Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο σωστός και όχι η μάπα που ανέβασες...

 

Αν νομίζει η γκαντεμοοικογένεια πως θα με γρουσουζέψει είναι γελασμένη, θα τους τσακίσω ;D ;D ;D

 

 

 

 

ΥΓ: Παράγκα, Παράγκα δώσε και τα φράγκα-οι υπάλληλοι

Ps  μπασίστας  ;)

Αυτά τα νεοφιλελέ που σας τάζει ο ακατανόμαστος να πάτε να τα πείτε στον ακατανόμαστο που σας βάζει και με μποικοτάρετε παλιοαλήται λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ακούω ένα παλικάρι (νοιζάς και φίλος-αδερφός) που μένει στην Άνδρο και έπιασε κιθάρα μετά από πολύυυυυ καιρό (ίσως και χρόνια).

 

Την ώρα που τα κορίτσια του έπαιζαν και έβλεπαν TV, έπιασε κιθάρα, ακουστικά, micro br, και βγήκε αυτό το μικρό θεματάκι, που κατά την γνώμη μου σκίζει πωπούς.

 

Ακούστε φραζάρισμα για σεμινάριο. 8)

 

ΥΓ. Όλα παιγμένα από αυτόν (εκτός των τυμπάνων που προγραμμάτισε φυσικά ο ίδιος).

MSTR0009.mp3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

ωραίος ο φίλος, ωραίο και το καλόηχο μικρό... ;)

εύχομαι και τα κορίτσια του να του δίνουν περισσότερες ευκαιρίες να εκφράζεται συχνότερα... :)

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητό μου ημερολόγιο,

 

Tα κέφια ειναι προφανώς ψόφια... Το κρύο φταίει... και οχι μόνο... Πούν' ο τζιμπουρις, οέο?

 

Είδα Σαμυ, Κυριακή, γεύμα over diner (πως λεμε G/C), στη μικρή Βουλή, μετα κορασίδων... Ήταν πιο φρέσκος απο ποτε... Το αποδίδω στο οτι δεν έχει αρχίσει ακόμα να ανέβαζει ξύλα στο σπίτι...

 

* επανάληψις

 

Σημερα είδα Νάσο μετα κρασου και αλλων - μου είπε οτι γράφω μόνο στη παιδική χαρά... Ανησυχώ... He has a very severe microphone GAS... Παρήγγειλε ξύλα για καπάκια, είπε... 160 Ευρώ... Ακριβά τα καπάκια...  

 

Χαβαλέ έχει... οπως και ναχει...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είδα Σαμυ, Κυριακή, γεύμα over diner (πως λεμε G/C), στη μικρή Βουλή, μετα κορασίδων... Ήταν πιο φρέσκος απο ποτε... Το αποδίδω στο οτι δεν έχει αρχίσει ακόμα να ανέβαζει ξύλα στο σπίτι...

 

 

 

 

Φίλοους η ζόμπα καίει απ τα μέσα Οχτωβρη :D, έκαψα ήδη 2 τόνους, χτες παρέλαβα μια καρότσα και σήμερα τα ντάνιασα. Πες στο Νάσο 80 Ε τα καπάκια ο μεσές ελληνικός λαίμαι ζμπέσιαλ μεσαία βγάνει και κάνει και ζούπερ φασουλάδα στη ζόμπα

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου