Προς το περιεχόμενο

Vintage 25 anniversary editions


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Limited editions, οπότε όσοι ενδιαφέρονται να τσεκάρουν. Είναι λίγο eye candy και μην ξεχνάτε ότι υπάρχει dealer στην Ελλάδα (Music Power).

 

Κρίμα που δεν βγάζουν άλλα σχέδια....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το silver burst. Έχω βάλει στο μάτι μια vintage goldtop με p 90 αλλά δεν έχω παίξει ποτέ με vintage και είμαι λίγο επιφυλακτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, Giorgos rockstep said:

Ωραίο το silver burst. Έχω βάλει στο μάτι μια vintage goldtop με p 90 αλλά δεν έχω παίξει ποτέ με vintage και είμαι λίγο επιφυλακτικός.

 

Εξαιρετικο κιθαρονι, με ηχαρα. Ο,τι θες ρωτα. Της εχω κανει review.

 

 

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

 

Εξαιρετικο κιθαρονι, με ηχαρα. Ο,τι θες ρωτα. Της εχω κανει review.

 

Σε ευχαριστώ φίλε.δεν το είχα δει το review. Με εψησες πολύ. Μιας και έχεις και epi τι θα διάλεγες?epi gt με p 90 από αγγελίες η καινούρια vintage?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σου απαντησω διαφορετικα. Εαν την εχανα, θα ξανααγοραζα ακριβως την ιδια. Ειδικα εαν η epi εχει slimtaper λαιμο, οπως η δικη μου. Προτιμω το στενο και παχυ λαιμο της v100. Επισης, οι μαγνητες της gt ειναι αριστουργημα για την κατηγορια του. Η μονη κιθαρα που δεν της εχω αλλαξει ακομα μαγνητες. Ισως φταιει που ειναι και hum free. 

 

Δεν θα κοιταζα καθολου epi.  Θα κοιταζα gibson studio 2010 50s με p90, στα 500-600 ευρω. Βεβαια, εχει βγαλει νεα μοντελα η epi με 50s λαιμο, αλλα δεν τα εχω δοκιμασει.

 

Ολα καλα ειναι...

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Να σου απαντησω διαφορετικα. Εαν την εχανα, θα ξανααγοραζα ακριβως την ιδια. Ειδικα εαν η epi εχει slimtaper λαιμο, οπως η δικη μου. Προτιμω το στενο και παχυ λαιμο της v100. Επισης, οι μαγνητες της gt ειναι αριστουργημα για την κατηγορια του. Η μονη κιθαρα που δεν της εχω αλλαξει ακομα μαγνητες. Ισως φταιει που ειναι και hum free. 

 

Δεν θα κοιταζα καθολου epi.  Θα κοιταζα gibson studio 2010 50s με p90, στα 500-600 ευρω. Βεβαια, εχει βγαλει νεα μοντελα η epi με 50s λαιμο, αλλα δεν τα εχω δοκιμασει.

 

Ολα καλα ειναι...

Σε ευχαριστώ πολύ για τις απαντησεις κ το χρονο σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, Giorgos rockstep said:

Ωραίο το silver burst. Έχω βάλει στο μάτι μια vintage goldtop με p 90 αλλά δεν έχω παίξει ποτέ με vintage και είμαι λίγο επιφυλακτικός.

 

τσέκαρε και την σειρά John Doe:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, D'Ailleurs είπε

 

τσέκαρε και την σειρά John Doe:

 

Τις έχω δει.φοβερες είναι.ειδικα η waka wakacaster.νοσταλγια για όσους τα προλαβαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου