Προς το περιεχόμενο

Γνωμες για το παιξιμο μου


ex-VangelisV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν καταλαβαινω την ειρωνια. Αν δε σου αρεσει αυτο που ακους πεστο ελευθερα. Αν εσυ το παιζεις καλυτερα ανεβασε κατι να κριθεις δημοσια αν εχεις τα φρυδια.

 

-Μπορεί καί ένας ακροατής να έχει μουσικό αυτί χωρίς να είναι καί απαραίτητα ενεργός μουσικός..

 

-Θα έστελνες το cover σου "Comfortably Numb" στον ίδιο τον David?..

που δεν είναι καί απίθανο να το ακούσει χωρίς τη συγκατάθεσή σου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μάιστα.....reading1.gif

Τρολια-ξετρολια, το θρεντ κοντευει τα 1000 views. Το διαβαζουν ως και πληκτραδες, οποτε not bad για τρολια, αν ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους ενα ωραιο θρεεντ!!!!αχχαχαχαχσαχαχαχα

Ειμαι νεος βεβαια στο φορουμ αλλα το παρακολουθω καιρο.Ο λογος που προκαλεσα τον φιλτατο Βαγγελη να ανεβασει ενα θρεντ με τα κομματια του ειναι γιατι τον εβλεπα λαλιστατο και με αποψη και με αυτι και με τα ολα του .Οταν λιπον ακουσα τι παιζει καταλαβαινετε οτι χαοθηκα γιατι απο τη μια ειναι πολυ κακος φαλτσος και ατεχνος κιθαριστας (συγνωμη Βαγγελη)και απο την αλλη μεσα σε ολα και με αποψη .

 Τον προκαλεσα λοιπον να κριθει κυριως για να σοβαρευτει και να ακουσει μια γνωμη απο καλυτερους ,να στρωθει να μελετησει και να κοψει την ανουσια φρασεολογια.Τετοιους τυπους εχουν ολα τα φορουμ .Εμ ειναι ασχετοι εμ το παιζουν και παιχτες και συνηθως εχουν και λεφτα και εχουν και εξοπλισμο.

 Αυτα ας με συμπαθα ο Βαγγελης και ο καθε Βαγγελης ,αλλα θα του πω αυτο που του ειπα ξανα .Καλα ειναι που και που να κατουραμε και λιγο ολοι.

 

Fuzzz Offff!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για άλλο λόγο μπήκα στο προηγούμενο θέμα που παρέθεσε ο samy... αλλού κατέληξα. Final Fantasy 7 στο PlayStation και Zelda Link's Awakening στο GameBoy, Auditorydriving τι μου θύμησες, μακράν ότι καλύτερο έχει βγει σε παιχνίδι και σε soundtrack (FF7). Έτοιμάζουν και επανέκδοση για PS4 <3

 

Ξαφνικά όλα μου ακούγονται on pitch :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.Εμ ειναι ασχετοι εμ το παιζουν και παιχτες και συνηθως εχουν και λεφτα και εχουν και εξοπλισμο.

 

 

 

εμενα μου τη σπάει παλι  που  υπάρχουν άτομα στο φορουμ που καί παιχταράδες πραγματικοί είναι , και  εχουν γαμώ τους εξοπλισμους και δεν μιλάνε σχεδόν καθόλου, απλά παρακολουθουν  σιωπηλοί, το λέω γιατι ξερω καποιους προσωπικά.

 

Κάποιες φορες τους έχω πει, ρε παιδια γιατι δεν γράφετε κι εσεις τιποτα.

Δεν μου απαντάνε συνηθως. Αλλα μπαινουν και διαβαζουν, απλά δεν γραφουν. Ειναι και μέλη.

 

Μα καλά τους λεω, αφου μπαινετε που μπαίνετε, μια φορα στο τοσο, κατι να γραψετε, δεν μπορει τοσα θεματα έχει, δεν θελετε να γράψετε μια φορά?

 

Οχι μου λενε, δεν θελουμε.

 

Καποιος λογος?

 

Οχι μου λενε, δεν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος, απλα δεν γράφουμε.

 

Μυστήριοι άνθρωποι που υπάρχουν χαχαχαχαχαχααχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όμως πολύ αγελη η φάση. Μπορεί μερικοί να γίνονται/μαστε λιγο προκλητικοι και να είναι/μαστε ίσως και ημιμαθεις αλλά έλεος με τον ομαδικό λιθοβολισμο.

 

Εντάξει καλός παίχτης δεν είναι, ούτε σεμνος, αλλά τι πρέπει να γίνει; να τον γδαρουμε κιολα; ναούμ.

 

εμενα μου τη σπάει παλι  που  υπάρχουν άτομα στο φορουμ που καί παιχταράδες πραγματικοί είναι , και  εχουν γαμώ τους εξοπλισμους και δεν μιλάνε σχεδόν καθόλου, απλά παρακολουθουν  σιωπηλοί, το λέω γιατι ξερω καποιους προσωπικά.

 

Κάποιες φορες τους έχω πει, ρε παιδια γιατι δεν γράφετε κι εσεις τιποτα.

Δεν μου απαντάνε συνηθως. Αλλα μπαινουν και διαβαζουν, απλά δεν γραφουν. Ειναι και μέλη.

 

Μα καλά τους λεω, αφου μπαινετε που μπαίνετε, μια φορα στο τοσο, κατι να γραψετε, δεν μπορει τοσα θεματα έχει, δεν θελετε να γράψετε μια φορά?

 

Οχι μου λενε, δεν θελουμε.

 

Καποιος λογος?

 

Οχι μου λενε, δεν υπαρχει καποιος συγκεκριμενος λογος, απλα δεν γράφουμε.

 

Μυστήριοι άνθρωποι που υπάρχουν χαχαχαχαχαχααχα

 

Καλά. Τα φορα είναι για αυτούς που θέλουν να γράφουν. Τι να κάνουμε; Και ο Vai δε γράφει στο φόρουμ. Τι να κάνουμε, να κλαψουμε που χάσαμε την άποψή του Vai για το "ποια κιθάρα να πάρω μέχρι 280 ευρώ;".

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όμως πολύ αγελη η φάση. Μπορεί μερικοί να γίνονται/μαστε λιγο προκλητικοι και να είναι/μαστε ίσως και ημιμαθεις αλλά έλεος με την ομαδικό λιθοβολισμο.

 

Εντάξει καλός παίχτης δεν είναι, ούτε σεμνο, αλλά τι πρέπει να γίνει; να τον γδαρουμε κιολα; ναούμ.

Nα στρωθει να μαθει χωρις να το παιζει κατι που δεν ειναι.Ειναι ενηλικας πιστευω καιρος να ρθει φατσα με την πραγματικοτητα.Επαναλαμβανω δεν ηταν εμπαθεια αλλα ενα ανοιγμα των ματιων ας πουμε για τον Βαγγελη και τον καθε Βαγγελη.I rest my case !!!

 

Fuzzz Offff!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου