Προς το περιεχόμενο

George Michael 1963-2016


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει, ο αποθανών δεδικαίωται, αλλά να μην υπερβάλλουμε κιόλας...

Στις κυρίες με τα μαύρα αναφερόμουν  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν τον άκουγα ποτέ - αν και εννοείται πως είχα δυο τρια από τα hit του στα DJ list μου,

Μ' αρέσει που δεν τον άκουγες κιόλας, παίζει να έχεις ποστάρει τα πιο πολλά βίντεο στο θρεντ  ;D

Δεν πειράζει, ποτέ δεν είναι αργά. Καλημέρα  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μ' αρέσει που δεν τον άκουγες κιόλας, παίζει να έχεις ποστάρει τα πιο πολλά βίντεο στο θρεντ  ;D

Δεν πειράζει, ποτέ δεν είναι αργά. Καλημέρα  :D

 

Μου άρεσαν 5 τραγούδια από όλη του την καριέρα (τα περισσότερα έχουν ποσταριστεί). Και μου ήταν εξαιρετικά συμπαθής. Δεν πήγα στην Αθήνα στο live του και δεν έχω ούτε ένα άλμπουμ του ή έστω ένα κομμάτι του σε cd compilation, αν και λόγω γενικότερου ενδιαφέροντός μου με τη μουσική, έχω/ακούω κάτι σχεδόν από όλα τα είδη -πλην ελαχίστων ιδιωμάτων. Από Αχιλλέα Περσίδη και Σκαλκώτα, μέχρι Macy Gray και Peter Hammill και από MAx Richter μέχρι PJ Harvey, Cassandra Wilson ή Elbows (τυχαία ονόματα :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από Αχιλλέα Περσίδη και Σκαλκώτα, μέχρι Macy Gray και Peter Hammill και από MAx Richter μέχρι PJ Harvey, Cassandra Wilson ή Elbows (τυχαία ονόματα :)

Δεν τους ξέρω όλους αυτούς. Εγώ ακούω Πετρολούκα Χαλκιά και κάνα μπλακμέταλ που και που για να ξεδώσω  O0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους ξέρω όλους αυτούς. Εγώ ακούω Πετρολούκα Χαλκιά και κάνα μπλακμέταλ που και που για να ξεδώσω  O0

 

Ήταν τυχαία παραδείγματα, όχι show off. Και πάλι άφησα έξω τη blues, τη reggae ή την κλασική μουσική και τα soundtracks όπου επίσης έχω μεγάλη αγάπη/δισκοθήκη σε αυτά τα είδη.

Δημοτικά και black metal είναι δυο είδη που δεν μπορώ να ακούσω... Φτάνω μέχρι Ψαραντώνη, Ross Daily και ρεμπέτικο άντε και... Μανώλη Καλομοίρη (που δεν τα λες και ακριβώς δημοτικά :) και από heavy μέχρι Black Sabbath και Maiden. Εξαιρέσεις (θα) υπαρχουν πάντα βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλως, αίπραιπαι μα μας το πις ώτει ήσε άρροστως, να μη σαι πηράζουμαι,

 

Νόμιζα ότι θα το είχες καταλάβει  ;D

(είμαστε εδώ και ώρα off topic ομως)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα, πλάκα κάνω, μην αρπάζεσαι απ' το οτιδήποτε.  ;D

 

Είμαι απλά σε ευαίσθητη φάση λόγω παρεξηγήσεων και γενικότερου misjudgement  ::)  ;D

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου