Προς το περιεχόμενο

Sting's Drummers.


vagelism

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ θα ήθελα να μάθω αν άραγε ένας (1) κιθαρίστας θα μπορούσε να βγεί δίπλα στον Sting και να φέρει σε πέρας όλο το κομμάτι όπως ο Andy.

Γιατί ...οκ με δυό που λέει ο λόγος, εκ του ασφαλούς, θα πήγαινα και εγώ σαν ο ένας... ;D

 

(όντως κανίβαλλος....spot on !)

Ο από πανω σου χαλαρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν άραγε ένας (1) κιθαρίστας θα μπορούσε να βγεί δίπλα στον Sting και να φέρει σε πέρας όλο το κομμάτι όπως ο Andy.

 

Ενταξει ο Dominic Miller ειναι τερας και απιστευτα ολοκληρωμενος κιθαριστας ,αλλα και παλι φυσικα και ΔΕΝ ακουγεται οπως ο Αντυ στα κομματια των Police....οπως και ο Darryl Jones (ο οποιος 17 ετων επαιζε με τον Miles Davies)  δεν ακουγονταν σαν τον Sting στα πρωτα χρονια της σολο καρριερας του Στινγκ οταν ειχε την ..φαεινη ιδεα να παζει..ΚΙΘΑΡΑ αντι για μπασο  ;D

 

Οι POLICE ηταν ΜΠΑΝΤΑ....μια μπαντα με ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ιδιαιτερους ,ταλαντουχους και πανω απο ολα ΣΤΥΛΙΣΤΕΣ μουσικους που ηταν ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ...

 

Oι μπαντες του Sting....ειναι αυτο..που ειναι....ενας σολο καλλιτεχνης και μερικοι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΙ....ΣΕΣΣΙΟΝ μουσικοι....που ομως ποτε δεν θα μπορεσουν να παιξουν οπως μια ΜΠΑΝΤΑ που εχει ιδρωσει,ταλαιπωρηθει,απογοητευθει ,αναδειχθει και τελικα ΖΗΣΕΙ μαζι Through the good and the bad....   

 

Η διαφορα δηλ. ειναι οτι οταν ο Βινυ εφαγε τη μπουνια απο τον Στινγκ ειπε και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ενω,οταν την εφαγε  ο Στιουαρτ τον επλακωσε στα κλωτσιδια και μετα ετρεχε ο Στινγκ να του ζητησει συγγνωμη  ;D ;D ;D  (το ιδιο εκανε και ο Jagger οταν τον πλακωσε στις μαπες ο Charlie επειδη τον συστησε ως "o drummer ΜΟΥ"  ;D)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαφορα δηλ. ειναι οτι οταν ο Βινυ εφαγε τη μπουνια απο τον Στινγκ ειπε και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ενω,οταν την εφαγε  ο Στιουαρτ τον επλακωσε στα κλωτσιδια και μετα ετρεχε ο Στινγκ να του ζητησει συγγνωμη  ;D ;D ;D  (το ιδιο εκανε και ο Jagger οταν τον πλακωσε στις μαπες ο Charlie επειδη τον συστησε ως "o drummer ΜΟΥ"  ;D)

 

βασικά οι police ήταν το γκρουπ του Στου...

ήξερε από την μέρα 1 τι ακριβώς ήθελε.

 

γι αυτό και δεν χαμπάριασε ποτέ.

ενώ ο Andy την πέρασε την ψιλοκατάθλιψή του μέχρι να στρώσει....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου