Προς το περιεχόμενο

Joe and daryl


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ένα τέτοιο "στουντιάκι"-play room θά'θελα να φτιάξω, να φωνάξω τον longshadow, τον jazzjoker, τον fusio, τον Pipityri, τον Terry, τον Haris και φυσικά τον Gvour στην φωνή  :o  και να κάθομαι στην πολυθρονάρα μου να τους ακούω.... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ένα τέτοιο "στουντιάκι"-play room θά'θελα να φτιάξω, να φωνάξω τον longshadow, τον jazzjoker, τον fusio, τον Pipityri, τον Terry, τον Haris και φυσικά τον Gvour στην φωνή  :o  και να κάθομαι στην πολυθρονάρα μου να τους ακούω.... 8)

Με τόσες μπύρες που θα χρειαστείς, φώναξε καλύτερα τους U2, πιο φθηνά θα σου έρθει. ;D ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τόσες μπύρες που θα χρειαστείς, φώναξε καλύτερα τους U2, πιο φθηνά θα σου έρθει. ;D ;D ;D ;D ;D

  Χαλάλι σας βρε.... Τι να μου πουν εμένα οι Joe & Daryl.... Εμπορική συμφωνία με την Amstel θα κάνω...... :D         

  Edit:  Είπαμε μουσικούς θέλω να ακούσω, όχι τους άμπαλους U2....... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμπορική συμφωνία με την kaiserθα κάνω...... :D

Διορθωσα,μην πεταμε τσαμπα τοσο πραμα. ;D

Του λογου μου επισης,σε διπλανη πολυθρονα θα μαι να βλεπω τα παλικαρια να γουσταιρνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Του λογου μου επισης,σε διπλανη πολυθρονα θα μαι να βλεπω τα παλικαρια να γουσταιρνω.

 

και φυσικά τον Gvour στην φωνή  :o  και να κάθομαι στην πολυθρονάρα μου να τους ακούω.... 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου