Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για το παιξιμο μου


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αφου μια φορά είχε σχολιάσει ενα κομμάτι μου και μιλησε για μια νοτα συγκεκριμενη, πως την ακουσε και την αναγνώρισε τότε και δεν ακούει τα φάλτσα του?

Σε εμάς ρε Βαγγέλη?

χαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχ

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Με εχετε μπερδεψει, αλλος με λεει οτι δεν παιζω καλα και θελω δουλεια, αλλος να με βαλει σε σουπεργκρουπ, αλλος ειμαι φαλτσος, αλλος jazz. Οποτε μαλλον θα εμπιστευτω τη γνωμη των φιλων μου αφου εσας σας "τρολλαρω". Ευχαριστω οποιον εκανε τον κοπο να απαντησει και για τον χρονο που αφιερωσε.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εχετε μπερδεψει, αλλος με λεει οτι δεν παιζω καλα και θελω δουλεια, αλλος να με βαλει σε σουπεργκρουπ, αλλος ειμαι φαλτσος, αλλος jazz. Οποτε μαλλον θα εμπιστευτω τη γνωμη των φιλων μου αφου εσας σας "τρολλαρω". Ευχαριστω οποιον εκανε τον κοπο να απαντησει και για τον χρονο που αφιερωσε.  :)

  Εγώ στο είπα ότι σε ζηλεύουν...... ::)  Κιθαρίστες...!!!!!!... άτιμη φάρα..... >:(
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Εγώ στο είπα ότι σε ζηλεύουν...... ::)  Κιθαρίστες...!!!!!!... άτιμη φάρα..... >:(

Γι'αυτο κι εγω θ'αλλαξω στρατοπεδο, θα γινω ντραμερ η τενιστας
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με εχετε μπερδεψει, αλλος με λεει οτι δεν παιζω καλα και θελω δουλεια, αλλος να με βαλει σε σουπεργκρουπ, αλλος ειμαι φαλτσος, αλλος jazz. Οποτε μαλλον θα εμπιστευτω τη γνωμη των φιλων μου αφου εσας σας "τρολλαρω". Ευχαριστω οποιον εκανε τον κοπο να απαντησει και για τον χρονο που αφιερωσε.  :)

 

οι φίλοι σου τι λένε?

Αμα δεν τρολλάρεις και οι φιλοι σου σου λενε οτι εισαι σούπερ, μην τους εμπιστευεσαι.

 Εμπιστεψου εμας γιατι τρολλάρεις δεν τρολλάρεις, οτι γράφτηκε ειναι αλήθεια για το συγκεκριμένο παίξιμο εκτός απο την τοποθέτηση σε σουπεργκρουπ και οτι παίζεις τζάζ.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε μαλλον θα εμπιστευτω τη γνωμη των φιλων μου

 

 

 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλος με λεει οτι θελω δουλεια,

Θέλεις λίγη δουλίτσα ακόμα στο out παίξιμο, πρέπει να παίζεις και "μέσα" κάπου κάπου (και μένα το "μέσα" με δυσκολεύει).

 

Πάντως το Comfortably, είναι αριστούργημα σ' αυτή την εκτέλεση.

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα έχω μπερδευτεί αν όντως το θέμα είναι οκ. Αν όμως ο άνθρωπος πραγματικά ζητάει γνώμες, και φυσικά αν εξαιρέσουμε τα "ξέρω καλά" κλπ, μην τον κομπλάρετε. Χαλαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου