Προς το περιεχόμενο

Velcro Tape


pippis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας κυριοι.. Χρειαζομαι Velcro tape για να κολλησω τα πεταλια μου σε μια Diago.. Μηπως γνωριζει καποιος που πωλειται στην Αθηνα η εν λογω ταινια??

 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως ερχεται με την συσκευασια της καθε βασης πεταλιων.πωλειται και σκετο σε καταστηματα με σιδηρικα,χρωματα κλπ.

 

οπως ειπε καποτε ομως ενας σοφος , πηγαινε στην αντιπροσωπεια της 3M στην βουλιαγμενης και παρε dual lock.

η αψογη λυση!

μια αναζητηση στο noiz θα σου βγαλει θεμα που εχει συζητηθει.

:wink:

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To dual lock δεν θα σε βολέψει γιατί η diago έχει μοκέτα κάτω.

 

velcro θα βρείς σε όλα τα μαγαζιά με σιδηρικά, και στα practicer...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

μια ερωτηση κ απο μενα

 

θελω να παρω αυτην την τσαντα

http://www.thomann.de/gr/rockcase_rc_23020a_effekt_pedalcase.htm

 

η οποια μου λεει οτι εχει κ velcro τα παντα ολα! αλλα επειδη ειμαι ψυχακιας θελω να παρω κ αλλα Velcro να εχω(γιατι των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγιρευουν)

να παρω το male η το female?

θελω αυτο που κολαω ΣΤΑ ΠΕΤΑΛΙΑ  ;D

 

ευχαριστω!

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση κ απο μενα

 

θελω να παρω αυτην την τσαντα

http://www.thomann.de/gr/rockcase_rc_23020a_effekt_pedalcase.htm

 

η οποια μου λεει οτι εχει κ velcro τα παντα ολα! αλλα επειδη ειμαι ψυχακιας θελω να παρω κ αλλα Velcro να εχω(γιατι των φρονιμων τα παιδια πριν πεινασουν μαγιρευουν)

να παρω το male η το female?

θελω αυτο που κολαω ΣΤΑ ΠΕΤΑΛΙΑ  ;D

 

ευχαριστω!

 

 

Η πεταλιέρα σου έχει μοκέτα κάτω, οπότε θα χρειαστείς το "αρσενικό" (αυτό με τα σπυράκια!).

 

Να σημειώσω ότι, παρά τη "μόδα" με το dual lock, προσωπικά δεν έχω βρει κανένα πετάλι για το οποίο να μην αρκεί το παραδοσιακό velcro... Κολλάει τόσο καλά που το πρόβλημα είναι συνήθως πως να το ξεκολλήσεις από την πεταλιέρα... Τώρα, αν μιλάμε για κάτι που ζυγίζει πάνω από 2 κιλά, εντάξει, μπορεί να χρειάζεται και κάτι πιο ισχυρό.  ::)

 

Το μόνο σημείο που υπερέχει το dual lock, είναι ότι δεν λερώνει/βρωμίζει τόσο εύκολα όσο η παραδοσιακή "μοκέτα".

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειώσω ότι, παρά τη "μόδα" με το dual lock, προσωπικά δεν έχω βρει κανένα πετάλι για το οποίο να μην αρκεί το παραδοσιακό velcro... Κολλάει τόσο καλά που το πρόβλημα είναι συνήθως πως να το ξεκολλήσεις από την πεταλιέρα...

 

+100 - πρόσεξε το αυτό...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To velcro υπάρχει σε όλα τα καταστήματα ...ραπτικής.

 

Το Practiker έχει heavy duty velcro σε κορδέλα με ενσωματομένη κολλητική ταινία διπλής όψεος.

Κάθε τετραγωνικό εκατοστό μπορεί να κρατήσει 10 κιλά βάρος, οπότε το χρησιμοποιούμε με σύνεση...  ;D

 

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου