Προς το περιεχόμενο

Αχ αυτες οι Τραπεζες !!!


plusyear

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κερδιζω που λετε μια δημοπρασια στο e bay

Ολο χαρα μιας κ ηταν η πρωτη μου αγορα μιλαω με τον πωλητη και μου λεει θα μου βαλεις τα λεφτα στον λογαριασμο μου

Χωρις να εχω ιδεα παω στην τραπεζα με λιγα παραπανω λεφτα απ οτι ειναι να καταθεσω εχοντας υποψιν την προμηθεια για ελληνικες καταθεσεις που ειναι 30λεπτακια

Παω στο ταμιο κ του δινω τα λεφτα να τα καταθεσει

κ μου λει:

''ωραια ειναι και 12Ε η προμηθεια της τραπεζας''

 

Ειναι δυνατον 12Ε για να βαλουν τα λεφτα απο μια τραπεζα σε μια αλλη???

 

Ημαρτον που λεει η ο Γεωργιου!!!

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχω την εντύπωση ότι η προμήθεια είναι 1,20 ¤ ή ένα 1,30 ¤ και όχι 30 λεπτά που λες. Βασικά είμαι σίγουρος, όχι νομίζω.

 

Τώρα την κατάθεση που έκανες από Ελληνική τράπεζα σε ξένη, είναι 17 ευρώ. Εσύ που πλήρωσες 12 (να καταθέτω και εγώ εκεί :lol:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καταρχην αν εστειλες τα χρηματα στο εξωτερικο δεν εκανες καταθεση ,αλλα ΕΜΒΑΣΜΑ το οποιο ΚΟΣΤΙΖΕΙ χρηματα στην τραπεζα...

αρα και λιγα σου πηρανε.....

 

σου συνιστω παντως αν ειναι να συνεχισεις τα παρε δωσε με το εξωτερικο να ανοιξεις ενα λογ/μο σε μια τραπεζα και να γραφτεις στο On line banking της,οι προμηθειες ειναι δραματικα χαμηλοτερες,επισης υπαρχει & το paypal (που σε προστατευει και σε περιπτωση που ο πωλητης αποδειχτει απατεωνας..)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου συνιστω παντως αν ειναι να συνεχισεις τα παρε δωσε με το εξωτερικο να ανοιξεις ενα λογ/μο σε μια τραπεζα και να γραφτεις στο On line banking της' date='οι προμηθειες ειναι δραματικα χαμηλοτερες[/quote']

 

Συγκεκριμένα 0.5¤ :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο το Paypal τσιμπανε... και απο παντου τσιμπανε ...

 

Και αμα ρωτησεις το ΓΙΑΤΙΙΙΙΙ ..

 

Σου λενε το ΩΡΑΙΟ .. οι Ελληνικες τραπεζες δεν εχουν λεει On-LINE με το εξωτερικο ... και ετσι υπαρχει γραφειοκρατια που πρεπει να πληρωθη...

 

Ειπα να τους κανω δωρο ενα Connex του ΟΤΕ, αλλα δεν το δεχτηκανε, ειναι καλυτερα λεει να μας τα παιρνουνε !!! :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι στην προκειμενη τραπεζα (Α) ειναι 0,30 λεπτα στο web-banking

αλλα πηγα να το κανω και μου ζηταγε να κανω μια αιτηση για μια συσκευη κωδικων και επειδη επρεπε αμεσα να το κανω τα εδωσα.

τωρα ομως θα περιμενω την συσκευη

δεν ξανασκαω 12Ε στις γ_ _ ω - τραπεζες

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη παω σε μια Εθνικη ή Αλφα,ανοιγω λογαριασμο,κ μετα μεσω e-banking θα μπορω να στελνω εμβασματα με κοστος 0.30 κ 0,50??? με αλλες τραπεζες γινεται?πχ Nova Bank?εμπορικη?Κυπρου?

 

 

μου ζηταγε να κανω μια αιτηση για μια συσκευη κωδικων

 

δε το καταλαβα πολυ αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου