Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ 2007


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νέος χρόνος και κανείς μας δεν ξέρει τι μας περιμένει. Εμάς όλους τους χρήστες του noiz. Κανείς; Εδώ είμαι εγώ. Φρόντισα λοιπόν (αν και καθυστερημένα, το παραδέχομαι) και για αυτό, εξασφαλίζοντας για εσάς αποκλειστικά τις προβλέψεις του διάσημου αστρολόγου-μέντιουμ Αριστομένη "Λέω παπαριές" Πίπα. Του υποσχέθηκα ότι δεν θα διαρεύσουν παραπέρα απ 'το forum έτσι ώστε να τον πείσω να μου δώσει τις προβλέψεις αλλά υπάρχουν και οι επισκέπτες... Δεν πειράζει. Έτσι, παραθέτω τις εγκυρότατες προβλέψεις για το τι επιφυλάσσει το 2007 σε κάποιους από τους γνωστότερους του forum. Απολαύστε...

Διευκρήνηση: Ο αστρολόγος δεν είναι από τους γνωστούς κομπογιανίτες. Έχει σπουδάσει στο Charlatan University of Honolulu, έχει master in Paparology, δίπλωμα Κέντρου Παραψυχολογικών Ερευνών του Μήτσου Ψυχάκια. Επίσης έχει άδεια πώλησης πορτοκαλιών Valencia στην λαική Αμαλιάδας. Νομίζω αντιλαμβάνεστε την εγκυρότητα και ορθότητα των προβλέψεών του...)

 

antouan_z: Aυτοκτονεί (πραγματικά αυτή τη φορά) αφού μετά τη διαγραφή του "περι ανέμων και υδάτων" απ 'την αρχική σελίδα δεν έβρισκε νόημα ύπαρξης σ 'αυτή τη ζωή... :cry: R.I.P.

 

elavd: Προσλαμβάνεται στις πληροφορίες καταλόγου του ΟΤΕ για να βρίσκει διευθήνσεις και τηλέφωνα σε χρόνο dt, γρηγορότερα από PC.

 

janick: Εκλέγεται Miss Kafros από το noiz και λιθοβολείτε από τους θερμόαιμους αντιπάλους του.... :cry:

 

kwstas79: Ξυλοκοπείται άγρια από αγνώστους και μένει παράλυτος (γιατί πριν τι ήταν;; :roll: :D ). Ο ίδιος λέει πως οι δράστες ήταν πράκτορες της fender (μα πώς κατέληξε σ 'αυτό το συμπέρασμα; 8O )

 

fleamail: Συλλαμβάνεται ως κατηγορούμενος για τον ξυλοδαρμό του Kώστα. Η γνωστή τους κόντρα για την musicman τον οδήγησε στο μοιραίο...(καλά έκανες, δεν πειράζει :D )

 

Superfunk: Οι αντι-τελεκαστεράκηδες του forum του κλέβουν όλες τις tele που έχει και πέφτει στη θάλασσα με μια strat δεμένη στο λαιμό. Ο ίδιος ζητάει να γραφεί στην ταφόπλακά του: "...για τις tele μου ρε γαμώτο"....

 

takis: Αυτός έχει και fender και gibson. Δεν θα πάθει τίποτα. Είναι ουδέτερος...

 

αbraxas: Παρακαλάει τον yameth να τον κάνει modulator και δεν δέχεται με αποτέλεσμα να φύγει απ 'το forum. Θα είναι ο τυχερός όμως που θα κληρονομήσει τελικά την vigier το antouan...

 

vandergraaf: Νομίζει πως είναι o hedrix επειδή είναι αριστερόχειρας και έχει την κιθάρα του, και αρχίζει την κόκα...

 

jmone: Kαι αυτός δεν παθαίνει τίποτα. Έχει την jenna.... :wink:

 

Nemo: Δίνει πανελλήνιες και δεν περνάει πουθενά επειδή όλη τη χρονιά αντί να διαβάζει κωλοβάραγε στο noiz... (φυσικά κάνω πλάκα. Σου εύχομαι κάθε επιτυχία)

 

yameth: Κλείνεται στο Δαφνί με τις βλακείες που διάβασε προ λίγου και διαβάζει καθημερινά εδώ μέσα. :lol: :lol: :lol:

 

Υ.Γ.: Επειδή έχω ξεχάσει αρκετούς πείτε και εσείς για κανέναν. Επίσης αν κάποια δεν βγουν αληθινά είναι επειδή ο Αριστομένης δεν ήταν σε απόλυτη φόρμα εκείνη τη μέρα. Για αυτό μην βιαστείτε να βγάλετε συμπεράσματα για την ικανότητά του να προβλέπει σωστά

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Charlatan University, master in Paparology

jmone: Kαι αυτός δεν παθαίνει τίποτα. Έχει την jenna....

 

δεν εχω λογια :lol: :lol: :lol:

 

panagiotis: κανει παρεα στον yameth

 

 

 

Υ.Γ. Jenna Thrashιες Noiz και Solιες

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα πώ για τον εαυτό μου!!

Προβλέπω ότι:

 

ο Cos_dr θα είναι και το 2007 , Ο Ανθρωπος Με Τη Μοναδική Λάμψη!! :!:

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ δόκτωρ μου για τις πολύτιμες υπηρεσίες σας!

Στο εξής θα κυκλοφορώ ΠΑΝΤΑ με το thunderbird επ' ώμου, και σε περίπτωση όπου θα παρατηρώ ύποπτες κινήσεις εναντίον μου από πράκτορες του οξαποδώ, ούτε στιγμή δεν θα διστάσω να τους το φέρω κατακέφαλα, άλλωστε είναι bolt-on αθραυστο-αδιάβροχο-αθάνατο.

 

 

 

εγω θα πώ για τον εαυτό μου!!

Προβλέπω ότι:

 

ο Cos_dr θα είναι και το 2007 , Ο Ανθρωπος Με Τη Μοναδική Λάμψη!!

 

Σαφώς αγαπητέ.

¶λλωστε κανείς δεν είχε το ψυχικό σθένος να διεκδικήσει τον τίτλο.

Εύχομαι του χρόνου ΚΑΙ με χρυσή ζώνη πρωταθλητή WWF!

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σθένος μου έρχεται από τη Λάμψη.

 

Εχω δίκαια πιστεύω τον τίτλο που είναι ανωτερος κάθε άλλου τίτλου.

 

Παω να κοιμηθώ τώρα , ακόμα και ο ανθρωπος με τη μοναδική Λάμψη, χρειάζεται ξεκούραση, για να ανταπεξελθει στις δύσκολες καθημερινές υποχρεώσεις,

 

καληνύχτα Νοιζ

 

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

janick: Εκλέγεται Miss Kafros από το noiz και λιθοβολείτε από τους θερμόαιμους αντιπάλους του.... :cry:

 

Είπαμε να με λιθοβολήσουν αλλά όχι και gay ρε Παναγιώτη.Τι Miss;;;Ποιά είμαι η Angela Gossow ;;; :lol: :lol:

 

kwstas79: Ξυλοκοπείται άγρια από αγνώστους και μένει παράλυτος (γιατί πριν τι ήταν;; :roll: :D ). Ο ίδιος λέει πως οι δράστες ήταν πράκτορες της fender (μα πώς κατέληξε σ 'αυτό το συμπέρασμα; 8O )

 

O SF ήταν ο ένας σίγουρα γιατι...

 

Superfunk: Οι αντι-τελεκαστεράκηδες του forum του κλέβουν όλες τις tele που έχει και πέφτει στη θάλασσα με μια strat δεμένη στο λαιμό. Ο ίδιος ζητάει να γραφεί στην ταφόπλακά του: "...για τις tele μου ρε γαμώτο"....

 

Οι gibsonάδες εκδικήθικαν για πάρτη του Kwsta.:lol: :lol:

 

vandergraaf: Νομίζει πως είναι o hedrix επειδή είναι αριστερόχειρας και έχει την κιθάρα του' date=' και αρχίζει την κόκα...

[/quote']

 

Μήπως σκέφτεται να κυκλοφορήσει και το Are you experienced 2;;:lol: :lol:

 

 

Δηλαδή όλοι σχεδόν κάτι κακό παθαίνουν :lol: :lol:

 

Και ύστερα εγώ είμαι ο κάφρος κατάλαβες;; :twisted: :twisted:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή όλοι σχεδόν κάτι κακό παθαίνουν

 

Και ύστερα εγώ είμαι ο κάφρος κατάλαβες;;

 

οχι ρε εγω μενω ιδιος με την Jenna

 

:( :( τωρα να μου πεις τι αλλο μου μενει να παθω

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα παράπονά σας στον Αριστομένη.... Δεν φέρω καμία ευθύνη εγώ....

Ρε janick εκεί κόλησες;; Εντάξει θα εκλεχτείς απλά κάφρος του forum...

 

Y.Γ. Κωστάκη δεν νομίζω το t*********d σου να κάνει τίποτα μπροστά στους εκπαιδευμένους ninja.... Ναι, πριν λίγο ο Αριστομένης μου είπε και πώς και από ποιους θα τις φας.... :twisted: :lol:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα πώ για τον εαυτό μου!!

Προβλέπω ότι:

 

ο Cos_dr θα είναι και το 2007 ' date=' Ο Ανθρωπος Με Τη Μοναδική Λάμψη!! :!:[/quote']

Sorry αλλά μόνο ο Αριστομένης λέει την αλήθεια και μόνο την αλήθεια. Δεν ξέρω αν και κατά πόσο θα βγουν όντως αληθινά αυτά που έγραψες...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

takis:φυτευη μια κληθρα(alder) που σε λιγα χρονια θα γινει η νεα του στρατ αυτο το κανει για εχει τα καλυτερα ξυλα και την φροντιζει σαν τα ματια του!!

 

superfunk:μας παρουσιαζει την νεα τελε με floyd h-s-h emg και εβενο ταστιερα με σωμα harley benton!

 

yameth:κανει κληρωσει για μια tom aderson και δεν δηλωνει κανεις συμετοχη γιατι δεν ειναι καλες κιθαρες.και κανονιζει εκδρομη στο μοναστηρη του αγιου βαρναβα για τα μελη του νοιζ

 

 

 

τρωνε ban ολοι οι καφροι απο το νοιζ!!!(ακους janick :lol: )

Practice cures most tone issues - John Suhr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου