Προς το περιεχόμενο

πολύ γκρινιάρης


dienekes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δε μπορώ να διανοηθώ οτι έγινε ban (αν έγινε) είδικα στον elavd :!:

 

μιλάμε για ένα μέλος που έχει σπαταλήσει άπειρες ώρες εδώ μέσα' date='με απίστευτη προσφορά και πάντα προσεκτικό & με χιούμορ στις τοποθετήσεις του... :([/quote']

 

+1000

 

Και θα συμφωνήσω και με τον janick που έγραψε πως κάποτε υπήρχε παρεϊστικο κλίμα στο noiz... Ήταν ο λόγος που, σε συνδυασμό με το γεγονός πως με έπιασε η τρέλα της μουσικής, με έκανε να εισέλθω στη διαδικτική κοινότητα του noiz.... Και έμαθα από αυτο... Και πολλές από τις γνώσεις που πήρα ήλθαν από τα άτομα που δεν postαρουν πια.. Γέλασα με φάσεις στο νοιζ.. Και εντάξει βρίσκω λογικό το γεγονός οτι κάποια άτομα που ΣΙΓΟΥΡΑ αφιέρωναν πολλές ώρες της ημέρας τους στο noiz δίνοντας τις γνώσεις τους αφιλοκερδώς θέλουν διάλειμμα... ¶ν και με στεναχώρησε ο τρόπος που αυτό έγινε... Όμως το σέβομαι και το καταλαβαίνω.. Αλλα τα ban??? Αυτά είναι που δεν μπορώ να καταλάβω... Πραγματικά δεν χρειαζόταν σε καμμία περίπτωση... Τεσπα.. Ελπίζω να ξαναδούμε post τους σύντομα... Γιατί αλλιώς "το Noiz δε θα ειναι το ιδιο"..[/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

πραγματικα Yameth ΛΥΠΑΜΑΙ για την συμπεριφορα σου, απεναντι τον Elavd και τον Abraxas.

σε ενα forum που τον τελευταιο καιρο μαστιζεται απο τη μαλακια, που η κατασταση ειναι καπως τεταμενη, κρινεις σκοπιμη την διαγραφη των συγκεκριμενων δυο μελων????δηλαδη με την ιδια λογικη, να υποθεσω οτι ουτε ο superfunk εχει ενεργο λογαριασμο ε??

 

σχετικ

 

δεν ξερω αν τελικα θα συνεχισει να ισχυει το ban στα εν λογω ατομα, αν κ δεν εχει κ νοημα πλεον, αλλα δυστυχως, αλλα απο μεσα απο την ιστορια αυτη, εφαγες κ συ ενα ban απο μενα.

 

 

και μια θερμη παρακληση:Ας το ποθετηθει αυτο το thread στην πρωτη σελιδα..τα σκατα δεν ειναι οτι καλυτερο, αλλα ΤΟ ΧΕΣΑΜΕ ΤΟ ΝΟΙΖ ουτως η αλλως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για να λυθεί μια παρεξήγηση και να τελειώνει από μέρους μου το θέμα:

 

ξεκίνησε μια πλάκα μεταξύ 4-5 μελών του ΝΟΙΖ (και ΟΧΙ ΔΕΝ ειμαστε κλικα) και πάνω στη συζήτηση για τα χάλια του ΝΟΙΖ τελευταία, πέταξα το αστείο, ότι πρέπει να βρεθεί το anti-NOIZ forum ή αλλιώς silenz.

 

Ήταν μια παρωδία της κατάστασης σε κλειστό κύκλο.

 

Θέλω να δηλώσω υπεύθυνα ότι:

 

1) ΔΕΝ ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΥΠΟΓΕΙΩΣ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΝΟΜΕΥΣΩ ΤΟ ΝΟΙΖ. Αν το έχω κάνει ας βγει ΕΝΑΣ να με διαψεύσει

2) ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΠΕΛΑΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΟ silenz FORUM

3) MEXΡΙ ΧΘΕΣ ΜΙΛΟΥΣΑ ΜΕ ΤΟΝ NPAP ΜΕ ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΒΕΛΤΙΩΘΕΙ ΤΟ ΝΟΙΖ

4) ΠΙΚΡΑΘΗΚΑ, ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ, ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ & ΑΗΔΙΑΣΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

 

και ΤΕΛΟΣ:

 

5) O elavd ΠΕΘΑΝΕ...

 

 

ΝΑ θυμάστε που και που τις ώρες που δαπάνησε από τη ζωή του για αυτά τα γαμημένα 4000 κωλο-post που σας έγραψε....

:roll: :roll: :roll: :roll:

 

THE END

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ, δε θα ήταν καλύτερο να τα συζητήσετε (οι άμεσα εμπλεκόμενοι) όλα αυτά σε λίγες μέρες με ψυχραιμία; Δηλαδή νομίζω έγινε ΤΕΡΑΣΤΙΑ ιστορία χωρίς κανέναν ουσιαστικό λόγο.

 

Πάντως για να πω μια ειλικρινή γνώμη, χωρίς βέβαια να ξέρω τίποτα περισσότερο από τους υπόλοιπους: δεν καταλαβαίνω γιατί να φάει ban οποιοσδήποτε από τους SF, Abraxas ή όποιος άλλον. Αλλά αυτό που πραγματικά δε μπορεί να το χωρέσει το μυαλό μου ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ είναι γιατί να φάει ban ο Elavd, που ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δε μπλέχτηκε σε ηλίθιους τσακωμούς, χοντράδες, πάντα βοηθούσε όσο μπορούσε και ποτέ δεν πούλησε μούρη σε κανέναν. Ούτε το ξέρω το παιδί, αλλά μέσα από το forum ειλικρινά δε μπορώ να διανοηθώ ότι αυτός ο άνθρωπος τιμωρήθηκε, ενώ κατά τη γνώμη μου είχε την πιο ΑΨΟΓΗ συμπεριφορά από οποιοδήποτε άλλο μέλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρ Αλλά αυτό που πραγματικά δε μπορεί να το χωρέσει το μυαλό μου ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ είναι γιατί να φάει ban ο Elavd' date=' [/quote']

 

θυμασαι που στο δημοτικο λεγαμε.........."γιατι.....ΕΤΣΙ".............????

 

 

ε λοιπον, γιατι ΕΤΣΙ 8O

 

μαλλον ειναι τοσο συνθετος ο λογος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

λοιπόν δεν ήθελα να συμετέχω αλλά επειδή μου είπαν γιατί δεν παίρνω θέση και επίσης πολύ ιστορία γίνεται για τα ban ας πω και γω κάτι...

 

Επειδή ο κόσμος είναι μικρός και γω μεγάλος (σε ηλικία) αν ισχύει αυτό που έμαθα ότι η όλη ιστορία κρύβει από πίσω φιλοδοξία γαι την δημιουργία ενός νέου φόρουμ από τους υποκινητές της βαβουρας ας μη μιλάμε για ban...

στη θέση του yameth φαντάζομαι θάκανα το ίδιο...

 

γιατί είναι θεμιτό όποιος θέλει να φύγει από κάπου (πόσο μάλλον από μια virtual παρέα) φτιάχνοντας άλλη για τους δικούς του λόγους, να το κάνει...

αλλά αν το κάνει με τυμπανοκρουσίες μη ζητάει και τα ρέστα...

 

Αυτά από μένα απλά για την τάξη των πραγμάτων ελπίζοντας να κάνω λάθος, όλα ναναι μια παρεξήγηση και να συνεχίσουν έτσι όπως ήταν ένα κλικ πισω...συμφωνώ ότι άτομα σαν τον elavd είναι πολύ χρήσιμα σε ένα φόρουμ...

 

ΥΓ. α και να μάθω να μην κάνω virtual συμπάθειες και να παραμείνω στον λόγο που είμαι δω...ευχάριστο διάλλειμα στην δουλειά μου και μια κάποια βοήθεια σε κάποιους από τα λίγα που ξέρω και που δεν την είχα όταν εγώ ξεκινούσα..

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατ'αρχας δηλωνω υπευθυνα γνωριζοντας τις συνεπειες του νομου κ.λ.π κ.λ.π οτι ειναι η τελευταια φορα που ποσταρω με αφορμη το προσφιλες τελευταια σπορ των αποχωρησεων ( το οποιο απ οτι φαινεται εγινε σαπουνοπερα με περισσοτερα επεισοδια απο το bold and the beautiful).......και δια τηλεγραφικου μυνηματος απευθυνομαι αυτη τη φορα στην αξιοτιμη διευθυνση:

 

Ενα Λαθος επι ενα Λαθος δεν μας κανει κατ αναγκη ενα Σωστο

 

Υ.Γ : "οι παραπλευρες απωλειες" των ηχηρων αποχωρησεων εχουν την αμεριστη συμπαρασταση μου :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ξερουν αυτοι ποιοι ειναι.................

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου