Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι αυτο γιατι ερχεται το Hammond μου απο Γερμανια. ;D

 

Σε βλέπω να σε κλείνουν μέσα για αρχαιοκαπηλία. Αυτό έχει δυο καλά. Θα έχεις δωρεάν τροφή και στέγη, ενόσω εμείς θα έχουμε την ησυχία μας για όσο θα βρίσκεσαι μακριά από κομπιούτερ  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σε βλέπω να σε κλείνουν μέσα για αρχαιοκαπηλία.

Μικρο κι αφελη ορεσιβιο Punkιο, Baby_2.gif δεν αγορασα Hammond απ'τα 50s. Υπαρχουν ωραιοτατα συγχρονα μοντελα και απο τα 00s, you know? eeee.png

 

image.png

image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μικρο κι αφελη ορεσιβιο Punkιο, Baby_2.gif δεν αγορασα Hammond απ'τα 50s. Υπαρχουν ωραιοτατα συγχρονα μοντελα και απο τα 00s, you know? eeee.png

 

image.png

image.gif

 

 

 

Καλορίζικο και καλόπαιχτο...

 

Να σου τη πω την αμαρτία μου: Τις προάλλες που έλεγες ότι αγόρασες ένα Suzuki- μέχρι να αποσαφηνίσεις ότι ήταν πλήκτρο- νόμιζα ότι πήρες αμάξι...  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άθλιε νερουλά του Ευρίπου, παρότι σε απεχθάνομαι ;D ;D ;D εύχομαι τουλάχιστον να σου έχουν δώσει μαζί με τη παλιατσαρία που αγόρασες βεβαίωση πως πρόκειται για αντίγραφο αρχαιότητος. Τα καλά μουσεία, έτσι κάνουν, όταν αγοράζεις αντίγραφα απ τα καταστήματά τους με σουβενίρ  ;D ;D ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=S6V3q-djJD8&list=FLWV0yepHwHCbu54j74D2PhA&index=1

 

Έχω κι εγώ κάτι κυκλαδικά εδώλια σπίτι, όπως και μερικές Αττικανές μελανόμορφες,μη με πάνε για αρχαιοκάπηλο

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Άθλιε νερουλά του Ευρίπου, παρότι σε απεχθάνομαι ;D ;D ;D εύχομαι τουλάχιστον να σου έχουν δώσει μαζί με τη παλιατσαρία που αγόρασες βεβαίωση πως πρόκειται για αντίγραφο αρχαιότητος. Τα καλά μουσεία, έτσι κάνουν, όταν αγοράζεις αντίγραφα απ τα καταστήματά τους με σουβενίρ  ;D ;D ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=S6V3q-djJD8&list=FLWV0yepHwHCbu54j74D2PhA&index=1

 

Ρε θείο, αυτός ο Τουρέ, είναι που έπαιζε στον... γαύρο;  ;D

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου τη πω την αμαρτία μου: Τις προάλλες που έλεγες ότι αγόρασες ένα Suzuki- μέχρι να αποσαφηνίσεις ότι ήταν πλήκτρο- νόμιζα ότι πήρες αμάξι...  ;D

Ηταν μια "δημιουργικη ασαφεια" απο μερους μου. ;D Το παραπανω οργανο ειναι το μονο Suzuki που μπορω να αγορασω, αμαξι ή μηχανη δεν οδηγω. 8) Btw, η συγκεκριμενη εταιρεια Suzuki δεν εχει καμια σχεση με την γνωστη αυτοκινητοβιομηχανια Suzuki, οπως εχει για παραδειγμα η Yamaha Motor με την Yamaha Music. Το Suzuki ειναι ενα πολυ κοινο ονομα στην Ιαπωνια. sumo.gif

 

@Sam: tomato.giftomato.giftomato.giftomato.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νηνεμία, που πήγαν όλοι, Καλλιμάρμαρο ή Σύνταγμα;

 

Σιγαρέτα εσύ?

 Κάποιος αδμιν να επιληφθεί της καταστάσεως, έχει πέσει θύμα πάνκη χάκερ το προφίλ της Σιγαρέτας λαίμαι  ;D ;D ;D

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου