Προς το περιεχόμενο

Ζώνες Minotaur


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Για να σταθείς με αξιώσεις μέσα σε τρίο πρέπει να είσαι πολύ καλός με το όργανό σου, πάντως.

;D ;D ;D ;D ;D

Δυστυχώς δεν φτάνει μόνο αυτό.

Πρέπει πάνω απ' όλα να έχεις και καλή σκηνική παρουσία.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μια ζώνη Minotaur για τους ψαγμένους.

 

Και σχετικά με τη ζώνη, έχοντας διαβάσει τις κριτικές σας...μήπως την κρατήσω τελικά...

Είδες που σου είπα "το 'πιασα"?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα γίνω ο κακός της παρέας λέγοντας τις διπλά άσχημες εμπειρίες μου...

 

1. Πριν 7 χρονια αγορασα μια ζωνη με επενδυση, και τα τελευταια τρία το μέσα μέρος της ζώνης που καλύπτει την επένδυση κομματιάζεται και κάνει χάλια την μπλουζα στα σημεία που ακουμπάει.. Φεύγουν σαν "μαύρα" κομματάκια. Προφανώς είναι απο κάποιο φτηνό υλικό το οποιο χάλασε με το καιρό Ή ίσως έπεσα σε ελατωματικό προιόν. Στενοχωρήθηκα γιατί ήταν από τις ακριβές του. ειναι σαν αυτη εδώ -> http://www.minotaur.gr/product_info.php/cPath/24/products_id/77

 

2. Πριν 2 χρόνια παντρευόταν ένας κολλητός κιθαρίστας και ανάμεσα στα άλλα δωράκια αποφάσισα να του πάρω μια καλή ζώνη και αμέσως σκέφτηκα τις Minotaur παρόλη την άσχημη εμπειρία του 1, απλά διάλεξα μια σαν αυτή -> http://www.minotaur.gr/product_info.php/cPath/24/products_id/69

 

Δυστυχώς η εξυπηρέτηση ήταν η χείριστη δυνατή, εξηγούμαι:

 

παραθέτοντας την σχετική τηλεφωνική επικοινωνία:

- Καλημέρα, είχα πάρει μια ζώνη απο εσάς παλιότερα και θέλω να αγοράσω μια καινούργια για δώρο σεναν καλό φίλο που παντρεύεται, αλλά είμαι ανάμεσα σε δύο μπορώ να περάσω απτο εργαστήριο να τις δω;

- Όχι. (ξερό, ακολούθησε παυση). αλλα πες μου ποιες θες.

- ..... ειμαι στο σάητ σας είναι η τάδε και η τάδε.

- Ωραία τις έχω θα σε πάρω τηλέφωνο και το κλείνει.

 

Υπέθεσα οτι ο άνθρωπος θα είχε κάποια δουλειά, ή μπορεί εκείνη τη στιγμή να είχε κάποιο πρόβλημα, να βιαζόταν κλπ. Δεκτό. αυτό εγινε την Πέμπτη.

 

Σημείωση: ο γάμος ήταν το επόμενο σάββατο δηλαδή σε 9 ημέρες από το τηλεφώνημα.

 

περνάνε οι μέρες, φτάνουμε Τρίτη (4 μέρες πριν το γάμο), ξαναπαίρνω τηλέφωνο,

- Ναι καλημέρα, έχετε 5 λεπτά να σας ρωτήσω κάτι;

- Ναι. (αυτό σκέτο)

- Είμαι αυτος που ψάχνει μια ζώνη για να πάρει δώρο σε γάμο, και ο γάμος είναι το Σάββατο, πως θα μπορούσα να τις δω; σίγουρα θα πάρω μία απο τις δυο, απλα θα ήθελα να τις δω απο κοντά. Να έρθω να σας βρω κάπου; Δουλεύω κέντρο μπορω να πεταχτώ όπου βολεύει συγκοινωνία.. Δύο λεπτά θα μας πάρει...

- Όχι. (ξερό, ακολουθησε παυση). Ξαναπάρε με την Παρασκευή.

 

Και την Παρασκευή τον πήρα κατα τις 11, ήρθε στις 2 με την μηχανή, διάλεξα ποια ήθελα και την πήρα. Χωρίς απόδειξη. η συμπεριφορά ήταν του στυλ "αντε τελειώνε" και η γλώσσα του σώματος υποστήριζε το παραπάνω συμπέρασμα. το όλο σκηνικό με έκανε απλα να σκεφτώ "έχε χάρη που είναι καταπληκτικές οι ζώνες σου, αλλά ποτέ ξανα".

 

Είμαι η εξαίρεση;

Τα παραλέω;

Ήταν σε στραβή φάση;

Έχω σπαστικη φωνη;

Μήπως είμαι εγω μαλάκας; (Πραγματικα προβληματίστηκα, αν μίλησα περίεργα ή κάτι τέτοιο...)

 

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα δύο κυρίες που τυχαίνει να είναι στο σπίτι αυτή τη στιγμή, οι οποίες είπαν εν χορώ κάτι στο στυλ...ω, καλά, αν φτάσει το σουέτ σ αυτό το σημείο...ας δοκιμάσει καθαριστήριο..αν και χλωμό... :)

Θα προτιμουσα το σαπουνακι. απο τα χημικα του καθαριστηρίου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Πριν 7 χρονια αγορασα μια ζωνη με επενδυση, και τα τελευταια τρία το μέσα μέρος της ζώνης που καλύπτει την επένδυση κομματιάζεται και κάνει χάλια την μπλουζα στα σημεία που ακουμπάει.. Φεύγουν σαν "μαύρα" κομματάκια. Προφανώς είναι απο κάποιο φτηνό υλικό το οποιο χάλασε με το καιρό Ή ίσως έπεσα σε ελατωματικό προιόν. Στενοχωρήθηκα γιατί ήταν από τις ακριβές του. ειναι σαν αυτη εδώ -> http://www.minotaur.gr/product_info.php/cPath/24/products_id/77

 

Έχω ακριβώς το ίδιο θέμα. Και τη δική μου αρκετά χρόνια την έχω, ίσως οχτώ, αλλά ελλείψει προφανούς λόγου (π.χ. βαριά χρήση) σκεφτόμουν μήπως ήταν η αχρηστία που επιδείνωσε την κατάσταση  - τα τελευταία έξι χρόνια τη χρησιμοποιώ πολύ σποραδικά, όχι πάνω από τρεις φορές το χρόνο. Πάντως μετά την τελευταία πρόβα διαπίστωσα ότι είχα πασπαλίσει με τέτοια μαυράκια όλη τη πλευρά μου στο studio.

Ωστόσο δε θα απέφευγα να συστήσω τις Minotaur. Προφανώς δε θεωρώ ότι "πιάστηκα κορόϊδο" μετά από 8 χρόνια, μια χαρά απόσβεση έγινε, απλά είναι κρίμα ένα σπουδαίο προϊόν να προδίδεται από μια δευτερεύουσα σαχλαμάρα.

 

Για να έχω καταθέσει συνολικά την εμπειρία μου θα πρέπει να αναφέρω και τη δεύτερη επαφή μου με το κατάστημα, φέτος το καλοκαίρι: σε ερώτηση για άσχετο (όπως αποδείχθηκε)  με τις δραστηριότητες της εταιρείας θέμα είχα απάντηση πολύ άμεσα και πολύ ευγενικά - και με υπόδειξη για το πού να απευθυνθώ...

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μαύρια κομματάκια που φεύγουν είναι από την επένδυση όταν είναι padded η ζώνη... To "μαξιλαράκι " που έχει εσωτερικά δηλαδή, αυτό λέτε;

 

Ευτυχώς αυτή που παράγγειλα δεν έχει τέτοιο πράγμα ... Ειναι απλή δερμάτινη, με τσοχο-δέρμα από μέσα. Όταν έρθει (σήμερα την περιμένω) θα προσπαθήσω να ανεβάσω καμιά κοντινή φωτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά που φεύγουν είναι συνθετικά δέρματα ή επικαλύψεις.

Σήμερα είναι κατάρα και είναι παντού. Σε ταμπλώ αυτοκινήτων, σε κινητά, συσκευές κλπ.

Δίνουν μια βελουτέ αίσθηση.

Με το χρόνο πολυμερίζονται, και συνήθως κομματιάζονται.

Είναι όλα μέρος αυτού που λέγεται ημερομηνία λήξης...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου