Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο που εκλεψε το παντελονι βρηκες?  ;D  ;D  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Χασπί (που λεν και στη σαλονίκη  ;D).Ο Παραγκόβιος ανέβασε κομμάτι της προκοπής.Το συμβάν συν την απόκρυψη του Θ1 απ'τη σελήνη σήμερις,ήταν τα συγκλονιστικότερα γεγονότα της τελευταίας 5ετίας  ;D ;D ;D

 

Μανίτσα- το νι με πατρινή προφορά ;D ;D ;D όταν εγώ έβλεπα Κέντρα Σμιθ ζωντανά στο Ρόδον, εσύ πήγαινες στη Πράγα με τον Γοτερφόλιο στη Πράγα να δεις Γκίλαν-Παπακωνσταντίνου  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρεπει να εισαι πανω απο 20 εσυ.

Οντως. Τον Φεβρουαριο κλεινω τα 23...*

 

Για τα μικρα αν δεν ειναι τραγουδι του μηνα ειναι ηδη παλιο. Αν ειναι του 14, εχει αραχνες, αν ειναι πιο παλιο απλα δεν ειναι μουσικη.  :P

Για μερικα μουσικα ειδη ναι. Δεν ειναι θεμα ηλικιας, ειναι θεμα μαλ...εε, μουσικου ειδους. ;D

Το "φρεσκο" πηγαινε στο οτι μολις το ανεβασα στο youtube.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*...χρονια απο την απολυση μου απ'το στρατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανίτσα- το νι με πατρινή προφορά ;D ;D ;D όταν εγώ έβλεπα Κέντρα Σμιθ ζωντανά στο Ρόδον, εσύ πήγαινες στη Πράγα με τον Γοτερφόλιο στη Πράγα να δεις Γκίλαν-Παπακωνσταντίνου  8)

 

Kι όταν εσύ πήγαινες στο ρόδον ο Κολοκοτρώνης είχε προ πολλού καθίσει στην κοτρώνα και τα'ξυνε ( ;D ;D ;D).Αυτό δεν αποδεικνύει τίποτις.Τυχαιότης τυχαιοτήτων,τα πάντα τυχαιότης.Μη σου πω και χειρότερα γιατί θα'πρεπε να ακούς καλύτερα πράματα ;D ;D ;D

(....πάλι έξω έπεσες στη μαντεψιά.12300 χειρομάντες,ταρώ προβλέψεις, ;D ;D ;D)

 

συμπαθές το άσμα παρά ταύτα

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φάει ένα κόλλημα με Jethro τον τελευταίο καιρό.Έχει κι ένα live τους στην Πράγα 29 Ιανουαρίου... ::) ;D

 

 

 

 

Το τσέκαρα και ειμαι ελεύθερος στις 29/01 (βασικά και απο 10/11 και μετα) - και δεν εχω παει Πράγα (ούτε Πάργα) - οπότε μέσα ειμαι..

 

 

Μη παιδεύεσαι και μη καις gb  στου ίνδερνετ, άστο σε μας  ;D ;D ;D

 

Τελικα εισαι κρυπτοφρικιο, μητσε... Πάμε?

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο Κολοκοτρώνης είχε προ πολλού καθίσει στην κοτρώνα και τα'ξυνε

 

Συνάδελφος στοχαστής ο Κολό

Αν με επιτρέπετε τώρα, έχω να ανεβάσω κάτι ξσύλα για τη ζόμπα, είναι η πρώτη βραδυά με μπιλοζίρια επαέ, το τσίπρον είναι Α εθνικής και ο παρΤΕΡΥς με ζήτησε τα φωνητικά, προκειμένου ο Φούζιονς να περάσει τούμπανα , ώστε να το πάρει ο προαγωγός και να τελεύουμε το άσθμα λαίμαι

 

Ντίνε, τρελός παπάς σε βάφτισε με φαίνεται, σιγά μη πάω Ζέρο Τουλ  ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το τσέκαρα και ειμαι ελεύθερος στις 29/01 (βασικά και απο 10/11 και μετα) - και δεν εχω παει Πράγα (ούτε Πάργα) - οπότε μέσα ειμαι..

 

 

Τελικα εισαι κρυπτοφρικιο, μητσε... Πάμε?

 

Είμαι στο τσακ να κλείσω Dinos.;Eχω δει πτήσεις,τα πάντα.Αύριο μάλλον θα ξέρω σίγουρα.

Πάργα είχαμε συναντηθεί με το Wtf πέρσι λίγο πριν απολυθεί από φαντάρος.Εγώ μάζευα πορτοκάλια παραδίπλα στην άρτα  ;D ;D ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=Ux827Su0av8

 

 

καληνύχτες!

 

 

 

 

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

If you mean it, and if u don't mind our company ειμαστε μέσα

Αν υποσχεθούμε στον Σαμυ (και στη γυνή που δεν γουστάρει Ταλ) αφθονο κόκκινο κρασί και τυρί κατα τη διάρκεια της συναυλίας (σε διπλανό μπαρ) θα μας συνόδευαν, νομιζω...

Αν αντέχεις τα βατράχια, why not?... Your call... Let us know

Όνειρα γλυκά

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

If you mean it, and if u don't mind our company ειμαστε μέσα

Αν υποσχεθούμε στον Σαμυ (και στη γυνή που δεν γουστάρει Ταλ) αφθονο κόκκινο κρασί και τυρί κατα τη διάρκεια της συναυλίας (σε διπλανό μπαρ) θα μας συνόδευαν, νομιζω...

Αν αντέχεις τα βατράχια, why not?... Your call... Let us know

Όνειρα γλυκά

 

 

 

 

 

Κοίτα να δεις η Πράγα για κάποιους φημίζεται για τη παλιά πόλη κλπ κλπ..............βαρετή, όλες οι κεντροευρωπαικές πόλεις τα γίδια είναι.

  Η Τσεχία επίσης, φημίζεται για τις Τσέχες με τα αψηλά τους πόδια, οι οποίες τα ανοίγουν, άμα τη εμφανίσει. Εσύ επομένως ψάχνεις να βρεις τραμπάκουλα να φορτώσεις τη γυναίκα σου για να πα να δεις εσύ τους Ζίρο Τουλ.

ΔΕΝ ΣΦΑΞΑΝΕ λαίμαι, δεν είναι εποχή δλδ

 

Ετέλευσα την ηχογράφηση. Φούζιε, αύριο στέλνω φουνητικά, περιμένω τούμπανα, ώστε να βάλω κι εγώ το κατιτίς μου σε μπουθάρα  8)

 

 

Είμαι ερωτευμένος με τις Αργεντίνες ταύτες λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις η Πράγα για κάποιους φημίζεται για τη παλιά πόλη κλπ κλπ..............βαρετή, όλες οι κεντροευρωπαικές πόλεις τα γίδια είναι.

 Η Τσεχία επίσης, φημίζεται για τις Τσέχες με τα αψηλά τους πόδια, οι οποίες τα ανοίγουν, άμα τη εμφανίσει. Εσύ επομένως ψάχνεις να βρεις τραμπάκουλα να φορτώσεις τη γυναίκα σου για να πα να δεις εσύ τους Ζίρο Τουλ.

ΔΕΝ ΣΦΑΞΑΝΕ λαίμαι, δεν είναι εποχή δλδ

 

Ετέλευσα την ηχογράφηση. Φούζιε, αύριο στέλνω φουνητικά, περιμένω τούμπανα, ώστε να βάλω κι εγώ το κατιτίς μου σε μπουθάρα  8)

 

 

Είμαι ερωτευμένος με τις Αργεντίνες ταύτες λαίμαι

 

Έλα ρε συ, μετα απο ενα (2-3) Merlot θα μαλακώσεις - η γυνή ειναι φιλική και καλή ακροάτρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου