Προς το περιεχόμενο

Μουσική τεχνολογία και δουλειά


monika

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παίδες μην διώξουμε τη κοπέλα από το πρώτο thread... :roll: :roll: :lol:

 

Ατελείωτη ΚΑΦΡΙΛΑΑΑΑΑ!!!!!! :lol: :lol:

 

Στο θέμα τώρα: Κοίτα Monika εγώ αυτό που έχω καταλάβει είναι τελικά ότι πολύ μικρή σχέση έχει τελικά η δουλειά με τις σπουδές....

Πάντως και σε αυτήν την δουλειά όπως και σε οποιαδήποτε άλλη' date=' αν κάποιος φερθεί έξυπνα και αφουγκραστεί τι παίζει γύρω ποτέ δεν χάνεται. :wink: :wink:[/quote']΄

συμφωνώ αλλά δεν μπορείς να φανταστείς πόσα άτομα έχω ακούσει που είναι πάρα πολύ καλοί στο αντικείμενο τους αλλά δυστυχώς δεν βρίσκουν δουλεια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 69
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

συμφωνώ αλλά δεν μπορείς να φανταστείς πόσα άτομα έχω ακούσει που είναι πάρα πολύ καλοί στο αντικείμενο τους αλλά δυστυχώς δεν βρίσκουν δουλεια..

 

Αυτό που λες συμβαίνει σε πολλά επαγγέλματα. :wink:

Μην πτοήσαι.Σου αρέσει αυτό το αντικείμενο;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο όσο έχω ακούσει απο άτομα που σπουδάζουν ΙΕΚ τα περισσότερα τα έχουν μάθει πειράζοντας χαλώντας και καίγοντας κονσόλες και ηχεία. :D :D :lol: :wink:

λες να πρέπει να τα κάψω όλα για να μάθω;;; :lol: αρχίζω από τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες συμβαίνει σε πολλά επαγγέλματα. :wink:

Μην πτοήσαι.Σου αρέσει αυτό το αντικείμενο;

μου αρέσει αλλά είναι πολύ δύσκολο...δε ξέρω σαν μουσικος παραγωγός τι μπορώ να κάνω.εχω ακόμα 3 εξάμηνα..δεν έχουμε μάθει και πολλά ακόμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες συμβαίνει σε πολλά επαγγέλματα. :wink:

Μην πτοήσαι.Σου αρέσει αυτό το αντικείμενο;

μου αρέσει αλλά είναι πολύ δύσκολο...δε ξέρω σαν μουσικος παραγωγός τι μπορώ να κάνω.εχω ακόμα 3 εξάμηνα..δεν έχουμε μάθει και πολλά ακόμα..

 

Κάθε αρχή και δύσκολη.Επιμένω ότι αν σου αρέσει θα βρεις την άκρη.Σου εύχομαι ειλικρινά να τα καταφέρεις :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε αρχή και δύσκολη.Επιμένω ότι αν σου αρέσει θα βρεις την άκρη.Σου εύχομαι ειλικρινά να τα καταφέρεις :wink:

Σ'ευχαριστώ πολύ για όλα...τις καλύτερες ευχές μου για το 2007..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε αρχή και δύσκολη.

 

...όπως άλλωστε σου αποδείξαμε και με τις αρχικές μας απαντήσεις στο thread αυτό.

 

Σοβαρά πάντως, σίγουρα δεν είναι μόνο θέμα γνώσης. Πρέπει να είσαι και σοβαρός επαγγελματίας, και να μπεις στους σωστούς κύκλους κλπ. Απλά όλα αυτά μπαίνουν στο "να το κυνηγήσεις". Γενικώς είμαι της άποψης ότι στην Ελλάδα ελάχιστοι πραγματικά προσπαθούν να πάνε καλά στο επάγγελμά τους. Το έχουν γραμμενο κανονικά, δεν ασχολούνται παρά το ελάχιστο απαιτούμενο και μετά ουρλιάζουν για αυξήσεις και προαγωγές. Αν κάποιος σπάσει αυτόν τον κανόνα και δουλεύει σοβαρά και είναι και καλός τότε δε γίνεται να μην τα πάει καλά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ'ευχαριστώ πολύ για όλα...τις καλύτερες ευχές μου για το 2007..

 

Δεν κάνει τίποτε :wink: :D

 

Ανταποδίδω (ξανά) τις ευχές!!

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος σπάσει αυτόν τον κανόνα και δουλεύει σοβαρά και είναι και καλός τότε δε γίνεται να μην τα πάει καλά ;)

 

+10

 

Όλη η ουσία είναι εδώ :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου