Προς το περιεχόμενο

Νέα BOSS GT-1000


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλα ο Hetfield Hammett κουβαλαει στην περιοδεια την les paul του gary moore και του peter green, και την jackson του randy roads!!  8) 8) 8)

διορθώθηκε

 

στην πραγματικοτητα ειναι αναποδα

Μπα, δε νομίζω. Υπάρχουν οι εξαιρέσεις αλλά οι πιο πολλοί επαγγελματίες που κουβαλάνε μόνοι τους και γυρνάνε όλη την Αμερική δεν παίρνουν μαζί τους λαμπάτους και πετάλια. Τώρα αν εσύ αναφέρεσαι στα μεγαθήρια που τους κουβαλάνε άλλοι τον εξοπλισμό μπορεί να ισχύει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 73
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά εσύ είσαι μέγας κωλοτούμπας, έχεις ξεπεράσει και τον ζογκλέρ  ;D

 

moderated, no politics please

 

;D ;D ;D ;D

 

Η αληθεια ειναι οτι αυτο συμβαινει πλεον μονο στα HUGE ονοματα,αλλα ακομα και αυτα,πλην ελαχιστων εξαιρεσεων,απο τα in ear ακουνε......ειναι ομως και ζητημα prestige ...να πας να δεις Peppers & να μην εχει πανω στη σκηνη Marshall & Fender θα ειναι το ιδιο ξενερα με το να πας να δεις U2 και να μην εχει πανω στη σκηνη 2 VOX & 2 Fender Tweeed 

 

Ηδη αν δεις τι ακουει στα forum ο Edge για τον "απαισιο" ηχο των AXΕ FX που χρησιμοποιει στα live & για το οτι ...τολμησε να κατεβασει τα 2 ψυγεια απο τη σκηνη.....θα καταλαβεις... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορει!!!

 

Οι Airbourne κατι θα ξερουν! Ενας δεν φτανει!!!!  ;D

 

1zCApSRUeGiDZ-EtihE39F92wi_Z84AqxlrbZ9oFCQBj5EwE70MF4oO_tRHNjtima9NxEbvHF_PFdkdNod8mAjrRRA=w480-h360-n

 

24 καμπινες x4 ηχεια

12 κεφαλες

 

 

Δεν μπορει να κανουν λαθος!!!! ;D ;D ;D

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε SF δεν μιλάμε για τέτοια ονόματα, εγώ αναφέρομαι στον μέσο μουσικό που γυρνάει από πολιτεία σε πολιτεία, εσύ που έχεις ζήσει εκεί θα τα ξέρεις επίσης. Αν και ο edge μπορεί να χτυπήσει καναδυό gt1000 για ένα εφέ μόνο  ;D

 

Αγαπητέ Holystone όλοι αυτοί είναι dummy. Τσέκαρε Malmsteen και Slayer να δεις dummy stacks of Marshall  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ Holystone όλοι αυτοί είναι dummy. Τσέκαρε Malmsteen και Slayer να δεις dummy stacks of Marshall  ;D

 

Το ξερω φιλε μου  ;)

 

Για αυτο το λεω. Εμενα προσωπικα, με χαλαει αυτο το τοσο pozer στυλ με τους 200 ενισχυτες.

Οκ, παλια 80ήλα το σηκωνε.

Πλεον, μου φαινεται πολυ ψευτικο και μετα απο τοσα χρονια υπερβολικο (οχι τιποτα αλλο, αλλα κατηγορουσα τα μπουζουξιδικα...)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Τι να μας πουν τώρα και οι μετάλλικα, οι μέγαδετη, οι δρεαμ τηεατερ και τόσοι άλλοι τυχάρπαστοι που παίζουν με μόντελινγκ και δίνουν τόσα λάηβ το χρόνο. Εγώ που παίζω ένα μεγάλο λάηβ το χρόνο στην κάτω ραχούλα θέλω να παίρνω μαζί μου τον λαμπάτο και ένα κάρο πετάλια, να πουλήσω και λίγο μούρη να με χτυπάει και το νράγκα ντρούγκα απ' το ηχείο να αισθάνομαι ωραία.

 

2. Αφού είναι να παίζω ένα-δυο λάηβ το χρόνο τουλάχιστον ας το χαρώ με τον λαμπάτο μου και τα όλα μου.

 

Χώρος υπάρχει για όλες τις απόψεις. Όποιος θέλει να ταβλώνει σπίτι του παίρνει τον λάμπατο, όποιος είναι επαγγελματίας και γυρνάει όλη την Αμερική με tour-bus και παίζει σε κλαμπ θα πάρει το μόντελινγκ.

 

Γίνεσαι άδικος και γενικευεις (αν οχι τρολάρεις.) Δεν παίζω σπίτι μου, δεν κανω ενα λαιβ τον χρόνο, ειμαι επαγγελματίας και έχω πετάλια/ενισχυτες μόνο και παω και αμερικη αυστραλία.

Αυτες οι γενικεύσεις που καταλήγουν οτι ο αλλος "δεν ξέρει, εγω ξέρω" μονο σαν τρολ μπορω να τις δω.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου