Προς το περιεχόμενο

Manual για td12 στα Ελληνικά.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολη την παρέα!

Γνωριζει κανείς που θα μπορέσω να βρω manual απο την td12 στα ελληνικά? Αν το έχει κανεις και δεν το χρειάζεται, ειμαι πρόθυμος να το αγορασω!

Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ο αντιπρόσωπος της Roland σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή νομοθεσία πρέπει να διαθέτει. Απευθύνσου σε αυτούς. Αν το έχεις πάρει μεταχειρισμένο το td12 ίσως μπορείς να αγοράσεις το manual για μικρό ποσό. Αυτό ξέρω πως ίσχυε.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κακη μου τύχη,δεν το πηρα απο τον  :-αντιπρόσωπο(Θεσσαλονίκη). Η απαντηση τους ήταν: Αφού δεν αγοράσατε απο δω..δεν γινεται!Τι κι αν ειπα οτι θα πληρωσω οσα μου πούνε. .

 

Ο αντιπρόσωπος της Roland σύμφωνα με την Ευρωπαϊκή νομοθεσία πρέπει να διαθέτει. Απευθύνσου σε αυτούς. Αν το έχεις πάρει μεταχειρισμένο το td12 ίσως μπορείς να αγοράσεις το manual για μικρό ποσό. Αυτό ξέρω πως ίσχυε.

 

Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ο αντιπρόσωπος είναι ο Στόλλας και καλά θα κάνεις να πάρεις ένα τηλέφωνο στην Πάτρα http://stollas.com.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αντιπρόσωπος είναι ο Στόλλας και καλά θα κάνεις να πάρεις ένα τηλέφωνο στην Πάτρα http://stollas.com.

 

Στον Στολλα ειχα παρει..Θεσσαλονικη!

Αν πιστευεις οτι εχει διαφορα Θεσσαλονικη με Πατρα,τοτε ναι,θα παρω σιγουρα! :)

Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Καλησπέρα,

Το έχω στα χέρια μου , αν ενδιαφέρεσαι ακόμα μου λες να το σκανάρω και να στο στείλω

 

H αληθεια ειναι φιλε μου οτι δεν το εχω βρει!Αν δεν σου κανει κοπο,κανε το καλο σε παρακαλω!  :-\

Η μετριοφροσύνη είναι για τους μέτριους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κεντρικα του ΣΤΟΛΛΑ ειναι στην Πατρα, παρε ενα τηλ. και εκει μπορει να σε εξυπηρετησουν

εκτος και εαν πεσεις σε κανα παλιομηναρα.

Αν εισαι Αθηνα παρε πρωτα στο DRUMSTORE και ρωτα τους, οταν ειχα αγορασει τα ρολαντ

μου εδωσαν δυο μανουαλ Αγγλικα και Ελληνικα, δυστηχως ομως εχω αλλο μοντελο απο αυτο

που ψαχνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου