Προς το περιεχόμενο

Ζώνες Minotaur


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τι μου θυμίζεις τώρα! :)

Όχι πάλι αναμνήσεις!

Αχ, μέχρι και σε αγώνες (το πρώτο πρωτάθλημα που διοργανώθηκε στην Ελλάδα) είχα κατέβει.

 

Είχα φτιάξει ξύλινο φράχτη για το γήπεδο, και τον είχα γεμίσει καρφίτσες, πάνω στις οποίες κάρφωνα σπίρτα.

 

Πριν αρχίσει ο αγώνας τα άναβα όλα, ακούγοντας το παρακάτω (από το 4:50 και μετά), και τα έσβηνα μετά για να υπάρχει καπνός από τα "καπνογόνα".

 

 

 

 

Με έχετε τσακίσει. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια απο το 2002 (απο Κουρμπη την ειχα παρει).

Σαν καινουρια ειναι και εχει φαει πολυ τρεξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

ειναι οτι καλυτερο εχω βρει, ειδικα οι πλατιες δερματινες για κιθαρα, πολυ ξεκουραστες, τιποτε που να μπορει να χτυπησει το οργανο, κτλ. Πολυ σωστες τιμες επισης!

 

Αυτό ακριβώς. Έχω δύο και δεν τις αλλάζω με τίποτα.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Χα χα...φοβερός! Είμαι σκουριασμένος φίλε, το Subbuteo ήταν η πρώτη μου μεγάλη μανία. Είχα παίξει κι εγώ δύο φορές στα τελικά του Πανελλήνιου πρωταθλήματος-το 82 και το 83. Χριστούγεννα του 84 μου πήρε ο πατέρας μου την πρώτη μου ηλεκτρική και την Άστροπιτς την έφαγε τελικώς η μαρμάγκα... :) Πάντως, σ΄ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση...να΄σαι καλά.

 

Η αλήθεια είναι πως με μπρίζωσες...κάπου έχω ακόμα μια ομαδούλα...μωρέ λες? :)

 

Και σχετικά με τη ζώνη, έχοντας διαβάσει τις κριτικές σας...μήπως την κρατήσω τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση -που έχει να κάνει περισσότερο με τη φύση της αγοράς- που με απασχολεί:

Για να ενισχύσω τον έλληνα κατασκευαστή: καλύτερα είναι να αγοράσει κανείς απευθείας από το μαγαζί (ή το online store) της MInotaur ή μέσω του Thomann (όπως έκανα εγώ λόγω συνθηκών, δεδομένου ότι ζω σε γειτονική χώρα με τη Γερμανία);

Σκέφτομαι ότι στη δεύτερη περίπτωση, και επειδή λογικά το Thomann θα έχει συνάψει μαζί τους κάποιο εμπορικό συμβόλαιο για μικρό ή μεγαλό στοκ, δημιουργείται μια "δυναμική" , ίσως δει δηλαδή ο γερμανός ότι το συγκεκριμένο προϊόν "κινείται" και φεύγει π.χ. περισσότερο από τις Planet waves ζώνες (τυχαία αναφορά) και αποφασίσει να στοκάρει /παραγγείλει και νέα παρτίδα από τον δικό μας άνθρωπο. Λέω γω τώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάπου έχω ακόμα μια ομαδούλα...

Κάλιαρι, Τζένοα, εθνική Αγγλίας.

Όλοι οι παίχτες σπασμένοι (από το νεύρα μου όταν έχανα) και ξανακολλημένοι. :)

 

Αν δεν κάνω λάθος το πρώτο πρωτάθλημα ήταν κάπου στο 80 ή 81 σ' ένα ξενοδοχείο (νομίζω στην Αλεξάνδρας). :)

 

Συγγνώμη για το off topic.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση -που έχει να κάνει περισσότερο με τη φύση της αγοράς- που με απασχολεί:

Για να ενισχύσω τον έλληνα κατασκευαστή: καλύτερα είναι να αγοράσει κανείς απευθείας από το μαγαζί (ή το online store) της MInotaur ή μέσω του Thomann (όπως έκανα εγώ λόγω συνθηκών, δεδομένου ότι ζω σε γειτονική χώρα με τη Γερμανία);

Σκέφτομαι ότι στη δεύτερη περίπτωση, και επειδή λογικά το Thomann θα έχει συνάψει μαζί τους κάποιο εμπορικό συμβόλαιο για μικρό ή μεγαλό στοκ, δημιουργείται μια "δυναμική" , ίσως δει δηλαδή ο γερμανός ότι το συγκεκριμένο προϊόν "κινείται" και φεύγει π.χ. περισσότερο από τις Planet waves ζώνες (τυχαία αναφορά) και αποφασίσει να στοκάρει /παραγγείλει και νέα παρτίδα από τον δικό μας άνθρωπο. Λέω γω τώρα...

 

 

Πολύ καλή ερώτηση. Σοβαρά μιλάω. Υποθέτω ότι σηκώνει πολύ κουβέντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου