Προς το περιεχόμενο

Αγαπημενο inlay design?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιλαει μονο από κοντα και με καλο φωτισμο. Αλλιως όπως μια βαρετη κλασσικη κιθαρα φαινεται και αυτο.

Αλλα θα μου πεις αυτοι που αγοραζουν τετοια δεν τα παιρνουν για live αλλα για να παιζουν τα βραδια μπροστα απ'την τιβι. ;D

 

Θα διαφωνησω. Και τα πουλια της prs, που εμενα μου αρεσουν πολυ, μονο απο σχετικα κοντα ξεχωριζουν και με καλομφωτισμο. Απο μακρια δε νομιζω οτι ειναι τοσο ευδιακριτα. Το ιδιο και με τα moon inlays που ενω εχουν την τσαχπινια τους φαινονται σαν dots απο μακρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν λεω αλλα άλλο να εχεις κατι, οτιδήποτε, που σπαει την μονοτονια της χρωματικης κλίμακας και προσφερει μια συμμετρια στο ματι. Μπορει το no inlay να με κανει να φαινομαι πιο εμπειρος στην κιθαρα αλλα στο κοινο (φωτογραφιες αν είναι μεγαλη σκηνη ;D) θελω να προσφερω λιγο eye candy.

 

Στο πιανο γιατι δεν βλεπουμε μονοχρωμια σε όλα τα πληκτρα, οεο?

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα διαφωνησω. Και τα πουλια της prs, που εμενα μου αρεσουν πολυ, μονο απο σχετικα κοντα ξεχωριζουν και με καλομφωτισμο. Απο μακρια δε νομιζω οτι ειναι τοσο ευδιακριτα. Το ιδιο και με τα moon inlays που ενω εχουν την τσαχπινια τους φαινονται σαν dots απο μακρια.

+1

Έχω με dots, με sharkfins, με birds και με καθόλου inlays.Το καθένα έχει τη δική του ομορφιά και ταιριάζει διαφορετικά στην κάθε κιθάρα.

It's a matter of taste πάντως, προσωπικά δεν βρίσκω μονότονα inlays, μόνο μονότονες κιθάρες (σαν συνολική εμφάνιση).

Btw αν έπρεπε να ξεχωρίσω κάτι, θα έλεγα τα birds της prs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου