Προς το περιεχόμενο

''Αυτακια'' για τοποθετηση Laney Irt Studio σε rack.?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα στην παρεα, εχω τον συγκεκριμενο ενισχυτη ο οποιος ειναι φετα 2U.. δυστυχως εχω χασει τα ''αυτακια'' που εχει το κουτι ωστε να μπορεις να τον τοποθετησεις σε ρακ και ειναι πολυ δυσκολο εως απιθανο να βρω τα ιδια.. μηπως υπαρχουν καποια αντιστοιχα τα οποια να ταιριαζουν ωστε να κανω τη δουλεια μου σωστα??

 

Η αν εχει καποιος φιλος τον συγκεκριμενο ενισχυτη και δεν τα χρειαζεται ας μου στειλει ενα πμ να τα βρουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ενδιαφέρει και μένα το ίδιο ακριβώς, αγόρασα ένα μεταχειρισμένο IRT15 και τα αυτάκια είναι κατεστραμμένα δεν κουμπώνουν πουθενά. Αν υπάρχουν ανταλλακτικά ή κάποια άλλη λύση, μας σώζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως αξίζει να πάτε στο σιδεράδικο της γειτονιάς σας και να σας φτιάξουν απο αλουμίνιο να κάνετε τη δουλειά σας...

Hot Dog .......................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς μιλάω εδώ και 2 μέρες με τον Νακα και δεν τα έχει.. Μου είπε ότι θα μου δώσει απαντηση αν βρει κατι παρόμοιο αλλα δεν το βλέπω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταύρο μπορείς να μετρήσεις τις διαστάσεις τους μιας και τα έχεις έστω και κατεστραμμένα ώστε να φτιάξουμε κάτι αντίστοιχο να κάνουμε τη δουλειά μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου