Προς το περιεχόμενο

To SG, or not to SG...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πεφτει παντοφλα,δηλαδη ε??... :lol: :lol: :lol: Γυναικες,παιδι μου.

Τους κατεβαζεις το φεγγαρι και θελουν και τον...Αρη! :lol: :lol:

 

_ i'm sorry for the offtopic _ 8)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεεεεεεεε οχι δεν το δέχομαι..νομίζω οτι μου αξίζει να μπω...και γω στο G.A.S group του forum!!! πέστους ρεεεεεεεεεεεεεεεεε Τάκηηηηηηηηηηηηηηη 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παιδιά....είμαι 10 χρόνια παντρεμένος, επιτρέψτε μου.

 

Οι ακόλουθες τεχνικές έχω βρει να αποδίδουν:

1. Παίρνεις ΠΡΩΤΑ δώρο στη σύντροφο και μετά το δικό σου παιχνίδι εντός μίας ημέρας....Το κόστος αυτό μην το ξεχνάς ποτε όταν κάνεις παραγγελίες. Είναι κάτι σαν το ΦΠΑ, μόνο που δεν αναγράφεται στην τιμή του οργάνου.

2. Την παίρνεις μαζί σου όποτε πας σε μαγαζί για να αγοράσεις κάτι ΠΟΛΥ φτηνό, ή βρίσκεις αφορμή να δείξεις τις αποδείξεις για ψιλοπράγματα, ώστε να συσχετίσει στο μυαλό της το GAS με μικροποσά.

3. Να δείχνεις δυσαρεστημένος με το καινούριο σου απόκτημα.

4. Να μην "δηλώνεις" κάτω από το μισό του ποσού που στα αλήθεια πλήρωσες...(άσχετη με το σπορ είναι....όχι ηλίθια....)

5. Το μεγαλύτερο λάθος είναι η ενασχόληση με το νέο απόκτημα σε συνδυασμό με προστακτική φωνή. (π.χ. έχεις "κοτσάρει" το καινούριο πεταλάκι το βράδυ στο σπίτι για να το τσεκάρεις, και ενώ βγάζεις κάτι περίεργους ήχους, πάνω στην αμηχανία σου ξεφεύγει το "Βάλε τίποτα να φάμε..." Λάθος. Θα φας σουβλάκια. :wink: :wink: :wink:

6. Κάθε αγορά λειτουργεί σαν υπενθύμιση για όλα τα οικιακά προβλήματα. (Στάζει το καζανάκι, τρίζει το air condition κλπ). ΕΣΟ ΕΤΟΙΜΟΣ. :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεεεεεεεε οχι δεν το δέχομαι..νομίζω οτι μου αξίζει να μπω...και γω στο G.A.S group του forum!!! πέστους ρεεεεεεεεεεεεεεεεε Τάκηηηηηηηηηηηηηηη 8)

 

 

 

:D :D :D

:roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου