Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

...

 

Οσον αφορά την μη εμφάνιση των βίντεο, γίνεται για να μην χρεώνονται bandwidth απο data αυτόματα οι περιηγητές που δεν βρίσκονται σε wifi. Αυτό διορθώνεται άμεσα και το συζητάω.

 

...

 

 

Αγαπητέ yameth,

 

Θα ηταν πολυ βολικό για μενα αν επέτρεπες την εμφάνιση των βίντεο σε συσκευές IOS, ειδικά οταν σε αυτές εχει επιλέγει η "view full site" δυνατότητα που παρέχει το interface. Αυτος ειναι και ο κύριος τρόπος που χρησιμοποιώ για να  παρακολουθώ και να συμμετέχω στο forum (IOS + view full site) και η μη εμφάνιση των βίντεο με δυσκολεύει πολυ σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση του interface.

 

Ευχαριστώ για την κατανόηση σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 122
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Αυτό που ζητάς συγκεκριμένα δεν γίνεται αλλά αυτό που έκανα είναι να εμφανίζονται τα video και στα mobile devices. Το πρώτο πρόβλημα που παρατηρήθηκε είναι το μέγεθος του βίντεο που υπερχειλίζει της οθόνης, αν και αυτό δεν είναι πρόβλημα στα tablets.

 

Το θέμα με την mobile εμφάνιση δεν είναι απλό και έχει τα προβληματάκια του. Το παρακολουθώ.

 

Πάντως δοκίμασε τώρα την mobile έκδοση. Σίγουρα δεν πρέπει να έχεις πρόβλημα αν και δεν έχει όλες τις επιλογές της full.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη mobile φάση, όταν πατάς σε κάποιο από τα "ενημερωμένα θέματα" σε βγάζει στην 1η σελίδα αντί για την τελευταία. είναι σωστό αυτό? Είναι ηθικό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει γίνει ηθελημένα, αλλά μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα like εικονίδια ακόμα και σε κλειδωμένα θέματα.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω πως είναι πρόβλημα αυτό.

 

Γνώμη μου, αν ένα θέμα κλειδωθεί σημαίνει πως δεν μπορεί να δεχτεί δραστηριότητα. Σκέψου μόνο πως μπορείς να δεις ποιος κάνει like/dislike/whatever σε ποστς που μπορεί να είναι προσβλητικά, ακόμα και μετά το κλείδωμα του thread. Απ' την στιγμή όμως που αυτό δεν το θεωρείς θέμα, κανένα πρόβλημα. :)

Το ανέφερα γιατί μου φάνηκε σαν κάτι που είχε ξεφύγει στις ρυθμίσεις.

  :)

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιάννη θα μπορούσε να μπει link ή βελάκι για προηγούμενη ή επόμενη σελίδα; Ειδικά στα thread με πολλές σελίδες βοηθάει πάρα πολύ. Αυτό το κάτω-πάνω δεν μου είναι χρηστικό πάντως  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο με τα γραμματοκιβώτια  (pm box) ειναι τελικά θεμα γεμάτων γραμματοκιβωτίων ή μηπως υπάρχει θέμα με καποιους λογαριασμούς χρηστών. Γιατι στελνω και σε καποιους δεν φτάνει. Ποιο είναι το όριο του γραμματοκιβωτίου?

 

Ευχαριστώ :-)

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα εικονίδια και οι λεζάντες στο header του βασικού τμήματος της front page δεν είναι ευθυγραμμισμένα. Δες κόκκινη γραμμή στο επισυναπτόμενο. Φαίνεται πως το ύψος καθορίζεται απ' το κείμενο. Βάλτε ένα div με συγκεκριμένο ύψος μέσα στο td.

front_page.thumb.jpg.c2b34e27f28e53359736ee7f942c31ed.jpg

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου