Προς το περιεχόμενο

Καλα ηταν οσο ΚΡΑΤΗΣΕ....


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Προτείνω να συνεχίσετε τις καθημερινές μετάνοιες (εσείς οι κιθαρίστες) και μάλιστα να ανοίξετε thread με στόχο να συγκεντρωθούν καμιά 300αριά "Συγνώμην"' date=' διότι ο άνθρωπος που θίξατε έχει φιλότιμο και αισθάνεται δεσμευμένος από το λόγο του: δεν πρόκειται να επιστρέψει εύκολα.

 

 

 

* Τάκη δεν εννοώ εσένα.[/quote']

 

Να πω...έλεος....πέρα απο τους άμμεσα εμπλεκόμενους ποιός τον έθιξε ???

μεγάλος άνθρωπος είναι,πήρε μια απόφαση και την έθεσε....τώρα γιατί πρέπει να αισθανόμαστε εμείς έτσι δεν το καταλαβαίνω...και προς θεού δηλαδή άν υπάρχει εμπάθεια,δεν το βρίσκω σωστό.Δεκτό και το να είναι απίστευτος κιθαρίστας,ίσως και άνθρωπος.Καμμία αντίρρηση.Συγνώμη να ζητήσει όμως όποιος πράγματι τον αδίκησε αν είναι έτσι.Ολα τ'άλλα είναι χειραγώγηση,και εμέις,τουλάχιστον όχι όλοι,όχι μικρά παιδιά...με εκτίμηση σου γράφω ας μη σε γνωρίζω...άν ήταν χιούμορ το θρέντ περι μετανοίας,συγνώμη για την παραδρομή....μέχρι εκεί..

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Προτείνω να συνεχίσετε τις καθημερινές μετάνοιες (εσείς οι κιθαρίστες) και μάλιστα να ανοίξετε thread με στόχο να συγκεντρωθούν καμιά 300αριά "Συγνώμην"' date=' διότι ο άνθρωπος που θίξατε έχει φιλότιμο και αισθάνεται δεσμευμένος από το λόγο του: δεν πρόκειται να επιστρέψει εύκολα.[/quote']

 

Eye συμφωνώ με το προηγούμενο post σου 100%(τα λες πολύ σωστά και στην σωστή τους διάσταση τα πράγματα) και πραγματικά με λυπεί το γεγονός της απόφασης του SF, γιατί είναι μια παρουσία στο forum αυτό, την οποία την εκτιμώ πραγματικά. (όπως γνωρίζει και ο ίδιος)

 

Για την τελευταία παράγραφό βέβαια... :roll:

Είναι η άποψή σου και μου είναι σεβαστή ΑΛΛΑ δεν συμφωνώ καθόλου. Και επιχειρηματολογώ: Όπως είδες και ο ίδιος το 99% των post σε αυτό το thread λένε στον SF να επανέλθει στο forum. Αυτό δείχνει πόσο ΕΚΤΙΜΟΥΝ και "ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ" αν θέλεις το πρόσωπο Superfunk.

ΓΙΑΤΙ να ανοίξει thread με 300 :roll: συγνώμη προς αυτόν από τους κιθαρίστες?? Όλοι οι κιθαρίστες του forum έχουν μαλώσει ή θίξει τον Superfunk???... Ο ίδιος ο SF πιστεύεις ότι θέλει ή έχει ανάγκη ένα thread με 300 συγνώμη? Αυτό που λες πιστεύω (η γνώμη μου πάντα), ότι μειώνει και τον ίδιο σαν προσωπικότητα.

 

Τέλος να πώ και εγώ με την σειρά μου, ότι εύχομαι πραγματικά να ξεκουραστεί από τις διάφορες διαμάχες και εντάσεις και να επανέλθει ενεργά όπως πρώτα.

 

ΑΚΟΥΣ SF????? :wink: Αξίζει τον κόπο πιστεύω να αθετήσεις το λόγο σου, γιατί υπάρχουν τόσα άτομα εδώ που έχουν να πουν ΠΟΛΛΑ ακόμα μαζί σου...

 

Φιλικά,

 

Δημήτρης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Προτείνω να συνεχίσετε τις καθημερινές μετάνοιες (εσείς οι κιθαρίστες) και μάλιστα να ανοίξετε thread με στόχο να συγκεντρωθούν καμιά 300αριά "Συγνώμην"' date=' διότι ο άνθρωπος που θίξατε έχει φιλότιμο και αισθάνεται δεσμευμένος από το λόγο του: δεν πρόκειται να επιστρέψει εύκολα.

[/quote']

 

νασαι καλα φιλε μου, μ'εκανες και γελασα πρωινιατικα (καθολου ειρωνια, αληθεια γελασα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ύστερα μου λέτε ότι η απαλοιφή του Περι ανέμων απο την πρώτη σελίδα θα σώσει το noiz. :lol: :lol:

 

boukaw7 και panagiotis αφήστε τις συκοφαντίες μην σας αφιερώσω το και εσάς το Surfacing :lol: :lol:

 

Tι λε ρε;;; Εγώ ήμουν ο πρώτος που σε προσκύνησα μόλις έβαλες το surfacing.... Μη λες βλακείες για ρίξε μια ματιά.... :wink:

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι οι στρουθοκάμηλοι του φόρουμ, βγήκαν για μια ακόμα φορά τη βόλτα τους... :evil: :? :?

 

'Σ'αυτές τις περιπτώσεις και οι δύο φταίνε... και δεν είναι σωστό... αυτά είναι πράγματα παιδιάστικα... ας μην είμαστε ισχυρογνώμονες... '

 

Και είδα και μερικούς που περίμεναν ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΥΚΑΙΡΙΑ για να βγάλουν τη χολή τους.

 

Παίδες τα πράγματα είναι απλά και ο Wow! σας τα είπε πολύ απλά και σταράτα

 

Ένα από τα πράγματα που ξεχωρίζει έναν άντρα, είναι το φιλότιμο

 

Υπάρχουν πράγματα που μπορεί να τα συγχωρήσει (τελικά) κάποιος αλλά όχι να τα ξεχάσει

 

Το φόρουμ το φτιάχνουν τα μέλη του, και εσείς φτιάξατε το φόρουμ που σας αξίζει... :? :?

 

Να το χαίρεστε. :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτή τη λογική,αν κανείς μιλήσει άσχημα στον yameth,αυτός θα πρέπει ή να φύγει,ή να φύγει και να κλείσει και το φόρουμ...και αυτό είναι που μας αξίζει....δεν σε καταλαβαίνω,και επιμένω για τη....δήλωση μετανοίας ότι ήταν άτοπη για να μη πώ τίποτε άλλο.Δεν με χαροποιεί σίγουρα,αλλά ο ίδιος για δικούς του λόγους θέλησε να κάνει αυτή τη δήλωση...κάντε δημοψήφισμα να τελειώνει λοιπόν ή να επιστρέψει ο ένας και να φύγει ο άλλος,τα υπόλοιπα είναι του...νηπιαγωγειου....

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, μήπως το κουράζουμε; Ο SF είπε ότι φευγεί, είπαμε όλοι τη γνώμη μας, μέχρι εκεί. Νομίζω το υπεραναλύουμε για άλλη μια φορά το θέμα, και μου θυμίζει καυγάδες μέσα σε μια σχέση, όπου πλακώνεσαι 3 ώρες και αποτέλεσμα μηδέν. Τέλος πάντων...

 

Πάντως εγώ ήθελα να πω μόνο το εξής. Είμαστε τόσοι άνθρωποι εδώ. Αρκετοί ξέρετε πολλά πράγματα. Δεν είναι θέμα να "χρειαζόμαστε" κάποιον. Είναι να ΘΕΛΟΥΜΕ κάποιον. SF, το θέμα δεν είναι ότι θα χαθούμε χωρίς εσένα, είναι ότι σε θέλουμε μαζί μας :) - και αυτό κατά τη γνώμη μου είναι πολύ πιο ουσιαστικό ;) So come back! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το φόρουμ το φτιάχνουν τα μέλη του' date=' και εσείς φτιάξατε το φόρουμ που σας αξίζει... :? :?

 

Να το χαίρεστε. :?[/quote']

 

Συμφωνώ απόλυτα σ'αυτό.

Όμως διαφωνώ κάθετα με το β' πληθυντικό πρόσωπο που χρησιμοποίησες.

 

EDIT: Όλοι έχουμε ένα μερίδιο ευθύνης για τα αρνητικά και τα θετικά του φόρουμ αυτού.

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 Wow!.

 

Ρε μάγκες ξέρετε τι μου κάνει εντύπωση; Που μερικοί από σας το παίζετε πολύ μπλαζέ. Αντικειμενικά ο SF είναι ένας από τους λίγους guru στο φόρουμ μας. Το σημαντικότερο μ'αυτόν είναι ότι μοιράστηκε τις πολλές και πολύτιμες εμπειρίες του απλόχερα χωρίς ανταλλάγματα. Δηλαδή εκτίμηση μηδέν; Έρχεται ένας άνθρωπος που δεν έχει ανάγκη την αναγνώριση κανενός και ξοδεύει το χρόνο του να ξεστραβώσει πολλούς μας από τη ράδιο-αρβύλα που επικρατεί και στα @@ σας; Λίγος σεβασμός ρε μάγκες! Ο SF δεν είναι ένας τυχαίος στο φόρουμ όπως εγώ και οι περισσότεροι άλλωστε, για να του πούμε "επιλογή σου"," μην κάνεις σα παιδί", "είσαι μεγάλος άνθρωπος, κάνε ότι γουστάρεις δε μας νοιάζει".

 

ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!

 

Μάλλον πρέπει να χάσουμε κάτι για να το εκτιμήσουμε....

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου