Προς το περιεχόμενο

Το καλύτερο άλμπουμ Metal


anastasis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@janick: φυσικά και είναι λάθος ο τίτλος. Θα έπρεπε να είναι "Μαθήματα για το πως πρέπει να postάρετε μόνο ότι μας αρέσει"...

 

Δεν αντιλαμβάνομαι για ποιο λόγο μία αντίρρηση προς ένα ποστ μου μετατρέπεται σε άτυπη επίθεση εναντίον του noiz. Ας κατανοηθεί ότι και εμένα είναι δικαιωμά μου (όπως και οποιουδήποτε άλλου μέλους) να λέω τη γνώμη μου - όσο δεν παραβαίνω τους κανόνες.

 

Το ότι δεν σας αρέσει είναι δικό σας πρόβλημα, αλλά ακόμη μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η φτώχεια των επιχειρημάτων σας, καθώς και η ανικανότητά σας να κατανοήσετε πάνω από το 7,2% όσων διαβάζετε.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 230
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Draconian Times-Paradise Lost

Η εισαγωγη του "enchantment" ειναι ισως το πιο ομορφο λεπτο της

ζωης μου! :wink:

 

Θα μπορούσα κάλλιστα να συμφωνήσω... αλλά για κάποιον ανεξήγητο λόγο, το μοναδικό άλμπουμ που ποτέ δε μπορώ να βαρεθώ να ακούω είναι το Amok των Sentenced. Με εξαίρεση το επόμενο τους EP, τίποτα άλλο δε με συγκίνησε ιδιαίτερα από το συγκρότημα αυτό, απλά πιστεύω πως το Amok είναι ο δίσκος που περικλείει ολόκληρο το μέταλ μέσα του (πλην των φωνητικών βέβαια).

 

Λατρεύω τα riff του, θεωρώ την κιθαριστική του δουλειά απίστευτη (death 'n' roll baby!), είναι αλήτικο και μελωδικό, και δε μπορώ να βαρεθώ να το ακούω στη μεγαλύτερη δυνατή ένταση- δε μπορώ να παραμετροποιήσω το γιατί, απλά το θεωρώ αψεγάδιαστο.

 

Είναι παράδοξο δεν λέω- όπως επίσης παράδοξο είναι το ότι απαντάω σε αυτό το thread με την λογική του οποίου δε συμφωνώ για να είμαι ειλικρινής!

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει μην το κάνουμε τώρα όμως ζήτημα έτσι; Ο καθένας λέει στο Νετ ό,τι θέλει, όπως το θέλει, απλά μερικές φορές ο γραπτός λόγος θέλει λίγο περισσότερη προσοχή. Ο καθένας είπε τις διαφωνίες τους, ας συνεχίσουμε το topic :D

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[

 

Το ότι δεν σας αρέσει είναι δικό σας πρόβλημα' date= αλλά ακόμη μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η φτώχεια των επιχειρημάτων σας, καθώς και η ανικανότητά σας να κατανοήσετε πάνω από το 7,2% όσων διαβάζετε.[/quote]

 

και επίσης καλό θα ήταν να αποφεύγονται οι γενικότητες...

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@janick: φυσικά και είναι λάθος ο τίτλος. Θα έπρεπε να είναι "Μαθήματα για το πως πρέπει να postάρετε μόνο ότι μας αρέσει"...

 

Δεν αντιλαμβάνομαι για ποιο λόγο μία αντίρρηση προς ένα ποστ μου μετατρέπεται σε άτυπη επίθεση εναντίον του noiz. Ας κατανοηθεί ότι και εμένα είναι δικαιωμά μου (όπως και οποιουδήποτε άλλου μέλους) να λέω τη γνώμη μου - όσο δεν παραβαίνω τους κανόνες.

 

Το ότι δεν σας αρέσει είναι δικό σας πρόβλημα' date=' αλλά ακόμη μεγαλύτερο πρόβλημα είναι η φτώχεια των επιχειρημάτων σας, καθώς και η ανικανότητά σας να κατανοήσετε πάνω από το 7,2% όσων διαβάζετε.[/quote']

 

Στο υπόλοιπο post δεν βλέπω να αναφέρθηκες...

ποιός δεν έχει επιχειρήματα, διάβασες το post μου??

 

Για έσένα μιλάω eye ΟΧΙ για το noiz... εκτός αν το έχεις μπερδέψει και νομίζεις ότι είσαι το noiz... και εσύ και εγώ ένα κομμάτι του noiz είμαστε με ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ αρμοδιότητες. Εμένα και άλλων 3000 σαν εμένα, δηλαδή users η "δουλειά μας" είναι να δώσουμε σε εσένα την ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ να κάνεις moderation...

 

Προσωπικές επιθέσεις για τo IQ μου δεν επιτρέπω σε κανέναν και παρακαλώ τον φίλτατο Admin να παρέμβει στο θέμα γιατί μερικοί εδω μέσα νομίζουν ότι είναι δικό τους το μαγαζί... Δεν παρέμβηκα κανέναν κανόνα του noiz και είπα την γνώμη μου όμορφα πιστεύω και με επιχειρήματα. Γιατί λοιπόν δέχομαι προσωπική επίθεση από moderator??

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και περιμένω απάντηση από τον αγαπητό yameth.

 

ΥΓ. to 7,2% βγαίνει από κάποια ειδική συνάρτηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to 7' date='2% βγαίνει από κάποια ειδική συνάρτηση?[/quote']

 

Όχι, ήταν πρόχειρη εκτίμηση. Μπορεί το πραγματικό νούμερο να είναι άλλο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ε.... εχετε ξεφυγει καποιοι... τοσο δυσκολο ειναι να απαντησετε μονο σε αυτο που ειναι το θεμα της συζητησης... αν οχι μπορειτε πολυ απλα να μην συμετεχεται... εμενα πρωσοπικα δεν με ενοχλει η γνωμη του eye και χαιρομαι που την ειπε... αν και αρχικα μου φανικε λιγο αφθερετη... εγω απλα θα ηθελα να μαθω ποια ειναι τα αγαπημενα σιντι καποιων.... πολυ απλα... :evil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα ε.... εχετε ξεφυγει καποιοι... τοσο δυσκολο ειναι να απαντησετε μονο σε αυτο που ειναι το θεμα της συζητησης... αν οχι μπορειτε πολυ απλα να μην συμετεχεται... εμενα πρωσοπικα δεν με ενοχλει η γνωμη του eye και χαιρομαι που την ειπε... αν και αρχικα μου φανικε λιγο αφθερετη... εγω απλα θα ηθελα να μαθω ποια ειναι τα αγαπημενα σιντι καποιων.... πολυ απλα... :evil:

 

Την δική μου ψήφο πάντως την έχεις. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω τα δικά μου αγαπημένα αλλά όχι όμως και τα καλύτερα (γιατί πολύ απλά δεν υφίστανται τέτοια...)

 

Black sabbath έως και το Heaven n hell

και οτιδήποτε από Motorhead.

 

Τι eye λες να είναι 7.1; :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Για έσένα μιλάω eye ΟΧΙ για το noiz... εκτός αν το έχεις μπερδέψει και νομίζεις ότι είσαι το noiz... και εσύ και εγώ ένα κομμάτι του noiz είμαστε με ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ αρμοδιότητες. Εμένα και άλλων 3000 σαν εμένα' date=' δηλαδή users η "δουλειά μας" είναι να δώσουμε σε εσένα την ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ να κάνεις moderation...

 

Προσωπικές επιθέσεις για τo IQ μου δεν επιτρέπω σε κανέναν και παρακαλώ τον φίλτατο Admin να παρέμβει στο θέμα γιατί μερικοί εδω μέσα νομίζουν ότι είναι δικό τους το μαγαζί... Δεν παρέμβηκα κανέναν κανόνα του noiz και είπα την γνώμη μου όμορφα πιστεύω και με επιχειρήματα. Γιατί λοιπόν δέχομαι προσωπική επίθεση από moderator??

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και περιμένω απάντηση από τον αγαπητό yameth.[/quote']

 

Περιγραφή της ομάδας των Modulators και όχι Moderators όπως αναφέρεται στον ειδικό χώρο.

 

"'Οσοι ανήκουν στην ομάδα των modulators του Noiz, είναι μέλη που αξίζουν την προσοχή μας καθώς έχουν τεκμηριωμένες γνώσεις σε θέματα που αφορούν το Forum και τις προσφέρουν ανιδιοτελώς προς όφελος όλων."

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου