Προς το περιεχόμενο

Αγαπημενο inlay design?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τώρα απάντησα ήδη... αλλά για maple ;)

 

Θέλω επίσης να πω ότι το no inlay είναι badass και όχι βαρετό. Τέλος, μερικές φορές τα βράδια μου αρέσουν και τα piranha inlays.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Badass μονο σαν bragging rights, "κοιταξτε παιζω χωρις βοήθειες!", αλλα για μενα σαν παικτη/θεατη που δεν με νοιαζει αυτο ειναι καργα βαρετο.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Μου αρέσουν οι κιθάρες χωρίς inlays, ιδίως οι κλασσικές-ακουστικές, άντε και κάποια jazz σκάφη...

Τα μεγάλα dots τα απεχθάνομαι, ενώ σε κάποιες κιθάρες τα blocks ή ακόμα καλύτερα τα split blocks, (βλέπε Gibson Super 400 ή D'Angelico New Yorker) είναι ποίημα!!!

 

Φυσικά σαν δάσκαλος, στο μάθημα κρατώ πάντα κιθάρα με inlays, ότι κι αν είναι αυτά, καθώς χωρίς αυτά γίνεται πολύ δύσκολη η παρακολούθηση για τον μαθητή, όταν του δείχνεις πράγματα στην ταστιέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει γουστα ειναι αυτα. Δεν μισω τα no inlay απλα τα βαριεμαι πολυ. Είναι σαν πιανο χωρις μαυρα πληκτρα βρε αδερφε.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπημένα inlays...δύσκολο από μόνο του γιατί πάνε με το σχέδιο της κιθάρας. Όλα μ'αρέσουν στις κατάλληλες κιθάρες. Αν είναι να ξεχωρίσω κάποια ιδιαίτερα τότε θα έλεγα αυτά εδώ:

 

PRS_Used_513_Swamp_Ash_10167322_a.jpg

SCHECTER_Demon7_SatinBlack.jpg

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου