Προς το περιεχόμενο

No more cigarettes (cigaret13)


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα καινούριο κομματάκι μου......       

  Προσπαθώ να το κόψω :o και δεν θέλω σχόλια περί αυτού........ ::) :-X  (για το κάπνισμα, για το κομμάτι πέστε ότι θέλετε...... ;D ) 

[soundcloud]

[/soundcloud]       
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φώτη μου άρεσε πάρα πολύ!!!

 

Ωραία μέρη που εννόνεις όμορφα μεταξύ τους, ωραίος ο ήχος σου και πολύ ώραια σόλο. 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και μένα με άρεσε πολύ... ειδικά κατά την μέση που "ανέβηκες" στην CAMELα...  ;) ;D

 

αν δεν έριχνες και τον δεξί σολίστα στο "πηγάδι" της όασης και μου τον έφερνες λίγο πιο μπροστά, θα γλίτωνες και την ελαφρά ηχογκρίνια...

 

ΥΓ. να μην ξεχνάς να γκρουπάρεις και τις σόλο κιθάρες σου για να ασχολείσαι και ξεχωριστά με το balance μεταξύ τους, ώστε να μην "ξενίζει" η στιγμή κατά την εναλλαγή του πρωταγωνιστικού ρόλου μεταξύ τους... 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Thanks guys για τα σχόλιά σας και (φυσικά....) μετά από τις παρατηρήσεις του Νίκου το άλλαξα με καινούρια βερσιόν......Λίγο η δεξιά lead, λίγο τα τύμπανα, λίγο το μπάσο, λίγο τα πανάρισμα κ.τ.λ κ.τ.λ..... ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Thanks guys για τα σχόλιά σας και (φυσικά....) μετά από τις παρατηρήσεις του Νίκου το άλλαξα με καινούρια βερσιόν......Λίγο η δεξιά lead, λίγο τα τύμπανα, λίγο το μπάσο, λίγο τα πανάρισμα κ.τ.λ κ.τ.λ..... ::)

 

άντε, φτου κι απ την αρχή... ;D

 

 

και δε με λες κυρ συνάδελφε, έκανε παρατηρήσεις ο Νίκος...

κάναμε και μεις όμως....

φωνούλα με τσιγαρόβηχα έβαλες?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτη χιπστερ/προγκστερ,εχεις ενα δικο σου τροπο να παιζεις και να γραφεις που κανει μπαμ.Μ'αρεσει ο τροπος σου,το ξερεις,το ιδιο κι αυτο το κομματι.

Επισης αυτα που γραφεις βγαζουν κατι ευαισθητο,μ'αρεσει ακομα πιο πολυ.

Και τωρα πια τα θεματα ενωνονται ομορφα και "γλυκα" μεταξυ τους σε σχεση με παλαιοτερα.

Θα συμφωνησω με τον dimsonic,θα μπορουσες σε σημεια να βαλεις τη βαρια-ατσιγαρη? ;D-φωνη σου,θα ταιριαζε.

Για τυχουσες διαφωνιες,ελπιζω να σου σφυριξαν οτι ξερω που μενεις,το νου σου.

 

Μπραβο ρε,γραφε να γουσταρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φωτη χιπστερ/προγκστερ,εχεις ενα δικο σου τροπο να παιζεις και να γραφεις που κανει μπαμ.Μ'αρεσει ο τροπος σου,το ξερεις,το ιδιο κι αυτο το κομματι.

Επισης αυτα που γραφεις βγαζουν κατι ευαισθητο,μ'αρεσει ακομα πιο πολυ.

Και τωρα πια τα θεματα ενωνονται ομορφα και "γλυκα" μεταξυ τους σε σχεση με παλαιοτερα.

Θα συμφωνησω με τον dimsonic,θα μπορουσες σε σημεια να βαλεις τη βαρια-ατσιγαρη? ;D-φωνη σου,θα ταιριαζε.

Για τυχουσες διαφωνιες,ελπιζω να σου σφυριξαν οτι ξερω που μενεις,το νου σου.

 

Μπραβο ρε,γραφε να γουσταρουμε.

 

είμαστε και μεις εδώ εεεεε

άντε και τριφωνίες αμα λάχει και τις πιάσατε τις διφωνίες...  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dim & Gvour με πείσατε!  Λοιπόν, βγάζω τις δυό lead και σας το στέλνω (ξεχωριστά) προς πρόσθεση φωνητικών..... :D 

    Τον Γιώργο τον ξέρουμε, αυτόν εμπιστευόμαστε και εάν καμιά φορά τον αλλάξουμε, πάλι αυτόν θα προτιμήσουμε...... ;) ;D  Εσύ φίλτατε Δημήτρη παραμένεις άγνωστη "ποσότητα" στα των φωνητικών....Είδωμεν.... ::) ;D

   

  Πάντως, όπως ξανάγραψα παλιά, όταν γράφω ένα κομμάτι με φωνή, υποφέρω.... :-[  Λίγο τα φάλτσα μου (δεν μπορώ να γράφω μόνο απαγγελίες... :-\ ), λίγο η τοποθέτηση και το "κόλλημά"  της στην μίξη, λίγο η σεμνοτητά μου :-X :D....με αποτρέπουν στο να προβώ σε  ενέργειες που θα τις μετανιώσω μετά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαστε και μεις εδώ εεεεε

άντε και τριφωνίες αμα λάχει και τις πιάσατε τις διφωνίες...  ;D

 

Αυτα με διφωνιες,τριφωνιες με φαινονται κινεζικα,στην καλυτερη περιπτωση.

Εμπειρικος(στο ι ο τονος)ημανε. ;D ;D

 

Dim & Gvour με πείσατε!  Λοιπόν, βγάζω τις δυό lead και σας το στέλνω (ξεχωριστά) προς πρόσθεση φωνητικών..... :D 

 

 

Μη με παρεξηγας,αλλα ουτε για αστειο δεν μπορω να πω κατι τετοιο.

Θελει "βαρια" φωνη,την οποια δε διαθετω οπως ξερεις,ειναι γλυκερη και λαιτ η δικη μου.

Η δικη σου,ως απαγγελια,θα ειναι ταμαμ,αυτο ειχα κατα νου.

Στειλε καλυτερα στον dimsonic να τον ακουσουμε μια φορα κι εκεινον στη φωνη.

Κατι καλο θα βγει νομιζω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου