Προς το περιεχόμενο

Κιθάρες και ενισχυτές on the G.A.S. list...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αμα πιασω το τζοκερ εχω φυγει χονολουλου* και καθηστε εσεις να παιζετε κιθαρα B-)

 

*ελπίζω δλδ να ειναι Χονολουλου αυτη τη φορά, γιατι την προηγούμενη μ έβγαλε στη Χιονολουλου

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 66
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αν εισαι απλα ρυθμικος κιθαριστας και οχι σολιστ αυτες οι κιθαρες ειναι overkill.  :-X

 

 

Δεν υπάρχει η έννοια του "overkill" στα όνειρα, φίλος...  ;)

 

 

 

Πάντως και στη Χονολουλού, θα έπαιζα μουσική στα ψάρια με αυτό:

 

mesa-boogie-mark-v-head-pre-owned-5478-p.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κερδίζατε το Τζόκερ, ρε αδερφέ...

 

Εχεις ξεχασει οτι υπαρχουν Capital Controls.....οποτε οτι παρεις πρεπει να κανει το πολυ 1680 ευρω... ;D ;D

 

Αμα πιασω το τζοκερ εχω φυγει χονολουλου* και καθηστε εσεις να παιζετε κιθαρα B-)

 

Με capital controls μεχρι τις Κουκουβαουνες σε βλεπω να φτανεις.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις ξεχασει οτι υπαρχουν Capital Controls.....οποτε οτι παρεις πρεπει να κανει το πολυ 1680 ευρω... ;D ;D

 

 

 

Ούτε η έννοια των capital controls,  υπάρχει στα όνειρα, ρε Σουπερφανκ! Στα όνειρά μας, η Ελλάδα είναι ένα ουσιαστικά ανεξάρτητο, αυτόνομο και αυτοδύναμο δυτικό κράτος, με ισονομία, με  ευκαιρίες, με δυνατή παραγωγή σε όλες τις βαθμίδες, με εργασία για τους νέους, με... άδειες καφετέριες τις καθημερινές, με ελεύθερο χρόνο για όλους και όπου μάλιστα η αγορά μουσικών οργάνων εκπίπτει από τον φόρο. Στα δικά μου όνειρα τουλάχιστον, εντάξει...;  ;D

 

 

 

Πάρε και μια Les Paul Custom σε Silverburst. Και χέστηκα που έχει richlite και όχι έβενο, εγώ πάλι θα την ρόκαρα σα να μην έχει αύριο:

 

 

 

6386358_800.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα δικά μου όνειρα τουλάχιστον, εντάξει...;  ;D

 

 

ολοι εχουμε δικαιωμα στην ΟΥΤΟΠΙΑ... ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που το πουλοβερ του ευρω εχει αρχισει να ξηλωνεται με αρχη τη χωρα μας, αντι να επιστρεψουμε στη δραχμη ας βρεθει κανας μαγκας πολιτικος να μας παει στο δολαριο. Εκει να δεις G.A.S. μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα που το πουλοβερ του ευρω εχει αρχισει να ξηλωνεται με αρχη τη χωρα μας, αντι να επιστρεψουμε στη δραχμη ας βρεθει κανας μαγκας πολιτικος να μας παει στο δολαριο. Εκει να δεις G.A.S. μετα

 

 

Ας μην εκτροχιάσουμε το νήμα με πολιτική ή παρα-πολιτική κουβέντα, boys. Αν και οφείλω να πω ότι πρέπει να ρωτήσουμε και τους Αργεντίνους που το νόμισμά τους δέθηκε με ισοτιμία με το αμερικάνικο δολάριο, πώς πήγαν τα πράγματα για αυτούς... Εμείς είμαστε πιο κοντά στο Αλβανικό Δηνάριο, νομίζω...

 

 

 

Όνειρα, boys & girls, let's keep it going!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας βρεθει κανας μαγκας πολιτικος να μας παει στο δολαριο

 

μαζι σου αλλα θα πρεπι να βρεθουν και 500 ΔΙΣ Δολλαρια για να ξεχρεωσουμε πρωτα... ;D...αυτα να δουμε ποιος μαγκας θα τα δωκει... ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαζι σου αλλα θα πρεπι να βρεθουν και 500 ΔΙΣ Δολλαρια για να ξεχρεωσουμε πρωτα... ;D...αυτα να δουμε ποιος μαγκας θα τα δωκει... ;D ;D

Ο Αρτεμης  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την περίοδο αρχίζω και γουστάρω τέτοιου style  " superstrats "

 

Oct14_LNU_PRS_dustiewaring_WEB.jpg

 

caparison_jsm_joel_stroetzel_signature_killswitc.jpg

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου