Προς το περιεχόμενο

Τελικά είναι φαιδροί όσοι παίζουν mainstream pop;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

απ το Τζαζ Μπέις του σχωρεμένου του Σιντ κ

 

ΠΡΕΣΙΖΙΟΝ αν τολμουσες να σκασεις μυτη με strat ή jazz bass σε ΠΑΝΚ γκρουπ εκεινα τα χρονια στο εβαζαν στον πω-πω

 

;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 163
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΠΡΕΣΙΖΙΟΝ αν τολμουσες να σκασεις μυτη με strat ή jazz bass σε ΠΑΝΚ γκρουπ εκεινα τα χρονια στο εβαζαν στον πω-πω

 

;D

 

Ντάξει φίλοους, δε σε ήπιαμε και νεάτερνταλ, ένα λάθος κάναμε  ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Αν λοιπόν εκείνο το βράδυ στο Τέξας ήσουν κάτω από τη σκηνή και έλεγες το Ρόττεν νεάτερνταλ, θα κατέληγες σα το τεξανό καμπόη για ράμματα στο νοσοκομείο, απ το Τζαζ Μπέις του σχωρεμένου του Σιντ και αυτό εγένετο στ' αλήθεια...

Και γι αυτό τον αποκάλεσα νεάντερταλ. Προφανώς έχεις θεμα με τις έννοιες (που είναι και της μόδας) και δεν θες να κρίνεις τη διαφορά του αρνητικού απο τον υβριστικό χαρακτηρισμό.

 

Αποφασίστε λοιπόν, ή μιλάμε, ή δε μιλάμε και κόψτε το διδασκαλικό ύφος τη στιγμή που το κρατάτε κατά πως σας βολεύει, θεωρώντας πως είστε διδάσκαλοι και οι υπόλοιποι ανώριμα παιζάκια  ;D ;D ;D

Οποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται και λοιπά αντιεξουσιαστικά τσιτάτα, άτακτο μαθητούδι. ::)

Αν έχεις τετοια διλήμματα υπάρχουν οι Κανονισμοί που το λένε ακριβώς.

 

Φιλικά και ειρωνικά αστειευόμενος λαίμαι  O0

Κατα το... "πολιτικά μιλώντας" που σημαίνει τα λέω χωρίς να περιμένω συνέπειες.  :angel:

Φίλοι είμαστε Σάμυ και προσπαθούμε να είμαστε κόσμιοι σε ένα κοινό περιβάλλον.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Είμαι μεγάθυμος, θα ανεχθώ και το αντεξουσιαστής και τις μύγες, τα άτακτα μαθητούδια, τις εφαρμογές του κανονισμού, τα κατά το πολιτικά ομιλώντας χωρίς συνέπειες και θα σταθώ στο τελευταίο ''ΦΙΛΟΙ''.

 

  Όλο το μήνυμά σου είναι άκυρο, δεν στέκει πουθενά και με τη καμία, μη με απειλείς, κάνε ότι καταλαβαίνεις, είμαστε απλά γνωστοί, δεν έχω γράψει 800χιλ μνμ , δεν έχω προσφέρει τπτ στο φόρουμ, ούτε με ένοιαξε ποτέ να το πράξω και φυσικά απολογία δεν δίνω σε κανένα . Είμαι είρων, σαρκαστικός και αυτοσαρκαστικός τπτ άλλο. Δεν σε αποκάλεσα Αλέξη, ούτε αντιεξουσιαστή, δεν έχω παίξει ΠΟΤΕ στη ζωή μου ξύλο, προτιμώ να αποφεύγω τους βλάκες  μη τυχόν και σκοτώσω κανέναν και το πλερώνω.

  Υποθέτω πως ήταν μια άτυχη μέρα σου, μου έχει συμβεί πολλάκις, δεν τρέχει τπτ, ακόμα κι αν δεν το παραδεχθείς. 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου