

Θελω απλα  να πω οτι δεν προκειται για καλλιτεχνικο management,περιοδειες κτλ  αλλα  μονο για δισκογραφικη κυκλοφορια των  τραγουδιων μας στην  Αμερικη και  φυσικα διαχειριση digital downloads.

 

Απο  κει  και περα,απο δω και περα...

Ολα  ειναι  πιθανα  και με φοβιζει το γεγονος

οτι μπορει  να βρεθουμε σε διλημματα ζωης γιατι ολοι εχουμε  υποχρεωσεις και ανθρωπους  που εξαρτωνται  απο μας και..δεν ειμαστε 25ρηδες... 8)

 

Προς  το  παρον απολαμβανουμε τη χαρα μιας συνεργασιας που θα προωθησει τη μουσικη μας στο καταλληλο κοινο  και την  ματαιοδοξη σκεψη οτι πετυχαμε κατι πολυ δυσκολο γι αυτο  το στυλ μουσικης,χωρις  να  το  επιδιωξουμε*.

 

*Αυτο που φροντισαμε  ομως ηταν το  να κανουμε την πλακα μας με  απολυτη σοβαροτητα,εξαντλωντας  καθε  περιθωριο του να  ακουσουμε ΕΜΕΙΣ πρωτα  απ  ολα τη μουσικη μας οπως ακριβως τη φανταζομασταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς  το  παρον απολαμβανουμε τη χαρα μιας συνεργασιας που θα προωθησει τη μουσικη μας στο καταλληλο κοινο  και την  ματαιοδοξη σκεψη οτι πετυχαμε κατι πολυ δυσκολο γι αυτο  το στυλ μουσικης,χωρις  να  το  επιδιωξουμε*.

 

*Αυτο που φροντισαμε  ομως ηταν το  να κανουμε την πλακα μας με  απολυτη σοβαροτητα,εξαντλωντας  καθε  περιθωριο του να  ακουσουμε ΕΜΕΙΣ πρωτα  απ  ολα τη μουσικη μας οπως ακριβως τη φανταζομασταν.

Αυτο ακριβως ειναι!

 

Ευλογια για σας,για εκεινους αλλα και για μας που γουσταρουμε αυτο που παιζετε/παιζεις.

Μετα βλεπεις/ετε/ουμε. ;D ;D

Μη φοβου.

Βημα,βημα.....λαιμαι.

Εσυ απλα γραφε και βαρα,αυτοι ξερουν.

Η μουσικη τους ειναι και για να σε πουν "ελλλα δω"κατι ξερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

*Αυτο που φροντισαμε  ομως ηταν το  να κανουμε την πλακα μας με  απολυτη σοβαροτητα, εξαντλωντας  καθε  περιθωριο του να  ακουσουμε ΕΜΕΙΣ πρωτα  απ  ολα τη μουσικη μας οπως ακριβως τη φανταζομασταν.

 

respect

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με φοβιζει το γεγονος οτι μπορει  να βρεθουμε σε διλημματα ζωης

Το καταλαβαίνω απόλυτα αλλά ....

 

Δεν θα βρισκόσασταν ποτέ σ' αυτά αν οι συνθήκες της ζωής σας ήταν αλλιώς.

 

Δεν χρειάζεται να το σκέφτεστε, ακόμη και ένα μικρό tour μπορείτε να το κάνετε, άσε δηλαδή που οι εμπειρίες των ανθρώπων που είναι δίπλα σας και θα έρθουν μαζί σας θα είναι μοναδικές.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καταλαβαίνω απόλυτα αλλά ....

 

Δεν θα βρισκόσασταν ποτέ σ' αυτά αν οι συνθήκες της ζωής σας ήταν αλλιώς.

 

Δεν χρειάζεται να το σκέφτεστε, ακόμη και ένα μικρό tour μπορείτε να το κάνετε, άσε δηλαδή που οι εμπειρίες των ανθρώπων που είναι δίπλα σας και θα έρθουν μαζί σας θα είναι μοναδικές.

 

Ήπιε δικαίως, δεν ήμεθα 25αριδες, αλλά εσείς, είθτε 14  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θα βρισκόσασταν ποτέ σ' αυτά αν οι συνθήκες της ζωής σας ήταν αλλιώς.

Κοτα ή αυγο?

 

Ήπιε δικαίως, δεν ήμεθα 25αριδες, αλλά εσείς, είθτε 14  ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;

 

17.Oδηγαμε και παπακι ανευ σιλασιε στην εξατμισην για καλυτερες χαμηλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοτα ή αυγο?

Παρεξήγησις.

 

Δεν εννοούσα το προσωπικό περιβάλλον του καθένα σας (οικογένεια κλπ), αλλά το εξωτερικό περιβάλλον (νομικό καθεστώς, κοινωνικές δομές, κλπ).

 

Πάντως ψηφίζω κότα! ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια και από μένα φίλτατε freerock-hardrocker!!!

Το νερό μπήκε στο αυλάκι, που λένε... Τα καλύτερα έπονται- ζ'γά-ζ-γά (σιγά-σιγά) :P

Το'χετε με τα 1000 το σταριλίκι, βαράτε αλύπητα στο Αμέρικα!!!

Από καρδιάς εύχομαι ό,τι καλύτερο, απολαύστε την blaze of glory!!! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα  ειναι  πιθανα  και με φοβιζει το γεγονος οτι μπορει  να βρεθουμε σε διλημματα ζωης γιατι ολοι εχουμε  υποχρεωσεις και ανθρωπους  που εξαρτωνται  απο μας και..δεν ειμαστε 25ρηδες... 8)

Εμένα αντίθετα με φοβίζει όταν θα φτάσω σε σημείο να μην έχω επιλογές.

 

 

17.Oδηγαμε και παπακι ανευ σιλασιε

Τσιμπουκόφωνο λέγεται .....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου