Προς το περιεχόμενο

Αγαπημενο inlay design?



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχετε αγαπημενο inlay design στην ταστιερα και ποιο ειναι αυτο? Ή μηπως προτιματε καμια διακοσμηση αλα κλασσικη κιθαρα?

 

Η ψηφος μου παει στα πουλια της PRS. :)

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Dots, με τα αλλα μπερδευομαι.

 

Πρωταρης κιθαριστας και σκυβεις να κοιταξεις την ταστιερα?  ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωταρης κιθαριστας και σκυβεις να κοιταξεις την ταστιερα?  ;D

Δεν εχω συνηθισει ακομα να παιζω χωρις να την κοιταω, παταω αλλου για αλλου. Με τον καιρο μου ειπε ο δασκαλος θα συνηθισω. Ετσι κι αλλιως η flying v δε μου αρεσει με αλλα inlays  :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το αλλο πρόβλημα, μπερδευομαι αν κοιταξω, νοητικα απομονωνω τις νοτες που θελω και ειναι πιο ευκολο να παιξω αν κοιταζω που και που αντι για ολη την ωρα. Αν με βαλεις να κοιτάξω ολη την ωρα θα παιξω χειροτερα. ;D

 

Blocks, ιδιαίτερα στα μπάσα!

 

Καλα στο μπασο μιλαμε για μπλοκαρες.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχετε αγαπημενο inlay design στην ταστιερα και ποιο ειναι αυτο? Ή μηπως προτιματε καμια διακοσμηση αλα κλασσικη κιθαρα?

 

Η ψηφος μου παει στα πουλια της PRS. :)

 

παρομοίως, μιλάμε για "ποίημα", έργο τέχνης

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως, πρωτη φορα τα ειδα σε βιντεο με συναυλια του Santana μικρος. Πανέμορφα σαν ιδεα, εκτελεση και μηνυμα!

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερωτηση προς τους 4 που ψηφισαν no inlay, ειστε τοσο βαρετοι γενικα στην ζωη σας? ;D

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου