Προς το περιεχόμενο

E-mail απο Γεωργιανό ενδιαφερομενο για αγγελια


Aris Smth

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν τους πηγαινεις τίποτα καινουργιο.

Η απατη αυτη ειναι τόσο παλια οσο κι οι λάσπες

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα κανεις και καταγγελεις την οποια παρανομια, ειτε ειναι για 20 ειτε για 3000020 ευρω. Η αστυνομια ας φιλτραρει, βαλει σε προτεραιοτητα και γινει αποδοτικοτερη. Δεν ειναι δικο σου προβλημα αυτο.

 

Ουτε εισαι υποχρεωμενος να γνωριζεις οτι το προβλημα αυτο με την καθε γεωργια υφισταται εδω και πολυ καιρο. Καλα κανεις και το αναφερεις. 

  • Like 2

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, [email protected] είπε

2. Τελεστηκε αδικημα που λεγεται προσπαθεια σε εξαπατηση.

Αλήθεια? δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο αδίκημα. Μπορείς να μου πεις ποιο άρθρο του ΠΚ είναι αυτό? Διαφώτισέ με σε παρακαλώ

 

2 ώρες πριν, [email protected] είπε

4. Με την δικη σου τετραγωνη λογικη να μην κανουμε καταγγελιες για ληστειες και κλοπες στην Αστυνομια

Δεν μπορώ να καταλάβω πως στο διάολο έβγαλες αυτό το συμπέρασμα. Δεν είπα κάτι τέτοιο ποτέ. Ότι να ναι γράφεις

 

2 ώρες πριν, [email protected] είπε

Με αυτη τη λογικη μπετοβλακας ειναι κι ενας τυπος που αυτκτονει γιατι τον παρατησε η γκομενα αλλα οκ

για μένα ναι, για σένα και για τους άλλους δεν ξέρω και δε με νοιάζει.

 

2 ώρες πριν, [email protected] είπε

Ασχολουμαι χρονια με το ιντερνετ και την πληροφορικη

Δε φαίνεται πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, VangelisV είπε

Αλήθεια? δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο αδίκημα. Μπορείς να μου πεις ποιο άρθρο του ΠΚ είναι αυτό? Διαφώτισέ με σε παρακαλώ

 

αν και τον χαρακτηρισμό τον κάνει πάντα ο εισαγγελέας , αυτό που συζητάμε είναι τα άρθρα 42, 386 Α του Π.Κ. " απόπειρα απάτης με υπολογιστή " 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Rebel_Of_South είπε

 

αν και τον χαρακτηρισμό τον κάνει πάντα ο εισαγγελέας , αυτό που συζητάμε είναι τα άρθρα 42, 386 Α του Π.Κ. " απόπειρα απάτης με υπολογιστή " 

Το ξέρω, αλλά δε ρώτησα εσένα. Ήθελα να απαντήσει ο γνώστης και ασχολούμενος "χρόνια" με το ίντερνετ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειχα υποψη τον συγκεκριμενο νομο.

Αλλα δεν χρειαζεται ουτε να γνωριζω νομικα ουτε να εχω πτυχιο πληροφορικαριου για να γνωριζω το αυτονοητο, δλδ το οτι η αποπειρα τετοιου ειδους παρανομης πραξης θεωρειται αδικημα. Κοινη λογικη θελει.

 

 

2 hours ago, VangelisV said:

Αλήθεια? δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο αδίκημα. Μπορείς να μου πεις ποιο άρθρο του ΠΚ είναι αυτό? Διαφώτισέ με σε παρακαλώ

 

Δε φαινεται να το ξερεις παντως...

Επεξεργασμένο από gkourmoul1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Δε φαινεται να το ξερεις παντως...

Σε θεωρούσα πιο έξυπνο πάντως.

 

Περίμενα να απαντήσει ο γνώστης αλλά μάλλον θα χει φορέσει την μπέρτα του και θα σώζει τον κόσμο.

Anyway, βαριέμαι να συνεχίσω, πάω στη σελίδα της NASA να τους στείλω μήνυμα ότι ο ήλιος βγαίνει απ' την ανατολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, VangelisV said:

Ήθελα να απαντήσει ο γνώστης και ασχολούμενος "χρόνια" με το ίντερνετ. 

 

Κάτσε ρε συ.

Τι σχέση έχει η ενασχόληση με το internet και τους υπολογιστές, με την γνώση της νομολογίας?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον τελευταίο καιρό ζω Canada ψωνίζω καθημερινά μέσω PayPal από eBay και Amazon όταν έχω κάποιο θέμα ζήτω επιστροφή χρημάτων 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου