Προς το περιεχόμενο

X-Piral νέπ cd


Chaostar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους τους noizαδες! Μετα απο παρατεταμενη απουσια μου απο το forum (για πολλους και διαφορους λογους) επανερχομαι δριμυτερος!

 

Λοιπον ο νεος μας δισκος ειναι ετοιμος και περιμενουμε τα σχολια σας!

 

http://www.myspace.com/xpiral

http://www.numberonemusic.com/xpiral

http://www.x-piral.com

http://www.burning-star.net

 

Οτι εχετε να πειτε μας ενδιαφερει παρα πολυ!

Επισης 3 Φεβρουαριου θα ειμαστε στο Underworld Club για ενα μικρο Live!

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω γυρω στα 500...αλλα εχουν γινει κι αλλες παραγγελιες απο τοτε που απλα περιμενουμε να τις πληρωθουμε

 

ΥΓ. Τι σχεση εχεις ομως με το οτι βγηκε καινουριος;

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχεση εχεις ομως με το οτι βγηκε καινουριος;

 

Απλά, θα με ενδιέφερε να μάθω ποια (μουσικά και εμπορικά) διδάγματα καθόρισαν το ύφος και το περιεχόμενο του νέου δίσκου.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχεση εχεις ομως με το οτι βγηκε καινουριος;

 

Απλά' date=' θα με ενδιέφερε να μάθω ποια (μουσικά και εμπορικά) διδάγματα καθόρισαν το ύφος και το περιεχόμενο του νέου δίσκου.[/quote']

 

Φιλε Wow! τα μονα πραγματα που καθορισαν το υφος και το περιεχομενο του δικσου ειανι το οτι η μπαντα γουσταρει και θα γουσταρει μεχρι να πεθανουμε και οτι βαλαμε το χερι βαθια στην τσεπη....αν το κοιταγαμε εμπορικα θα τα παραταγαμε εδω και χρονια...η μουσικη υπαρχει για να εκφραστουμε..οχι για να πλουτισουμε κατεμε

 

@old_nick 3 φλεβαρη θα τα σπασουμε και εχουμε και διασκευη εκπληξη! αντε να παιξουμε και παρεα καμια φορα!

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον ο νεος μας δισκος ειναι ετοιμος

 

Ο πρώτος πόσα κομάτια πούλησε;

 

Έτσι κρίνεις την αξία μιας μουσικής που δεν έχεις ακούσει ακόμα...με το αν η μπάντα πήρε εμπορικά διδάγματα από όσα έχει κάνει ως τώρα??? Μια χαρά... 8O

 

Καλή επιτυχία Chaostar... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι κρίνεις την αξία μιας μουσικής που ίσως δεν έχεις ακούσει ακόμα...;;;

 

Γιατί να μη την έχω ακούσει john; Δεν έχω ποντίκι εγώ να κάνω κλικ στα links που έδωσε ο Chaostar; Επίσης, πότε μίλησα εγώ για την αξία της μουσικής; Πριν ο Chaostar διευκρινήσει ότι αυτή η δραστηριότητα είναι ιδιωτική υπόθεση, είχα μία απλή και εύλογη απορία. Από εκεί και πέρα ο καθένας ας κάνει τα λεφτά του και το χρόνο του... ότι νομίζει.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι κρίνεις την αξία μιας μουσικής που ίσως δεν έχεις ακούσει ακόμα...;;;

 

Γιατί να μη την έχω ακούσει john; Δεν έχω ποντίκι εγώ να κάνω κλικ στα links που έδωσε ο Chaostar; Επίσης' date=' πότε μίλησα εγώ για την αξία της μουσικής; Πριν ο Chaostar διευκρινήσει ότι αυτή η δραστηριότητα είναι ιδιωτική υπόθεση, είχα μία απλή και εύλογη απορία. Από εκεί και πέρα ο καθένας ας κάνει τα λεφτά του και το χρόνο του... ότι νομίζει.[/quote']

 

Έστω ότι έχεις ακούσει eye...λάθος λοιπόν το "ΔΕΝ έχεις ακούσει"...το αλλάζω με το ΜΟΛΙΣ άκουσες...Εμμέσως πλην σαφώς προσπαθείς να μετρήσεις την αξία της μουσικής και το λες στην διευκρίνισή σου όταν αναζητάς "εμπορικά διδάγματα που οδήγησαν στο ύφος του δίσκου"...και συνεχίζεις τώρα λέγοντας πως είναι "ιδιωτική υπόθεση"...και δεν εκπέμπει αυτό την εντύπωσή σου για την αξία μιας μορφής τέχνης ???

 

Οι περισσότεροι καλλιτέχνες κάνουν αυτό που κάνουν πρώτιστα για να εκφραστούν οι ίδιοι και έπειτα για να το πουλήσουν σαν προιόν. Και οι μορφές τέχνης καλώς κάνουν δεν καθορίζονται από εμπορικά διδάγματα...για όσους ισχύει αυτό.

Τίποτε όμως από τα παραπάνω δεν καθιστά μια τέτοια δουλειά "ιδιωτική υπόθεση", από την στιγμή που ο δημιουργός το εκθέτει δημόσια και είναι έτοιμος να δεχθεί κριτική.

Κριτική για αυτό που έφτιαξε και παρουσίασε όχι για το αν πουλάει πάνω από 500, 1000, 10000 CD, ούτε για το αν πληρώνει το κόστος δημιουργίας...

 

Έθεσες εσύ eye ποτέ ένα κομμάτι του εαυτού σου σε δημόσια κριτική...??? Αν ναι, μου φαίνεται περίεργο να μην αντιλαμβάνεσαι πόσο εριστικές είναι όλες σου οι απαντήσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου