Προς το περιεχόμενο

Καλα ηταν οσο ΚΡΑΤΗΣΕ....


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το φόρουμ το φτιάχνουν τα μέλη του' date=' και εσείς φτιάξατε το φόρουμ που σας αξίζει... :? :?

 

Να το χαίρεστε. :?[/quote']

 

Αυτό δεν μου άρεσε...

 

 

Γιάννη, δε θυμάμαι να σου υποσχέθηκα ποτέ ότι θα προσπαθήσω να είμαι ευχάριστος.

 

Ίσα ίσα και σε κατ'ιδίαν συζητήσεις μάλλον την ακριβώς αντίθετη εντύπωση σου έδωσα, ότι θα προσπαθώ να είμαι όσο πιο ειλικρινής γίνεται.

 

Αφού λοιπόν στο φόρουμ όλα είναι μια χαρά, ειδικά 'συγκριτικά με γειτονικά φόρουμ' :roll: :roll: (καταπληκτική ατάκα), φαίνεται ότι εγώ είμαι που έχω το πρόβλημα, όπως και ο Νίκος.

 

Δεν θα κάθομαι να δέχομαι μαθήματα περί κιθαρομοντελισμού και ξερολισμού από ανθρώπους με μηδενική συμμετοχή. Ούτε θα δεχτώ ποτέ ότι 'έλα μωρέ τι έγινε, είπε μια κουβέντα παραπάνω το παιδί', λες και μιλάμε για τίποτα ανήλικα. Αυτός που το έγραψε προσβάλει τον Τάκη πάνω απ'όλα.

 

Αφήνω λοιπόν τους 'νεώτερους' (τόσο ηλικιακά όσο και φορουμιστικά) να εμπλουτίσουν και να επαυξήσουν το ειδικό βάρος του φόρουμ.

 

¶ντε γεια, see you in another life. :wink: :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 135
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οχι SuperFunk μη φυγεις.......ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ....ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΩ!

 

Ρε αντε συνελθετε! Ειπε οτι θα φυγει ο μεγαλος τυπος που λεει οτι παιζουν ρολο μονο οι μαγνητες και οχι τα ξυλα στον ηχο και τρελαθηκατε...! Για αυτο η Ελλαδα ειναι μπουρδελο μουσικα...γιατι υπαρχουν τετοια καδρονια οπως επιβεβαιωνεται απο τα 329743287 post!

 

Λεει ενας αλλος..."ο SF δεν ειναι κανας τυχαιος οπως και εγω αλλωστε και αλλοι εδω μεσα". Τι λετε ρε? Ειστε με τα καλα σας? Τυχαιος δεν ειναι ο Hendrix και ο Hetfield(για να πιασουμε καλη γκαμα). Αντε και ο Philip Sayce. Νομιζουν εδω μεσα καποιοι οτι ειναι και κονιορδοι....

 

Ξεκινηστε το πιωμα γρηγορα(για να πνιξετε το πονο σας για την Τ Ρ Α Γ Ι Κ Η αποχωρηση)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφήνω λοιπόν τους 'νεώτερους' (τόσο ηλικιακά όσο και φορουμιστικά) να εμπλουτίσουν και να επαυξήσουν το ειδικό βάρος του φόρουμ.

 

¶ντε γεια' date=' see you in another life. :wink: :D[/quote']

 

8O 8O Ε?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και πιστεύεις ότι μετά απο 32 post και ενα μήνα συμμετοής στο forum ξέρεις καλά τον καθε ένα εδω μέσα...???

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι SuperFunk μη φυγεις.......ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ....ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΩ!

 

Ρε αντε συνελθετε! Ειπε οτι θα φυγει ο μεγαλος τυπος που λεει οτι παιζουν ρολο μονο οι μαγνητες και οχι τα ξυλα στον ηχο και τρελαθηκατε...! Για αυτο η Ελλαδα ειναι μπουρδελο μουσικα...γιατι υπαρχουν τετοια καδρονια οπως επιβεβαιωνεται απο τα 329743287 post!

 

Λεει ενας αλλος..."ο SF δεν ειναι κανας τυχαιος οπως και εγω αλλωστε και αλλοι εδω μεσα". Τι λετε ρε? Ειστε με τα καλα σας? Τυχαιος δεν ειναι ο Hendrix και ο Hetfield(για να πιασουμε καλη γκαμα). Αντε και ο Philip Sayce. Νομιζουν εδω μεσα καποιοι οτι ειναι και κονιορδοι....

 

Ξεκινηστε το πιωμα γρηγορα(για να πνιξετε το πονο σας για την Τ Ρ Α Γ Ι Κ Η αποχωρηση)!

 

Υπάρχει ένα εμότικον παλινδρομικής κίνησης κίνησης που ταιριάζει σε αυτό το ποστ, αλλά δεν θα το βάλω.

 

Μόνο και μόνο από σεβασμό στις ΑΠΕΙΡΕΣ ώρες που ξόδεψε ο SF βοηθώντας μας. Έστω και αν διαφωνείς με αυτά που έλεγε...

 

Πάντως ούτε την αντίδραση του Abraxas την πολυκατάλαβα...έπρεπε να δείρουμε κανέναν δηλαδή; :roll:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι SuperFunk μη φυγεις.......ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ....ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΟΝΑΩ!

 

Ρε αντε συνελθετε! Ειπε οτι θα φυγει ο μεγαλος τυπος που λεει οτι παιζουν ρολο μονο οι μαγνητες και οχι τα ξυλα στον ηχο και τρελαθηκατε...! Για αυτο η Ελλαδα ειναι μπουρδελο μουσικα...γιατι υπαρχουν τετοια καδρονια οπως επιβεβαιωνεται απο τα 329743287 post!

 

Λεει ενας αλλος..."ο SF δεν ειναι κανας τυχαιος οπως και εγω αλλωστε και αλλοι εδω μεσα". Τι λετε ρε? Ειστε με τα καλα σας? Τυχαιος δεν ειναι ο Hendrix και ο Hetfield(για να πιασουμε καλη γκαμα). Αντε και ο Philip Sayce. Νομιζουν εδω μεσα καποιοι οτι ειναι και κονιορδοι....

 

Ξεκινηστε το πιωμα γρηγορα(για να πνιξετε το πονο σας για την Τ Ρ Α Γ Ι Κ Η αποχωρηση)!

 

Τι νόημα έχουν αυτά τώρα;; Να φέρουμε το Hetfield μήπως για να μάθουμε;; Το ότι πολλά μέλη βοηθήθηκαν κ έμαθαν από το Superfunk είναι ευρέως αποδεκτό όπως φαίνεται από τα posts. Τώρα τι νόημα έχει αυτό το ξεκατίνιασμα;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά και πιστεύεις ότι μετά απο 32 post και ενα μήνα συμμετοής στο forum ξέρεις καλά τον καθε ένα εδω μέσα...???

Α μπράβο... Φίλε seth είσαι σε θέση να κρίνεις τι έχει προσφέρει ο καθένας στο forum;Πόσο μάλλον ο sf...Τεσπα ας τελειώνουμε καιμ 'αυτό... Το υπεραναλύσαμε το θέμα...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Abraxas ο "αυτος" έχει και όνομα :P

 

Λυπάμαι που πήρες στα σοβαρά το χούμορ μου και το χρησιμοποίησες για να τονίσεις την ανωριμότητα και την προσβολή του Τάκη(που αν τον προσβάλλει ας έρθει να μου το πει ο ίδιος).Δάσκαλε που εδίδασκες δηλαδή...Και εσύ ενοχλήθηκες όταν δεν κατάλαβαν το humor σου :wink:

 

Και για τον SF τις ίδιες π^%#ριες έγραψα :lol: :lol: τη σημαίνει ότι τον προσβάλλω;

 

Πολύ στα σοβαρά τα παίρνουμε τα πράματα εδώ μέσα.Αν κάτσω εγώ και διαβάσω post μελών μπορώ να βρω πολλά μέλη που μου τη "σπάνε" έτσι πως γράφουν :lol: :lol: :P αλλά δεν θα κάτσω να σκάσω δε γίνεται να ταιριάξεις με όλους για αυτό θα τους αφιερώνω τραγούδια Slipknot :lol: :lol:

 

Abraxas εσένα σου αφιερώνω αυτό

http://www.youtube.com/watch?v=D1Q6QW_SzGY :D :wink: [/img]

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου