Προς το περιεχόμενο

The Last Audio Cassette Factory


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε κάντε μου τη χάρη που θα πετάξω/πουλήσω το κασετόφωνο για το οποίο πλήρωσα ένα μισθό και βάλε. Και πώς θα περάσω τόσες mixed tapes που έχω, στον υπολογιστή/στικάκι;  ;D

 

Σοβαρά τώρα, το συγκεκριμένο δεν είναι κόλλημα στο παρελθόν. Είναι ένα γαμάτο μηχάνημα που - για μένα - έχει και mojo και χρηστικότητα.

 

"Η ζωή είναι μικρή για να επενδύεις στο παρελθόν". Σωστά αλλά αυτό ισχύει μόνο για τις πρώην. :)

 

Επίσης, it takes a real man για να δει τηλεόραση χωρίς τηλεκοντρόλ, αφού είναι βέβαιο ότι θα δει - μεταξύ άλλων μαλακιών - και όλες τις διαφημίσεις του Star!   

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

φανταζομαι ενσυρματο κοντρολ.

Οχι ρε συ, κανονικο ασυρματο! ;D Μολις την εφερε ο πατερας μου και ειδα το τηλεκοντρολ, πηρα μια χαρα αλλο πραγμα, γιατι νομιζα οτι ηταν εγχρωμη. Αλλα μολις την ανοιξαμε.... :-X

 

Φχαριστω δεν σιδερωνω τα παω καθαρηστηριον ;D ;D
Μα τι συγκρινεις τωρα? Αλλη η πχιοτητα του παλιου αναλογικου/coal driven εναλλακτικου σιδερου, το οποιο δουλευει με ξυλοκαρβουνο, γαιανθρακα, λιθανθρακα και λιγνιτη! Δεν καιει ρευμα, it's built like a tank και θα το χαιρονται και τα εγγονια σου. Δεν ξαναβγαινουν τετοια μηχανηματα/εργα τεχνης πια Λακη, μη το συζητας...

ironing2.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

  Απιστευτο το  τηλεκοντρολ.Οσο για το αλλο, με το καθαριστηριο βιωνω ακομα πιο vintage πρακτικες απο αυτες που περιγραφεις.Μεσαιωνικες.Για την ακριβεια ...μαγεια!

Τα παω λερωμενα και τσαλακωμενα..και μου τα επιστρεφουν καθαρα και σιδερωμενα ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου