Προς το περιεχόμενο

Στρωσιμο Μονιτορ?HELP!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μολις παρελαβα τα TASCAM VLX5. Πως τα στρώνω ρε παιδια?????? 8O

 

Καλορίζικα φιλαράκο, σε λίγο θα τα πάρω κι εγώ!!! Περιμένω κάτι λεφτάκια και τσουπ θα τα τσιμπήσω. Αν θέλεις στείλε μου σε πμ από πού τα πήρες και πόσο να δω αν τα χω βρει καλά.

Και πάλι καλόπαιχτα!

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιο χαμηλή τιμή από αυτήν; http://www.thomann.de/gr/tascam_vlx5.htm

 

Αν ναι πες μου από που τα πήρες να πάρω κι εγώ!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

αν και σου είχα απαντήσει στην ίδια ερώτησή σου σε πμ τα ξαναλέω εδώ για οποιοδήποτε ενδιαφέρεται...

 

Η συνήθης πρακτική είναι να ξεκινάς σε χαμηλές εντάσεις και σταδιακά να ανεβάζεις σε μέσες στάθμες μέχρι περίπου τις 30 ώρες...(εκτός αν ο κατασκευαστής αναφέρει κάτι διαφορετικό στο manual..)

καλό είναι το playlist στο αρχικό στάδιο να μην έχει μεγάλο περιεχόμενο στις χαμηλές συχνότητες και σταδιακά τα κομμάτια που θα παίζεις να γίνονται πιο ρυθμικά...

 

καλό είναι να αναφέρω και τον ροζ θόρυβο (pink noiz) που είναι ένα ακουστικό σήμα που εμπεριεχει ισόποσα συχνότητες από τα 20-20Khz που αποτελούν και το φάσμα της ανθρώπινης ακοής...(αρκετά καλά εκουαλάιζερ δίνουν την δυνατότητα παραγωγής του...)

το να τροφοδοτήσεις τα ηχεία σου στο τελικό στάδιο της διαδικασίας του στρωσίματος με αυτόν αντί μουσικής, είναι η ιδανική λύση...

από την άλλη και χωρίς αυτόν η δουλειά σου θα γίνει μια χαρά οπότε δεν ανυσηχείς...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου