Προς το περιεχόμενο

Μουσική τεχνολογία και δουλειά


monika

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ!!!!

Μην αγχώνεσαι. Θα σου περάσει. :lol:

ΠΟΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ;;ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΔΛΔ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ;ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ Η ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΣΤΕ!

οχ μαγκες μπορει να μην μας κανουν πλακα και περα απο την πλακα ΟΧΙ δεν θα ειχα γυναικα τεχνικο! :twisted:

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ!!!!

Μην αγχώνεσαι. Θα σου περάσει. :lol:

ΠΟΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ;;ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΔΛΔ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ;ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ Η ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΣΤΕ!

οχ μαγκες μπορει να μην μας κανουν πλακα και περα απο την πλακα ΟΧΙ δεν θα ειχα γυναικα τεχνικο! :twisted:

 

Ψεύδεσαι ασύστολα και το ξέρεις :twisted:

 

 

Υ.Γ Τάκης θα κάνουμε κανένα jammάρισμα τι λέει;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ!!!!

Μην αγχώνεσαι. Θα σου περάσει. :lol:

ΠΟΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ;;ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΔΛΔ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ;ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ Η ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΣΤΕ!

 

Ώπα, παρεξήγησις. Αστείο ήταν - ηλίθιο αστείο για την ακρίβεια. Και δε ποτέ φέρομαι άσχημα χωρίς λόγο, και φυσικά δεν έχω λόγο να φερθώ άσχημα σε σένα :) Αλήθεια. Λοιπόν, welcome στο noiz! :) Και καλή χρονιά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Monika με όλο το σεβασμό γίνεται να γράφεις με μικρά;Φαίνεται σαν να φωνάζεις. :wink:

Α σόρρυ..δεν το ήξερα αυτό!!!

 

Οκ μην ταράζεσαι μια υπόδειξη έκανα :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ!!!!

Μην αγχώνεσαι. Θα σου περάσει. :lol:

ΠΟΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ;;ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΔΛΔ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ;ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ Η ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΣΤΕ!

 

Ώπα' date=' παρεξήγησις. Αστείο ήταν - ηλίθιο αστείο για την ακρίβεια. Και δε ποτέ φέρομαι άσχημα χωρίς λόγο, και φυσικά δεν έχω λόγο να φερθώ άσχημα σε σένα :) Αλήθεια. Λοιπόν, welcome στο noiz! :) Και καλή χρονιά![/quote']

Τώρα μιλάς σωστά...ο.κ.καταλαβαίνω ότι δεν έχετε συνηθίσει να μιλάτε με γυναίκες εδώ και δεν παρεξηγώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΜΑΙ!!!!

Μην αγχώνεσαι. Θα σου περάσει. :lol:

ΠΟΙΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ;;ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΔΛΔ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ..ΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΑΘΕΙ;ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΕΣΥ Η ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΗ!!ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΦΕΡΕΣΤΕ!

οχ μαγκες μπορει να μην μας κανουν πλακα και περα απο την πλακα ΟΧΙ δεν θα ειχα γυναικα τεχνικο! :twisted:

γιατί αγορίνα μου;;;φοβάσαι τις γυναίκες ή νομίζω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μιλάς σωστά...ο.κ.καταλαβαίνω ότι δεν έχετε συνηθίσει να μιλάτε με γυναίκες εδώ και δεν παρεξηγώ..

 

Μπα, απλά γενικώς λέμε διάφορα χαζά αστεία εδώ μέσα, και δεν είχα δει όλο το thread οπότε δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι σε έπρηξαν τα καθάρματα με αυτό το θέμα :oops: :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες μην διώξουμε τη κοπέλα από το πρώτο thread... :roll: :roll: :lol:

 

Ατελείωτη ΚΑΦΡΙΛΑΑΑΑΑ!!!!!! :lol: :lol:

 

Στο θέμα τώρα: Κοίτα Monika εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι τελικά ότι πολύ μικρή σχέση έχει τελικά η δουλειά με τις σπουδές....

Πάντως και σε αυτήν την δουλειά όπως και σε οποιαδήποτε άλλη, αν κάποιος φερθεί έξυπνα και αφουγκραστεί τι παίζει γύρω ποτέ δεν χάνεται. :wink: :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες μην διώξουμε τη κοπέλα από το πρώτο thread... :roll: :roll: :lol:

 

Ατελείωτη ΚΑΦΡΙΛΑΑΑΑΑ!!!!!! :lol: :lol:

 

Στο θέμα τώρα: Κοίτα Monika εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι τελικά ότι πολύ μικρή σχέση έχει τελικά η δουλειά με τις σπουδές....

Πάντως και σε αυτήν την δουλειά όπως και σε οποιαδήποτε άλλη' date=' αν κάποιος φερθεί έξυπνα και αφουγκραστεί τι παίζει γύρω ποτέ δεν χάνεται. :wink: :wink:[/quote']

 

Και απο όσο έχω ακούσει απο άτομα που σπουδάζουν ΙΕΚ τα περισσότερα τα έχουν μάθει πειράζοντας χαλώντας και καίγοντας κονσόλες και ηχεία. :D :D :lol: :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου