Προς το περιεχόμενο

Πάω για νέο πλήκτρο! Πείτε μου...


Alchemist

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα κανονισουμε για το μελλον ενα πανελληνιο συνεδριο ελληνων πληκτραδων.... 8O :D 8)

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοτε προεδρος ο αλχημιστης που θα εχει και το πιο καινουργιο οργανο....ΠΟΥΣΕ ΡΕΕΕΕΕΕ....

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω στο μέλλον ενα καινούργιο θέμα που θα ορίζει μια ημερομηνία συνάντησης,έστω και πανελήνια.

θα χώσουμε τους Admin/Modulators/GMs η οτι άλλο να είναι υπεύθυνοι,πάμε πάμεεεεεεεεεεε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι και πολύ ευκολο να οριστεί συνάντηση που να βολεύει όλα τα μέλη.

 

Θα πρότεινα να γινόταν κάποιο event ανάλογο του Lazy σε 2 εβδομάδες, και εκτός απο group , να έχει και after hour performance,

 

Αλλα νιώθω οτι κάτι πλανιέται τελευταία, ο ya(the god)meth ακούει κο λαό του, είναι δίκαιος, μαγειρευει πράγματα για τους οπαδούς. Γι αυτό δεν ακούγεται, είναι η νηνεμία πρίν την καταιγίδα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν, να σας ευχαριστήσω για τις συμβουλές και ιδιαίτερα τον Cos για τα καλά του λόγια που έχουν μεγάλη σημασία για μένα γιατί εκτιμώ και υπολογίζω τη γνώμη του, όχι μόνο ως πληκτράς αλλά και ως άνθρωπος γενικά. Υπερβάλλει βέβαια αλλά τέσπα...

 

Αυτό που με καίει προς το παρόν είναι οι ήχοι και να βολεύει το όργανο σε μεταφορά και γενική αίσθηση. Το έχω βάλει στο πλάνο το 88άρι controller σε περίπτωση που ξεκινήσω σοβαρή μελέτη άρα δεν με καίει αν δεν είναι το κλαβιέ το τέλειο.

Δυστυχώς το Fusion δεν πρόλαβα να πάω να το ακούσω σήμερα, ας όψονται οι δουλειές...

 

Το προεδριλίκι δεν μου πάει παίδες, προτιμώ να είμαι "αφανής ήρωας" και εδώ μπορείτε ελεύθερα να ξεκαρδιστείτε! Πάντως για συνάντηση είμαι μέσα αλλά φοβάμαι ότι και πάλι θα είμαστε εμείς κι εμείς όπως στα δύο προηγούμενα. Πιθανότατα σε κάποιο event τύπου Lazy να είναι κάπως καλύτερα αλλά γενικά νομίζω ότι όταν βρισκόμαστε λίγοι κάθε φορά, έχουμε ουσιαστική επαφή, όχι μια απλή γνωριμία.

 

Και τελειώνοντας, σιγά ρε που θα κάνεις μπάκα με μια καρυδόπιτα! Επειδή γενικά τα γλυκά αυτού του ζαχαροπλαστείου είναι ασύλληπτα, την άλλη φορά θα σου φέρω ένα εκπληκτικό γαλακτομπούρεκο που έχει... :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου