Προς το περιεχόμενο

Steve Vai, Steve Morse, Uli Jon Roth & Eric Sardinas "Hey Joe"


kbasilis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Speechless  :o

4 πραγματακια

 

1) O Uli παιζει να εχει τον καλυτερο ηχο που εχω ακουσει σε βιντεο του

 

2) Ο Morse αν και ειναι μαματος κιθαριστας και πολυ συμπαθης, οι φρασεις του μου φανηκαν λιγο εκτος κλιματος

 

3) Δεν αφησαν τον Sardinas που ειναι blues παιχτης να παιξει καθολου (τον ειχα δει μαζι με τον Vai σ'εκεινο το σκυλαδικο και ημουν απο τους τυχερους του meet and greet με το ζορι μετα το live, Vai, Sardinas, Mike Mangini, Mike Keneally)

 

4) Tο φρεσκοβαμμενο μαλλι του Vai

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Speechless  :o

4 πραγματακια

 

1) O Uli παιζει να εχει τον καλυτερο ηχο που εχω ακουσει σε βιντεο του

 

2) Ο Morse αν και ειναι μαματος κιθαριστας και πολυ συμπαθης, οι φρασεις του μου φανηκαν λιγο εκτος κλιματος

3) Δεν αφησαν τον Sardinas που ειναι blues παιχτης να παιξει καθολου (τον ειχα δει μαζι με τον Vai σ'εκεινο το σκυλαδικο και ημουν απο τους τυχερους του meet and greet με το ζορι μετα το live, Vai, Sardinas, Mike Mangini, Mike Keneally)

 

4) Tο φρεσκοβαμμενο μαλλι του Vai

οι φρασεις ειναι αο κομματι των περπλ!ΑΝ μου ελεγες ποιους 3 κιθαριστες θα φανταζοσουν να διασκευαζουν χεντριξ,οι τελευταιοι που θα ελεγα θα ηταν αυτοι οι 3!Δε λεω οτι ειναι κακοι,καθε αλλο,απλα δεν μου καθονται καλα για το συγκεκριμενο....ειδικα vai

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι φρασεις ειναι αο κομματι των περπλ!ΑΝ μου ελεγες ποιους 3 κιθαριστες θα φανταζοσουν να διασκευαζουν χεντριξ,οι τελευταιοι που θα ελεγα θα ηταν αυτοι οι 3!Δε λεω οτι ειναι κακοι,καθε αλλο,απλα δεν μου καθονται καλα για το συγκεκριμενο....ειδικα vai

 

 

Συμφωνω, ο Vai τα χει θαλασσωσει και στο red house σε αλλο βιντεακι

to each his own.....

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

3) Δεν αφησαν τον Sardinas που ειναι blues παιχτης να παιξει καθολου (τον ειχα δει μαζι με τον Vai σ'εκεινο το σκυλαδικο και ημουν απο τους τυχερους του meet and greet με το ζορι μετα το live, Vai, Sardinas, Mike Mangini, Mike Keneally)

 

 

 

Ω ναι,και εγω αυτον περιμενα σε αυτο το βιντεο να ακουσω και τον εβαλαν για γλαστρα εκει πισω.

Ο τυπος νομιζω θα ηταν εντος κλιματος οσο κανενας απο τους αλλους στο συγκεκριμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

οι φρασεις ειναι αο κομματι των περπλ!ΑΝ μου ελεγες ποιους 3 κιθαριστες θα φανταζοσουν να διασκευαζουν χεντριξ,οι τελευταιοι που θα ελεγα θα ηταν αυτοι οι 3!Δε λεω οτι ειναι κακοι,καθε αλλο,απλα δεν μου καθονται καλα για το συγκεκριμενο....ειδικα vai

 

Ελπίζω στους 3 να μην εννοείς και τον Uli Jon Roth. Η μεγαλύτερη καλλιτεχνική επιρροή του ήταν και όσο τον θυμάμαι, παίζει χέντριξ στα λαηβ, έχει κάνει tribute concert και γενικά όλη η ζωή/καριέρα του περιλαμβάνει μπόλικο τζιμι

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου