Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για αυτό σε αγαπώ βρε Στράτο- και εγώ για την πρώην σύζυγο μου εκφράζομαι με τα καλύτερα λόγια   8)

Αμοιβαία η αγάπη και το ξέρεις Τέρρυ μου. :-*

Καλό κουράγιο αύριο.

 

https://www.youtube.com/watch?v=hOr2hNKWZm0

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Κόντρα στην κιθαρολαγνία, την παλαιοροκαρία και τη βιντατζογυναικίλα  ;D, σας χαρίζω με απέραντη και ειλικρινέστατη αγάπη:

 

 

Και συμπληρώνω: Πολλοί θέλουν να αλλάξουν τον κόσμο αλλά αυτό είναι αδύνατον αν δεν ξεκινήσεις από τον εαυτό σου. Και μόνο αυτή η διαδικασία παίρνει μια ζωή, στην καλύτερη.

 

Σας καληνυχτίζω αγωνιστικά, κόντρα στα παντός είδους συνθήματα, τσιτάτα και τις πρετ α πορτέ φιλοσοφίες ζωής που κάνουν το μυαλό μας πουρέ.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλο ένα τελευταίο για την Χριστίνα που είναι μισή Γαλλίδα (που να 'ξερε τι κομμάτι έγραψα γι' αυτήν όταν την γνώρισα).

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=0QM-gZFC3Yk

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Άνθρωπος από την Βενεζουέλα μου έγραψε επί λέξη "νόμιζα ότι η χώρα μας ήταν σε  χειρότερη κατάσταση" που φυσικά και είναι!

Guess what.... αυτοί που μας συμπαραστέκονται (μιλάω για απλό κόσμο) είναι οι ... Αλβανοί (που ζουν στην Αλβανία).

Να είναι καλά οι άνθρωποι, απ' όπου και αν είναι.

 

Σήμερα- τα είπαμε και από το τηλέφωνο άλλωστε- ήμουν στο Καλλιμάρμαρο. Ένας από τους πολλούς. Για πρώτη φορά στη ζωή μου, σε όσες συγκεντρώσεις και αν έχω βρεθεί, δεν έχω ξανατύχει σε κάτι ανάλογο.

 

Να ακούσω (μεταξύ άλλων) «εσένα» ή «εμένα». Ανθρώπους της παραγωγικής διαδικασίας, επαγγελματίες, ΑΜΕΑ, Ρομά... τόσο ετερόκλητους ομιλητές. Με εξαίρεση κάποιες πιο «ξύλινες» ομιλίες, ήταν μια Πνύκα με τον τρόπο της. Μια αμεσοδημοκρατία,  που ένας ολυμπιονίκης, μια αγρότισσα, ένας επιστήμονας, ένας δήμαρχος, μια δασκάλα, ένας παραολυμπιονίκης, ένας Ρομά και άλλοι πολλοί (γνωστοί και άγνωστοι), μοιράστηκαν το ίδιο βήμα.

 

Ίσως κάτι να κουνηθεί... Δεν τρέφω ελπίδες, αλλά αν μη τι άλλο ήταν ενδιαφέρον.

 

 

 

ΥΓ: Ο... γέροντας στον δρόμο;  ;D  λατρεμένο  8)

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Σας καληνυχτίζω όλους.

 

 

 

Άτιμο αγόρι, έβαλες τις μεγάλες αγάπες  ;D

 

Μένω στο... αισιόδοξο mood σου και καληνυχτώ και εγώ διότι έχουμε αγώνα αύριο  ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=KfEvkeR5qmo

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη σε όλους, αλλά ... ακούω την αλήθεια!

Μην τονε παραξηγατε μωρε ειναι παιδι καλο… ολοι απο το πολυτεχνειο και δωθε καλα παιδια ητανε, και οι προηγουμενοι… κομματια της κοινωνιας απο οπου προερχονται, οταν τους κοιτας ειναι σαν να βλεπεις τη μαπα σου στον καθρεπτη…………….. λοιπον ομολογω οτι οσο πιο πολυ πατωνει τοσο πιο πολυ γουσταρω … και για προδοτη να μη με μετρατε, ποτε δεν ημουν με τη μπαντα αυτης της χωρας, σκατα προς ολες τις κατευθυνσεις πεταγα και τοτε που δεν ηξερα ποσο δικιο ειχα, γουσταρω ομως τωρα αλλα δεν εχω ικανοποιηθει ακομα

       

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Μην τονε παραξηγατε μωρε ειναι παιδι καλο… ολοι απο το πολυτεχνειο και δωθε καλα παιδια ητανε, και οι προηγουμενοι… κομματια της κοινωνιας απο οπου προερχονται, οταν τους κοιτας ειναι σαν να βλεπεις τη μαπα σου στον καθρεπτη…………….. λοιπον ομολογω οτι οσο πιο πολυ πατωνει τοσο πιο πολυ γουσταρω … και για προδοτη να μη με μετρατε, ποτε δεν ημουν με τη μπαντα αυτης της χωρας, σκατα προς ολες τις κατευθυνσεις πεταγα και τοτε που δεν ηξερα ποσο δικιο ειχα, γουσταρω ομως τωρα αλλα δεν εχω ικανοποιηθει ακομα

       

 

 

Αυτό που έγραψες, μου αρέσει. Πραγματικά. Μέχρι που το σκέφτομαι και κομμάτι. Απλά, και φιλικά, θα σου υπενθυμίσω ότι την Δευτέρα, εσύ, εγώ και υπόλοιποι, εδώ θα ζούμε.

 

Και τα σκατά που αναφέρεις, έχουν την κακή τάση να πάνε προς όλες τις κατευθύνσεις...   

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου