Προς το περιεχόμενο

Ηλεκτρονικό δισκάδικο...


Ritchie22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω να παραγκείλω κάτι cdακια αλλά δεν τα βρίσκω στο amazon...Η και πάλι έιναι ακριβα.. Όποιος ξέρει κανένα καλό και έγκυρο δικτυακό δισκάδικο στην ευρώπη ας στείλει την διεύθυνση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε...Τι εννοείς ιντερνετικό δισκάδικο...Σε φαση itunes που αγοράζεις mp3 ή σε φάση amazon που πουλάει album...???

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα και μία στο Play.com, αν και αν δεν τα βρίσκεις στο Amazon τα πράγματα είναι δύσκολα. Εκτός αν ψάχνεις για κάτι underground, οπότε προφανώς πρέπει να κοιτάξεις σε αντίχτοιχα "μέρη".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τσάμπα αποστολή σε όλη την ευρώπη!! :) Και μάλιστα τα στέλνουν ένα ένα, όχι όλα μαζί. Ό,τι υπάρχει φεύγει την ίδια μέρα ξέρω γω!! :) Εγώ το'χω τσακίσει, έχω πάνω από 40 παραγγελίες από εκεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα πήρα το under a violet moon απο blackmore's night, To live in munich από rainbow(dvd) και το a street called straight/live stock του mr. Buchanan...Έψαξα για danny gatton τπτ αλλά δεν υπήρχε για παραγκελία... :( Και chuck berry προσπάθησα να βρώ κανα remaster (όχι όμως best of... κανονικό δίσκο που κυκλοφορούσε όποτε μάζεβε πολλά singles) Αλλά μπερδεύτηκα και βαρέθηκα μετά... Μέχρι στιγμής έχω το From St. Luis To Liverpool και το after school session.... Με ποιά να συνεχίσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τσάμπα αποστολή σε όλη την ευρώπη!! :) Και μάλιστα τα στέλνουν ένα ένα' date=' όχι όλα μαζί. Ό,τι υπάρχει φεύγει την ίδια μέρα ξέρω γω!! :) Εγώ το'χω τσακίσει, έχω πάνω από 40 παραγγελίες από εκεί :)[/quote']

 

+1000

 

Το PLAY το εχω τσακισει κι εγω!!!Η πρωτη μου επιλογη για βιβλια-dvd-παιχνιδια.Το μονο κακο ειναι οτι δεν στελνει gadgets & electronics :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου